I jeho svěřencům SMX-Bonmoto.cz racing teamu se v Netolicích dařilo, když Tomáš Borovička i Tomáš Povolný se vešli do první desítky prestižní třídy MX2 Junior.

Tomáš Borovička v kvalifikaci vybojoval čtrnácté místo, s čímž mohl být spokojený. Do první jízdy se mu nepodařilo dobře odstartovat a v cíli se musel spokojit s třináctým místem. Start do druhé jízdy se mu povedl o hodně lépe, v první zatáčce byl zhruba na šestém místě. Během jízdy pár pozic ztratil, ale v cíli se mohl radovat z vynikajícího osmého místa. V celkovém hodnocení závodu byl klasifikován na devátém místě. V průběžném hodnocení seriálu mu patří 15. místo, především kvůli zranění v Nové Pace, kde nebodoval.

Tomáš Povolný nasbíral stejný počet bodů, jako jeho týmový kolega. V kvalifikaci obsadil patnácté místo. V první jízdě se mu nepodařilo zrovna ideálně odstartovat, ale během závodu dokázal zrychlit a v cíli byl klasifikován na dvanáctém místě. Ve druhé jízdě dokázal svůj výsledek ještě vylepšit a v cíli mohl být se svým devátým místem velmi spokojený.

V celkovém hodnocení obsadil desáté místo se shodným počtem bodů, jako Tomáš Borovička. V hodnocení seriálu mu patří 12. pozice.

Jan Špaček, manažer týmu: „Výsledek z Netolic nás všechny velmi potěšil. Oba naši jezdci se vešli do první desítky v závodě mistrovství republiky, což považuji za velký úspěch. Věřím, že radost jsme udělali i našim obchodním partnerům, kteří nás v tomto sportu podporují."

Kompletní výsledky na: http://www.juniormx.cz