Letošní ročník populárního běhu přilákal 125 závodníků, na které čekaly díky sněhovému přídělu zimní podmínky.

Výsledky

Muži – kategorie A  (1978 a mladší): 1. Miřejovský (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 33:27, 2. Trojan (SK HZS Chrudim) 35:15, 3. Mocek (AC Pardubice) 35:48, 4. Hurdálek (Yetti Club Trutnov) 35:59, 5. Píč (SKI  Skuhrov nad Bělou) 36:13, 6. Rohlík (Třemošnice) 36:29.
Kategorie B 
(1968-1977): 1. Pelouch (SK Chotěboř) 33:06, 2. Vetchý (Atletika Albrechtice) 33:21, 3. Uchytil (KPA Pardubice) 35:09, 4. Šesták (Šepa RS) 36:22, 5. Lev (Rychnov n. K.) 36:48, 6. Kincl  (Náchod) 37:12.
Kategorie C (1958-1967): 1. Krejčí  (SKI Klub Pastviny) 35:35, 2. Holub (SK Nové Město n. M.) 35:41, 3. Šourek(JR Running Sport) 36:35.
Kategorie D (1948-1957): 1. Bláha (AF Křovice) 39:19, 2. Kubr (SKP Hvězda Pardubice) 41:49, 3. Brožek (KRB Chrudim) 42:10.
Kategorie E (1947 a starší): 1. Jelínek (SKP Hvězda Pardubice)  49:55, 2. Sadílek (Atletika Albrechtice) 50:18, 3. Doležal (BK Pardubice) 50,40.

Ženy – kategorie A (1978 a mladší): 1. Kozáková (SKP Hvězda Pardubice) 38:46, 2. Zvěřinová (OK Lokomotiva Pardubice) 43:29, 3. Češíková (AK Spartak Slatiňany) 46:28, 4. Oubrechtová (SK Týniště n. O.) 47:40, 5. Kalousová (Vamberk) 50:59, 6. Zbyňková  (Hradec Králové) 51:00.
Kategorie B (1968-1977): 1. Metelková (SK Týniště n. O.) 37:23, 2. Mertová (Atletika Albrechtice) 38:02, 3. Krátká (SKP Hvězda Pardubice) 40:33, 4. Myslivcová Denisa (Lípa n. O.) 47:42.
Kategorie C
(1967 a starší): 1. Matyášová (Dolní Dobrouč) 42:42, 2. Vacková  (SK Hronov) 45:41, 3. Kubrová (SKP Hvězda Pardubice) 49:27.

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY

Kategorie A (1978 a ml.)

1 - MIŘEJOVSKÝ Jiří, TJ Jiskra Ústí n.O.: 33,27
2 - TROJAN Martin, SK HZS Chrudim: 35,15
3 - MOCEK Tomáš, AC Pardubice: 35,48
4 - HURDÁLEK Robert, Yetti Club Trutnov: 35,59
5 - PÏČ Karel, SKI Skuhrov n.B.: 36,13
6 - ROHLÍK Václav, Třemošnice: 36,29
7 - ZVĚŘINA Petr, OK Lokomotiva Pardubice: 36,58
8 - ŠEBEK Michal, Fort SMC Ústí n.O.: 38,30
9 - SINGR Martin, SKP Nymburk: 38,41
10 - KOSEK Štěpán, Studené CREW: 39,02
11 - CHUDÝ Jonáš, TJ Dobruška: 39,15
12 - KRUNČÍK Pavel, SKI Skuhrov n.B.: 39,34
13 - KYRAL Jan, KH Třebechovice: 40,05
14 - HELLER Tomáš, Hradec Králové: 40,08
15 - LÁN Jakub, Hradec Králové: 40,24
16 - ČIRIP Lukáš, Doudleby n.O.: 41,19
17 - SOUČEK Michal, TJ Sokol HK: 41,45
18 - VANÍČEK Jiří, Studené CREW: 42,24
19 - ŠIMÁK Jan, Hradec Králové: 42,41
20 - SEDLÁČEK Petr, Týniště n.O.: 43,07
21 - ŠVORC Jan, Hradec Králové: 43,31
22 - ZÁVODNÍ Lukáš, Týniště n.O.: 43,47
23 - KOUCKÝ Jiří, Albrechtice n.O.: 43,47
24 - LHOTA Aleš, Pivovar Miletín: 44,27
25 - ŠVORC Ondřej, HC Bílý Újezd: 44,35
26 - ŠVORC Michal, Bílý Újezd: 47,46
27 - MINAŘÍK David, Jaroměř: 47,57
28 - TOMAN Jan, Hradec Králové: 48,23
29 - ČERVINKA Václav, SK Týniště n.O.: 50,11
30 - LAHODYUK Oleksandr, SK Týniště n.O.: 50,11
31 - NÁDHERA Jiří, Hradec Králové: 53,18

