Sokol Krčín – Sokol Dobruška 19:23 (9:10). Derby bylo od první minuty velmi vyrovnané. Na obou stranách se spíše prosazovaly útoky, takže skóre postupně rovnoměrně narůstalo oběma celkům. Ani jednomu z družstev se za celý první poločas nepodařilo odskočit o více než jednu branku, proto v poločase na tabuli svítilo skóre 9:10 pro Dobrušku.

Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu. Opět se více dařilo útočnicím nad obranami, a to až do 15. minuty. V tento okamžik byl na ukazateli stav 15:16. Bohužel pro domácí příznivce se od tohoto okamžiku až do 25. minuty dokázal Krčín střelecky prosadit pouze dvakrát, soupeř z Dobrušky se naopak trefil pětkrát a díky tomu domácím také odskočil. A jak se později ukázalo, toto byl rozhodující okamžik utkání. Do konce poločasu se obě družstva prosazovala stejně, takže konečný výsledek vyzněl pro hostující tým v poměru 19:23.

„Naše družstvo musíme pochválit za velkou bojovnost od první do poslední minuty," shodlo se domácí trenérské duo Ludmila Fišerová – Kamil Zimla.

Příští důležitý zápas sehrají krčínské ženy tuto neděli na hřišti Hlinska.

Sestava a branky Krčína: Šefcová – Štefková, Macková, Nejmanová, Žižková – Kotlářová (9), Hamanová (4), Poláčková (3), Koudelková (2), Zimlová (1).

Další výsledky: Žatec – Bakov nad Jizerou 31:18, Chomutov – Tymákov 15:26, Draken Brno – Přeštice 6:19, Hlinsko – Příchovice 6:14, Žatec – Tymákov 14:18, Chomutov – Bakov nad Jizerou nesehráno, Draken Brno – Příchovice 9:23, Hlinsko – Přeštice 12:17. (vz, mr)