Její post zaujala staronová posila Hanka Ulrychová, která se do klubu vrátila po ročním hostování.

TTC Ústí n. O. - SK Dobré B 5:5. Body: Hana Ulrychová 3,5, Petra Šitinová 1,5, Aneta Sedloňová 0

Úvodní čtyřhra patřila doberskému páru Ulrychová - Šitinová. Ulrychová pak ukázala, že žádný stav není ztracený. V prvním setu proti Barboře Částkové prohrávala již 1:9, ale nesložila zbraně a neuvěřitelným způsobem set otočila. Vyhrála 11:9 (!) a posléze i celý zápas. Sedloňová i přes výborný výkon nestačila na nejlepší hráčku domácích Jitku Motlovou. Petra Šitinová, kterou příznivci stolního tenisu znají pod dívčím jménem Čtvrtečková, svedla urputný boj s Eliškou Částkovou. V pátém, rozhodujícím setu měla za stavu 10:7 tři mečboly. Bohužel je nevyužila a ,,prasátkem“ prohrála 11:13. Domácí srovnali na 2:2.

Ulrychová proti obranářce Motlové prokázala kvality a s přehledem zvítězila. Šitinová nechtěla zůstat pozadu a přidala další bod po vítězství nad B. Částkovou. Dobré se dostalo do vedení 4:2. Sedloňová pak nestačila na E. Částkovou. V repríze loňského semifinále play off nastoupila Šitinová proti Motlové. V pětisetové bitvě byla nakonec šťastnější domácí hráčka. Opět bylo průběžně srovnáno a rozhodnout měly až závěrečné dvouhry.
Ulrychová po vyrovnaném souboji zdolala E. Částkovou a strhla vedení na stranu Dobrého. Sedloňová nestačila na B. Částkovou, takže došlo ke konečné dělbě bodů. (jš)