Kategorie B (1968-1977)

1 - PELOUCH, SK Chotěboř: 33,06
2 - VETCHÝ Radim, Atletika Albrechtice: 33,21
3 - UCHYTIL Milan, KPA Pardubice: 35,09
4 - ŠESTÁK Karel, Šepa RS: 36,22
5 - LEV Jan, Rychnov n.K.: 36,48
6 - KINCL Marek, Náchod: 37,12
7 - PTÁČEK Miloš, Petrovičky: 39,08
8 - JELEN Jindřich, SKI Skuhrov n.B.: 39,43
9 - VAŠÍČEK Martin, TJ Maratonstav Úpice: 39,48
10 - JÍLEK Kamil, BK Čestice: 40,23
11 - KOLÁŘ Richard, BK Podchlum Čestice: 40,52
12 - KRATOCHVÍL Miloš, SKP Hvězda Pardubice: 40,55
13 - HORVAT David, Hradec Králové: 41,18
14 - MERVART Václav, TJ Dobruška: 43,43
15 - ROLEČEK Milan, Pěčín: 45,02
16 - KALOUSEK Jan, SKP Hvězda Pardubice: 45,06
17 - JIRÁSKO Dušan, SK Srch: 45,22
18 - SCHRENKEL Mario, Bratislava: 48,49
19 - JIRÁSKO Lubomír, SK Srch: 49,15
20 - MALÝ Jiří, BK Čestice: 50,34
21 - MINAŘÍK Vít, BK Divoká Šárka Praha: 50,54

Kategorie C (1958-1967)

1 - KREJČÍ  Jaromír, SKI Klub Pastviny: 35,35
2 - HOLUB Miroslav, SK Nové Město n.M.: 35,41
3 - ŠOUREK Karel, JR Running Sport: 36,35
4 - BURIÁNEK Roman, Iscarex Česká Třebová: 37,18
5 - OSOBA Martin, Lokomotiva Meziměstí: 37,34
6 - ELIÁŠ Petr, SKP Hvězda Pardubice: 38,42
7 - VEJBĚRA Jan, Cyklo Pokr HK: 38,52
8 - FLEGL Bohumil, Skibob Dobruška: 38,54
9 - JANČÍK Bořek, Svartes Hořice: 38,57
10 - NEČAS Josef, TJ Maratonstav Úpice: 38,59
11 - VANTA Josef, SK Hronov: 39,14
12 - BELIOV Petr, Albrechtice n.O.: 39,40
13 - VACARDA Václav, AC Slovan Pardubice: 39,46
14 - PLESKOT Josef, Rychnov n.K.: 40,01
15 - SCHEUER Jan, Lanškroun: 40,07
16 - SEDLÁČEK Roman, Lanškroun: 40,21
17 - KRAUS Václav, Cyklokraus Přelouč: 40,36
18 - TARANT Jiří, Praha 10: 40,45
19 - SEDLÁK Jiří, Přelouč: 40,55
20 - ZEMAN Antonín, Dědek. 41,13
21 - ZELENÝ Luděk, AC Náchod: 41,52
22 - RYZNER Miroslav, SK Srch: 41,58
23 - ŠTĚPÁN Jaroslav, TJ Dobruška: 42,20
24 - BELOBRAD Ivan, Žamberk: 42,25
25 - ŠIMKO Julius, Týniště n.O.: 42,34
26 - NÁDHERA Petr, Hradec Králové: 43,07
27 - KYRAL Zbyněk, KH Třebechovice: 43,10
28 - TARANT Ladislav, Trágéd Team Líšnice: 43,58
29 - HOFMAN Oldřich, Dobruška: 44,09
30 - ČERNÝ Aleš, TJ Dobruška: 45,01
31 - LINHART Milan, Longobucco: 46,32
32 - FRÝDL Miroslav, Hradec Králové: 48,40
33 - KLAZAR Martin, Praha: 49,16
34 - ŠVORC Jan, Hradec Králové: 49,47
35 - KRÁTKÝ Josef, SKP Hvězda Pardubice: 55,56
36 - SVATOŇ Jiří, Hořice v Podkrkonoší: 56,39

