Po bezpečném vítězství nad Přešticemi se dobrušské hráčky na vlastním hřišti střetly s vedoucím družstvem tabulky. V případě vítězství se domácí mohly na lídra bodově dotáhnout. Dramatický zápas nakonec neměl vítěze. Druholigoví muži nadělili soupeři z Podhorního Újezdu drtivou porážku rozdílem deseti gólů.

I. liga - ženy
Sokol Dobruška - TJ Přeštice 20:9 (9:3). Branky Dobrušky: P. Laštovičková 9, J. Králíčková 6, Červinská 4, Henclová 1.

Do dvoubrankového vedení šly hostující hráčky, ale potom převzala taktovku hry dobrušská děvčata. Stav otočila a v poločase už vedla šestibrankovým rozdílem. Ani po přestávce se obraz hry nezměnil, Dobruška svého soupeře přehrávala a zaslouženě zvítězila.

Sokol Dobruška - Sokol Tymákov 11:11 (6:7). Branky Dobrušky: P. Laštovičková 6, J. Králíčková 2, Henclová 2, Červinská 1.
Lídr soutěže vedl hned od začátku utkání. Dobrušské útočnice se jen těžko prosazovaly proti dobře organizované obraně. Také po přestávce byly obranné řady lepší než útočné, o čemž svědčí málo vstřelených branek. Dobrušce se nakonec podařilo vyrovnat z pokutového hodu v samotném závěru utkání. Úspěšnou exekutorkou vyrovnávající penalty byla mladá útočnice N. Henclová.

Sestava Dobrušky: Kubcová, Kosinová - Štěpánová, Klučáková, Kastnarová, Peřinová, Prátová - J. Králíčková, P. Laštovičková, Červinská, Henclová. Trenéři: B. Laštovičková, Sychrovský.

Další výsledky: Dobruška - Přeštice 20:9, Krčín - Tymákov 9:23, Hlinsko - Modřany 17:4, Vracov - Praha 15:21, Žatec - Studénka 22:15, Chomutov - Rokytnice 27:17, Krčín - Přeštice 17:17, Dobruška - Tymákov 11:11, Vracov - Modřany 10:12, Hlinsko - Praha 21:10, Chomutov - Studénka 26:8, Žatec - Rokytnice 28:18.

Pozvánka: v neděli se na dobrušském hřišti za sokolovnou hraje utkání I. ligy žen Sokol Dobruška – HK Hlinsko v Čechách. Začátek: 10.30 hod.

II.liga - muži
Sokol Dobruška – TJ Sokol Podhorní Újezd 26:16 (11:8). Branky Dobrušky: Jos. Tomáš 13, Ulrych 7, Lenfeld 2, Černý 2, Dubánek 2.
Ve východočeském derby přivítala Dobruška tradičního soupeře z Podhorního Újezdu. Utkání bylo vyrovnané pouze do poloviny úvodního poločasu. Potom domácí odskočili na rozdíl čtyř branek a bylo rozhodnuto. Druhý poločas už byl jednoznačnou záležitostí Dobrušky, která se zásluhou lepšího skóre dostala do čela tabulky.

Sestava Dobrušky: Doubek, Urban - Netík, Jan Tomáš, Moravec, Holada - Ulrych, Lenfeld, Černý, Josef Tomáš, Dubánek, Morávek. Trenér Flégl.
Další výsledky: Pustějov - Rokytnice 19:18, Osek - Vítkovice 18:21, Albrechtičky - Veselí 18:14, Jihlava - Opatovice 23:24, Draken Brno - Nové Město 12:7.