I. liga ženy
Sokol Dobruška – Sokol Krčín 13:7 (6:3). Sestava domácích byla posílena o tři hráčky hostující z pražských Spojů (Molnárovou, Ptačinskou a Valíčkovou) a soupeř zase nastoupil posílen o reprezentační brankářku Duškovou z Modřan. Dobruška hned po prvním protiútoku prohrávala 0:1, ale potom rychle otočila na 3:1 ve svůj prospěch. Soupeřky se snažily dotáhnout, ale neúspěšně (3:2, 4:2). Od 13. do 25. minuty první části hry nepadla ani na jedné straně branka, hostující hráčky neproměnily ani pokutový hod. Do přestávky si domácí hráčky vypracovaly tříbrankové vedení (6:3).

Druhý poločas přinesl zajímavý průběh. Jako by do něho nastoupila úplně jiná Dobruška. Špatně hrála zejména v útoku, nedala patnáct minut branku a ztratila množství míčů. Krčínské házenkářky dotáhly skóre a dokonce se dostaly do jednobrankového vedení (6:7). Potom se domácí  konečně probudily, vyrovnaly a zlepšenou hrou útoku utekly soupeři na konečný rozdíl šesti branek (13:7). Krčín nedokázal v závěrečné patnáctiminutovce utkání vstřelit branku.

Sestava a branky Dobrušky: Kubcová, (Martinková) – Molnárová, Peřinová, Klučáková, (Ptačinská) – P. Laštovičková 6,  A. Henclová 6, Valíčková 1, N. Henclová, Králíčková, (Němcová). Trenéři : B. Laštovičková, Sychrovský. Rozhodčí Jan Adámek  z Přeštic. Diváci: 80. ŽK: 0:1. Pokutové hody: 0:2/0. Průběh skóre 0:1, 3:1, 5:2, 6:3 – 6:7, 7:7, 13:7.

Další výsledky: SK Studénka – TJ Spartak Modřany 8:4, TJ Sokol Rokytnice – HK Hlinsko 18:18, Sokol Blovice  – Sokol Tymákov 9:20, SK Chomutov NH – TJ Přeštice 16:17, TJ Šroubárna Žatec – TJ Příchovice 20:19.  ⋌(jn. dr)

1. Tymákov    ⋌2  0  0     40:18    4
2. Dobruška   ⋌2  0  0     43:27   4
3. Přeštice     ⋌2  0  0     36:29   4
4. Rokytnice  ⋌1  1  0     36:32   3
5. Příchovice  ⋌1  0  1     39:39   2
6. Krčín          ⋌1  0  1     24:25   2
7. Studénka   ⋌1  0  1     20:21   2
8. Žatec         ⋌1  0  1     29:39   2