Kategorie D (1948-1957)

1 - BLÁHA Milan, AF Křovice: 39,19
2 - KUBR Václav, SKP Hvězda Pardubice: 41,49
3 - BROŽEK Radmil, KRB Chrudim: 42,10
4 - BŘÍZA Vladimír, KRB Chrudim: 42,31
5 - DROZD Jiří, MOPOS Pardubice: 42,51
6 - BUBENÍČEK Jiří, SKI Skuhrov n.B.: 44,34
7 - MACH Václav, TJ Maratonstav Úpice: 44,41
8 - KRAJČ Zdeněk, Trutnov: 46,15
9 - TREJBAL Karel, SKP Mladá Boleslav: 46,38
10 - BARTOŠ Zdeněk, Týniště n.O.: 47,13
11 - ZEMAN Vladimír, SK Týniště n.O.: 49,05

Kategorie E (1947 a starší)

1 - JELÍNEK Matěj, SKP Hvězda Pardubice: 49,55
2 - SADÍLEK Ota, Atletika Albrechtice: 50,18
3 - DOLEŽAL Stanislav, BK Pardubice: 50,40
4 - JANTSCH Vítězslav, TJ LIAZ Jablonec: 51,02
5 - TUČNÝ Jan, MK Pardubice: 51,37
6 - VOREL Milan, Slatiňany: 55,58
7 - CULKA Václav, Ligy 100 Kostelec n.O.: 57,29
8 - NAVRÁTIL Jaroslav, Slovany Pardubice: 66,43
9 - SOUKUP Jiří, TJ Liga 100 HK: 79,35

Kategorie ženy A (1978 a mladší)

1 - KOZÁKOVÁ Denisa, SKP Hvězda Pardubice: 38,46
2 - ZVĚŘINOVÁ Martina, OK Lokomotiva Pardubice: 43,29
3 - ČEŠÍKOVÁ Eliška, AK Spartak Slatiňany: 46,28
4 - OUBRECHTOVÁ  Marcela, SK Týniště n.O.: 47,40
5 - KALOUSOVÁ Alena, Žamberk: 50,59
6 - ZBYŇKOVÁ  Michaela, Hradec Králové: 51,00
7 - STŘIHAVKOVÁ Petra, AC Choceň: 51,02

Kategorie ženy B (1968-1977)

1 - METELKOVÁ  Táňa, SK Týniště n.O.: 37,23
2 - MERTOVÁ Michaela, Atletika Albrechtice: 38,02
3 - KRÁTKA Anna, SKP Hvězda Pardubice: 40,33
4 - MYSLIVCOVÁ Denisa, Lípa n.O.: 47,42
5 - VEJBĚROVÁ Eva, Cyklo Pokr HK: 48,53

Kategorie ženy C (1967 a starší)

1 - MATYÁŠOVÁ Jana, Dolní Dobrouč: 42,42
2 - VACKOVÁ Hana, SK Hronov: 45,41
3 - KUBROVÁ Dagmar, SKP Hvězda Pardubice: 49,27
4 - FRIEBELOVÁ Eva, TJ Maratonstav Úpice: 57,06
5 - ŠERNEROVÁ Hana, Hradec Králové: 59,04