Dobrušským ženám bylo první utkání proti pražským Spojům odloženo. Příští utkání sehrají Dobrušští na severu Moravy. Muži nastoupí ve Vítkovicích, ženy zajíždějí do Rokytnice u Přerova.

Dobruška - 1. NH Brno 15:17

V úvodu se vedení ujala Dobruška. Udržovala ho až do poloviny první části hry. Potom přišel útlum a domácí útok zkazil několik míčů. Soupeř otočil a ujal se vedení rozdílem dvou branek. Domácím se před přestávkou podařilo zkorigovat na poločasových 7:8.
Po přestávce se obraz hry nezměnil. Favorit z Brna si udržoval jedno až tříbrankové vedení. Domácím se několikrát podařilo dotáhnout na rozdíl jediného gólu, ale to na bodový zisk nestačilo. Za bojovný výkon ovšem zaslouží pochvalu celé dobrušské mužstvo. Řadou výborných zákroků ho zejména podržel brankář Malošík.
Utkání řídil rozhodčí Jiří Havlík z Rokytnice u Přerova a sledovalo ho 70 diváků. Pokutové hody 5/4 : 1/1, ŽK 1:1.
Sokol Dobruška - 1. NH Brno 15:17 (7:8). Branky Dobrušky: T. Ulrych 8, Josef Tomáš 4, M. Černý 3.
Sestava Dobrušky: P. Malošík, M. Urban - J. Oubrecht, P. Netík, J. Moravec, J. Dolejš, Jan Tomáš - T. Ulrych, Josef Tomáš, M. Černý, T. Lenfeld, M. Dubánek. Trenér: M. Jelen.
Další výsledky: TJ Stará Ves n. O. - Sokol Svinov 18:10, Sokol Krčín - SSK Vítkovice 23:18, TJ Příchovice - TJ Litohlavy 26:20, TJ Plzeň Újezd - TJ Přeštice 17:16, DIOSS Nýřany - Avia Čakovice 28:19.