V sobotu přijelo 19 družstev z širokého okolí a po slavnostním přivítání byla rozdělena dle kategorií. Hrála se třída okresních družstev mužů a žen a volná třída mužů.

V soutěži okresních družstev žen startovalo 8 družstev, byla rozdělena do 2 skupin, hrálo se systémem každý s každým na 2 vítězné sety a následně se bojovalo ve finálové skupině o 1. – 4. místo a ve skupině o 5. – 8. místo.

Po urputných bojích bylo následující pořadí: Hronov, Vamberk, Náchod, Brno, Pardubice, Hronov (kadetky), AŠ Kvasiny, VK Dobruška. Hrálo se až do 18.30 hodin k plné spokojenosti účastnic.

Do soutěže okresních družstev mužů se přihlásilo 5 družstev. Hrálo se systémem každý s každým. Zaslouženě vyhrálo domácí družstvo VK AŠ Kvasiny před Whiscolou (Slatiňany), VK Sport RK „B", Švejkovým Batalionem a Hronovem.

Ve volné třídě startovalo 6 družstev ve dvou skupinách a následné finálové skupině s tímto pořadím: Hronov, Pardubice, Hronov, Chleny, Břidličná, Réma Rychnov n. K. Někteří účastníci využili krásného počasí a pohostinnosti pořadatelů a v družné zábavě zůstali až do druhého dne.

V neděli přijelo do volejbalového areálu 18 družstev, která za slunečného počasí startovala ve třech kategoriích.
V kategorii muži oblast a výše hrálo 8 družstev. Po vyčerpávajících bojích bylo toto pořadí: Choceň, Praha, Česká Třebová, Hronov, Praha, Hronov, Choceň, Omar Team.

V kategorii ženy oblast a výše se sešlo 6 družstev v jedné skupině (na dva vítězné sety) s tímto pořadím: Staré Město, Hronov, Choceň, Praha, Kostelec n. O., Náchod.
Kategorie smíšených družstev (4 muži + 2 ženy) zatím nemá takovou tradici, jako ostatní kategorie. Letos se konal třetí ročník a v něm startovaly 4 družstva v jedné skupině s tímto pořadím: Pardubice, Břidličná, Úsťáci, Letohrad. Všechny zápasy byly dohrány do 18. hodiny a po ocenění vítězů se účastníci rozjeli domů. Oceňovali zejména pěkné prostředí volejbalového areálu a organizaci turnaje. Dvoudenní turnaj se konal za finanční podpory KÚ Královéhradeckého kraje. Všem pořadatelé děkují za účast a podporu.

Alois Vavera