Zúčastnilo se ho 26 hráčů. Vyšlo úžasné počasí, a tak jsme prožili nádherný den. Soutěž se kromě šestijamkové golfové akademie odehrávala na dalších třech jamkách extreme golfu. Jamka č.7 par 5, 430 m, jamka č. 8 par 3, 150 m a jamka č. 9 par 4, 250 m.

Těchto devět jsme šli dvakrát. Velice potěšitelné bylo, že vítězství zůstalo, jak se říká, doma. Zvítězil tým ve složení Miroslav Nováček st., Miroslav Nováček ml., Jiří Walter, všichni z Nebeské Rybné, přičemž trojici posílil ještě Richard Walter z Hradce Králové, syn Jiřího Waltera.

V průběhu turnaje vznikla myšlenka, že bychom se mohli sejít a zahrát si, ještě 23. 10. 2010. Zdeněk Cvik se nabídl, že zorganizuje I. ročník STAWALD CUP. Uvidíme, jak to bude s počasím. Případní zájemci, sledujte naše stránky www. orlickoas.cz. Sledujte je také snad proto, že uvažujeme v roce 2011 o založení Golfového klubu v Nebeské Rybné.

No a večer, to už nás zbylo jenom pár, měl najednou Jarda Joo v rukou kytaru, před sebou zpěvník a už to šlo. Ježkovy, Šlitrovy a Werichovy písničky, proložené sem tam lidovkou nebo country, to byl zážitek. Krásně zahrány, nádherně zazpívany, dlouho jsem už nic takového nezažil a dlouho na to budu vzpomínat.

Myslím, že si turnaj všichni užili a že golf na Nebeské Rybné si postupně získává oblibu. Každého zájemce u nás rádi přivítáme.

Za spokojené golfisty podává
zprávu Josef Jehlička