I. liga ženy

Sokol Dobruška – SK Studénka 16:9 (11:2)

V prvním poločase bylo na hřišti vidět jen jedno družstvo – domácí Dobrušku. Soupeř hrál špatně a první branku dal až v 18. minutě. Dobruška si do přestávky vytvořila velký náskok. Ve druhé části však jako když ztratila motivaci a nepochopitelně polevila. Hostující házenkářky vyrovnaly hru a snížily na konečný rozdíl sedmi gólů.

Sestava a branky Dobrušky: Kubcová, Martinková – Štěpánová, Václavková, D. Peřinová, Krejčíková, (Sazimová)  –  P. Laštovičková 9, A. Henclová 4, N. Henclová 2, Králíčková 1, (Němcová). Trenérka: B. Laštovičková. Rozhodčí: Robert Pechal z Veselí n. M. Diváci: 100. ŽK: 0:1. Pokutové hody: 1/0:1/1.

II. liga mužů – skupina B

Sokol Dobruška – Sokol Podhorní Újezd 20:13 (9:6)

Ve východočeském derby se utkala první dvě družstva z druholigové tabulky. Hned od začátku se hrála tvrdá házená s množstvím faulů, které rozhodčí trestal kartami a trestnými hody. Po vyrovnané první desetiminutovce se Dobruška dostala do tříbrankového vedení. Po přestávce ještě přidala, podala kvalitní kolektivní výkon a bezpečně zvítězila. Z jednotlivců lze vyzdvihnout výkony brankáře Urbana (zlikvidoval všechny 3 pokutové hody soupeře) a střelců Martina Černého a Josefa Tomáše.

Sestava a branky Dobrušky: Urban, (Stoklasa) – Jan Tomáš, Moravec, Krčmář, Marek Černý, (Ledvinka) –  Martin Černý 8, Josef Tomáš 7, Jakub Tomáš 2, Laštůvka 1, Š. Hampl 1, Morávek 1. Trenéři: J. Hampl, Jelen. Rozhodčí: Robert Pechal z Veselí n. M.. Diváci: 120. ŽK: 4:2. ČK: 1:2. Pokutové hody: 1/1:3/0.

12. Kokory          0 0 6     85:98   0

VÝBORNÝ VÝKON ve východočeském druholigovém derby s Podhorním Újezdem podal dobrušský gólman Michal Urban. Na snímku za asistence Jakuba Moravce (č. 8) čelí akci soupeře.  Foto: Jaroslav Hampl