Skuhrovští dorostenci přivezli cenné medaile a body do celkového hodnocení.

Sprint volnou technikou. Mladší dorostenka Kristýna Holíková obsadila 6. místo, st. dorostenka Šárka Jirásková získala zlato a st. dorostenec Petr Remeš vybojoval stříbro. Junior Karel Píč obsadil 12. a Josef Šabata 20. místo.

Skiatlon. Za stálého sněžení a silného větru mladší dorostenka Kristýna Holíková dojela na trati 2x 2,5 km sedmá, starší dorostenka Šárka Jirásková (trať 2x 5 km) skončila čtvrtá a Petr Remeš si na trati 2x 6,6 km dojel pro bronzovou medaili. Junioři (trať 2x 10 km) Karel Píč a Josef Šabata obsadili 5. a 21. místo.

Závod volnou technikou s intervalovým startem. Šárce Jiráskové (trať 5km) se podařilo opět získat zlatou medaili a Petr Remeš (trať 8 km) přidal druhé stříbro. Ml. dorostenka K. Holíková (trať 4 km) dojela na vynikajícím 5. místě. Junioři K. Píč a J. Šabata na 10 km trati projeli cílem na 13., respektive 18. příčce.

Starší žactvo SKI Skuhrov se zúčastnilo závodů ČP na šumavském Zadově. V závodě klasicky obsadila Zuzka Holíková na 3 km trati 6. místo, Jitka Štefková byla jedenáctá a Nika Zemanová třiadvacátá. Ondřej Martinec dojel na 4 km trati na 23. místě. Závod volnou technikou: 7. Z. Holíková, 17. J. Štefková, 23. N. Zemanová, 5. O. Martinec.