Dva piloti týnišťského týmu Doss Kart si tentokrát vedli znamenitě. Jindřich Vohnout jedoucí v kategorii Rotax Max Junior vybojoval v Moravském poháru vynikající druhé místo, což bylo nad očekávání. Petr Fulín (na snímku) v téže kategorii, v závodě Mistrovství Slovenska jednoznačně zvítězil, a splnil tak očekávání na výbornou.

„Náš tým hned po závodech musel bleskově balit, jelikož nás čekal odjezd na poslední podnik Euro Challenge do belgického Genku. Petr Fulín kvůli tomuto podniku musel vynechat závod českého šampionátu, který se bohužel termínově kryl. V obrovské konkurenci si Petr na začátku nevedl vůbec špatně, ale na přímý postup to tentokrát bohužel nestačilo. Do poslední opravné jízdy nastupoval až ze sedmnáctého místa, ale postoupit mohlo pouze šest jezdců. Náš závodník se skvělým výkonem propracoval až na vysněnou šestou pozici. Bohužel, následoval tvrdý střet hned s několika soupeři a závod pro něho skončil.
Jsem přesvědčen, že v soubojích s kvalitní konkurencí získal řadu zkušeností, které jsou v dalším výkonnostním růstu nenahraditelné,“ řekl manažer týmu Jan Dostál.

(dr)