V sobotu se odehrály zápasy v základních skupinách, o den později se pak hrálo osmičlenné finále. Pořadatelům letos pořádně zkomplikovala plány nižší účast mužstev. Místo dvaceti týmů nakonec do haly na Žižkově kopci přijela pouhá sedmnáctka účastníků.
Nakonec pořadatelé přistoupili na šalamounské řešení, kdy sedmnáct družstev rozdělili do tří základních skupin. Áčko a béčko měly pět týmů a v céčku si to rozdala šestice účastníků. Pořádající Ležák byl nasazen rovnou do sedmičlenného finále.
Skupinu A vyhráli fotbalisté Vernéřovic. Ti patří mezi tradiční účastníky skalických turnajů. Ze druhého místa postupoval do finále Wayne´s Team vedený Tomášem Voráčkem. Na nepostupovém třetím místě byl FK Mario. Čtvrtí byli kluci z BN II a poslední byl Provodov.
Béčku vévodil legendární skalický mančaft Furt Durch. Ze druhého místa postupovali Čutálisti. Bez možnosti postupu skončila třetí broumovská Káňata. Čtvrtý byl Hulvát team a pátý tým s familiárním názvem Babiččino údolí.
Céčko vyhrála Slávie, obhájce loňského prvenství. Ze druhého místa šli do finále hráči Atletico Chuligan Dobruška. Na v tomto případě nepopulárním třetím místě byli fotbalisté s tajemným názvem Co ti je. Čtvrté místo obsadil Sport bar Broumov, páté byly Kariéry a šestí skončili All stars.
V nedělním finále se po probdělé noci nedařilo hráčům Slávie. Ti svůj sobotní postup řádně oslavili a v neděli už neměli dalších sil. Skončili sedmí. Podobně se nedařilo Wayne´s teamu, který skončil se třemi body šestý. Pátou příčku obsadili Čutálisti a čtvrtý byl FC Ležák.
Cenu pro třetí tým turnaje si odnesly Vernéřovice. Druhá příčka patřila Furt Durchu a vítězství putovalo do Dobrušky zásluhou Atletico Chuligan. Dobruška ve finále neztratila ani bod a v základní skupině prohrála pouze se Slávií.
Nejlepším střelcem turnaje se stal Michal Blažej z Ležáku, který přesně zacílil pětkrát. Do tabulky střelců se započítávaly výsledky pouze z finálového dne. Nejlepším brankářem se stal Jaroslav Klofanda z vítězného Atletica Dobruška, který během inkasoval pouze sedmkrát.
Celý turnaj odřídila dvojice rozhodčích Martin Pálka a Honza Gieci. (jah)