Dobříkovec - Semechnice 3:20
Branky: Rejchrt M., Štěpánek, Chadim - Gois a Černík M. 4, Zámečník 3, Rejchrt Z., Černík V, Ryšavý a Tláskal 2, Chmelík. Třetiny: 1:4, 1:7, 1:9.

Meteor - Trefa 5:3
Branky: Plíhal 2, Erban, Krejčík, Burdych L. - Dudadík, Řehák, Čtvrtečka. Třetiny: 1:1, 2:1, 2:1.
Josef Kovaříček, Trefa Reality: „Zápas, který se musel divákům líbit. Hrál se otevřený a útočný hokejbal. Celkem spravedlivě vyhráli hokejbalisté z Hradce Králové. Přece jen kvalita kádru byla na straně Meteoru, navíc podpořená v brance Musilem, který chytá i extraligu v Hradci. Přestože tým Trefy třikrát prohrával, vždy se mu podařilo vyrovnat. Jenže vzápětí Hradečtí využili nekoncentrovanosti či chyb při bránění hráčů Opočna a šli opět do vedení. Např. na 4:3 skórovali hráči Meteoru při přesilové hře Trefy. Svůj horší den si vybral i Kratochvíl v brance, který tentokrát nepodržel tým, tak jako v minulých zápasech. Klíčové momenty se odehrály přibližně 6 minut před koncem utkání, to se podařilo Trefě uzamknout Meteor v jejich útočném pásmu a dvě obrovské šance spálili Čtvrtečka a potom Borůvka. Vzápětí obránce Serbousek ve snaze odehrát míček ze třetiny, přehodil mantinel. Šel za to pykat na trestnou lavici a 3 vteřiny před návratem vsítili Hradečtí pátou branku a bylo rozhodnuto. Tímto vítězstvím Meteoru se tabulka na čele vzácně vyrovnala. Prakticky je rozhodnuto o postupujících do závěrečného play off. Jsou to vedle Meteoru a Trefy ještě Dynamo Semechnice a HBC České Meziříčí.“

České Meziříčí - Baroni 8:3
Branky: Bouz Mi., Dostál J. a Petr 2, Bujňák, Bouz Ma. - Kňourek 2, Bartoň. Třetiny: 2:1, 3:2, 3:0.
Petr Čepela, prezident HBC České Meziříčí: „Zápas proti Baronům začal nad očekávání dobře a už po 13 vteřinách jsem vedli díky střele Martina Bouze 1:0. Bohužel to bylo z naší strany na dlouho vše. Soupeř, který hrál v sedmi lidech, velice chytře bránil, šetřil si síly, dobře četl naší rozehrávku a hrál na rychlé brejky. Často se tak Baroni dostávali do otevřené obrany a vše musel hasit až náš výborný brankář Petr Barvínek. Nakonec se nám utkání povedlo dotáhnout do zaslouženě vítězného konce a některé hokejbalové akce museli potěšit i naše výborné diváky.“

Utkání Votroci Vysoké Mýto – Démons bylo odloženo. Přestože družstva nemají odehrán stejný počet utkání, zdá se o postupujících do play off rozhodnuto. Do semifinále se dostanou první čtyři mužstva.