Rezervní tým rychnovských basketbalistů nadále vede tabulku krajského přeboru.

Dění ve druhé půli ovlivnily hádky hostujících hráčů s rozhodčími, což jim ubralo z koncentrace a zápas v klidu dovedla k vysoké výhře celá rychnovská lavička.

Spartak Rychnov n. K. B – TJ SPŠ Náchod 78:51. Body: Koplík 27, Zbořil 18, Plašil 8, Pražák 6, Dolejška 5, Effenberk 5, Kubín 4, Zdeňka 3, Divíšek 2.
Kvůli absenci trénera Kuchaře při odvetě v Náchodě vedl rychnovský B-tým zraněný hráč Ouřada. Jeho svěřenci začali dobře díky velmi vysoké uspěšnosti střelby.

V druhém poločase se hostujícímu družstvu přestalo dařit a soupeř začal snižovat. V závěrečné čtvrtině však náchodským basketbalistům došly síly a hosté si vítězství pohlídali, především zásluhou výborného výkonu Zdeňky, který musel nahradit marodící pivoty a svými skvělými doskoky přiváděl podkošové hráče domácího Náchoda doslova k nepříčetnosti.

TJ SPŠ Náchod - Spartak Rychnov n. Kn. B 62:85. Body: Pražák 24, Koplík 20, Effenberk 14, Zbořil 12, Zdeňka 9, J. Rozehnal 6.

Další výsledky: Nová Paka - Jičín B 96:57, Nový Bydžov - Nový Bydžov B 64:71, Jičín B - Nová Paka 75:93, Nový Bydžov B - Nový Bydžov 74:63.

1. Rychnov B 7 7 0 559:416 14
2. Nová Paka 6 5 1 530:442 11
3. Jilemnice 6 4 2 457:455 10
4. Náchod B 7 3 4 457:469 10
5. Nový Bydžov B 5 2 3 328:366 7
6. Jičín B 6 1 5 385:471 7
7. Nový Bydžov 7 0 7 392:489 7