Cirkusový stan ve Vamberku, kde se zápasy MMA měly uskutečnit, nestojí.

"Bohužel jsem se spoléhal na jednoho z našich potencionálních partnerů, který měl všechno postavit a všechno finančně pokrýt před akcí. Asi chápete, že se to nestalo a ten stan se už nestihne postavit. Vůbec to není chyba pana Berouska, kterého je stan, " informoval fanoušky prostřednictvím streamu na pořadatelských stránkách promotér Jaroslav Hudousek.

Původně chtěl obě akce zrušit. Jejich příprava probíhala od loňského října. "Ale rozhodl jsem se zabojovat a VFN3 bude, bude ve vamberecké sokolovně, kde je naše útočiště od prvního turnaje," sdělil Hudousek.

| Video: Youtube

Peníze za vstupenky zakoupené přes síť GoOut prý budou vrácené, vstupenky zakoupené přes zápasníky nebo přes Jaroslava Hudouska půjdou vyměnit za lístky do Sokolovny Vamberk, přičemž náklady v ní nejsou tak vysoké, a tak rozdílová částka bude kupujícím vrácena. Pro druhý galavečer VFN4 podle pořadatele není v sokolovně dost místa, a tak byl přesunut na nový termín - na 17. června.

"Budeme pracovat na tom, abyste neměli o nic horší zážitek. Je to nepříjemné, ale věřím, že nás v tom nenecháte a přijdete zápasníky podpořit v ideálně vyprodané sokolovně. Zápasníci, kteří se připravují, si to zaslouží," dodal Hudousek s tím, že lístky se budou vyměňovat ve čtvrtek, v pátek i sobotu na místě.