Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Na konferenci KVS bylo zvoleno nové vedení

Královéhradecko - V zasedací místnosti TJ Slavia Hradec Králové se uskutečnila volební konference Krajského volejbalového svazu Královéhradecka.

24.4.2017
SDÍLEJ:

Hlasování při konferenci.Foto: Lubomír Douděra

Tohoto jednání se mimo jiné zúčastnili Zdeněk Haník (předseda Českého volejbalového svazu), Hana Kopecká (předsedkyně Královéhradecké krajské organizace České unie sportu) a další hosté.

Řízením konference byl pověřen Jaroslav Vik. Po procedurálních záležitostech přednesl předseda KVS Václav Nidrle obsáhlou zprávu o činnosti za období 2013 až 2017. Zhodnotil působení KVS a jeho jednotlivých komisí, který organizuje řadu soutěží a akcí pro všechny věkové kategorie.

Velký úspěch má například barevný minivolejbal pro nejmladší chlapce a dívky, každoročně jsou vyhlašováni a oceněni nejúspěšnější mladí volejbalisté kraje a trenéři. Samozřejmostí je fungující web KVS, který je průběžně aktualizován. Následovaly zprávy o hospodaření a revizní komise. V diskuzi se nejvíce hovořilo o právní subjektivitě, respektive pobočných spolcích, KVS a OVS.

Ocenění zde převzal Jan Plichta, dlouholetý člen předsednictva KVS.

Stěžejním bodem byly volby do orgánů KVS a kandidátů do orgánů ČVS. Postupně proběhly volby do výboru KVS (21 členů), revizní komise (3), kandidáti do výboru ČVS (5), delegáti na konferenci ČVS (11).

A kdo byl zvolen do nejužšího vedení KVS na období 2017 až 2021?

Předsedou KVS se stal znovu Václav Nidrle, členy předsednictva jsou Miroslav Charvát, Jiří Kmoníček, Jakub Lejsek, Josef Matějovský, Ladislav Ott, Tomáš Jirásek, František Pluhař a Jaroslav Vik.

Lubomír Douděra

Autor: Redakce

24.4.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Na Opočenský divadelní podzim zavítá Limonádový Joe.

Na Opočenský divadelní podzim zavítá Limonádový Joe

Ilustrační foto.

Chystá se turnaj neregistrovaných hráčů v Dobrušce

Pryč s billboardy? Před volbami zákaz (ne)vadí

Hradec Králové - Na jedné straně se z billboardu usmívá Petr Robejšek s Danielou Luskovou (Realisté), kterým z druhé strany „kryje“ záda Tomio Okamura (SPD). Jen o kus dál na stejné cestě, na silnici první třídy z Hradce Králové do Pardubic, láká řidiče k volbám předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek. V jiných časech by se nad tím člověk nepozastavil.

Lidé se loučili s náčelníkem krkonošské Horské služby Adolfem Klepšem

Královéhradecko, Vrchlabí - Stovky lidí, včetně ministryně Šlechtové, se přišly naposledy rozloučit s náčelníkem Horské služby Krkonoše Adolfem Klepšem. Zemřel 10. října.

Naši prvňáci: ZŠ Rokytnice v Orlických horách

Rychnovsko - Seriál Deníku - Moje první školní tablo:

Deváté kolo podzimní fotbalové Tip ligy čtenářů Deníku vyhrál Jan Koblic

Rychnov nad Kněžnou - Vítězem 9. kola podzimní fotbalové Tip ligy čtenářů Rychnovského deníku se stal Jan Koblic z Vamberka (RK0039), který stejně jako Zdeňka Procházková a Vladimír Beran získal šestnáct bodů a upevnil si průběžné vedení. O jeho triumfu rozhodlo, že přesně uhádl Supertrefu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení