VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladí sjezdaři udělali poslední závodní „kristyánky"

Rychnovsko - Povedlo se. Všech šest podniků letošního lyžařského Poháru Orlických hor se uskutečnilo ve stanoveném termínu. Přírodní sněhové podmínky ideální nebyly, ale dostatek mrazivých dnů prospěl výrobě umělého sněhu a sjezdovky byly připraveny velmi dobře. Devátý ročník byl zahájen ve Skiparku Červená Voda a vyvrcholil finálovým závodem v obřím slalomu v Říčkách.

9.4.2015
SDÍLEJ:

Pohár Orlických hor pokračoval obřím slalomem na Dolní MoravěFoto: Aleš Bílý

Výsledky Říčky

Přípravka dívky: 1. K. Kudělásková (SKP Kometa Brno) 30.66, 2. K. Eichertová (Ski team Hrubá Voda) 32.08, 3. E. Frimlová (Ski Team Victoria Brno) 32.41, 4. K. Balejová (Ski klub Velké Meziříčí) 32.47, 5. T. Kráčmerová (TJ Sokol Deštné v O.h.) 32.79, 6. Ž. Hradilová (TJ Sokol Deštné v O.h.) 33.25, 7. S. Stloukalová (SDL Ski areál Olešnice v O.h.) 33.28, 8. A. Stračárová (FreeSki Academy Brno) 33.42, 9. E. Smoláková (Ski klub Ústí nad Orlicí) 33.83, 9. E. Hejduková (TJ Sokol Deštné v O. h.) 33.83.

Přípravka chlapci: 1. D. Jozl (HB Ski Team) 31.66, 2. M. Glatt (Ski klub Ústí nad Orlicí) 32.02, 3. J. Hlavoň (SKP Kometa Brno) 32.75, 4. M. Nebeský (TJ Sokol Deštné v O.h.) 32.87, 5. P. Morávek (TJ Slavoj Teplice nad Metují) 33.03, 6. S. Janecký (Ski klub Ústí nad Orlicí) 33.24, 7. M. Fiala (HB Ski Team) 33.45, 8. O. Zvědělík (SKG Vrbno pod Pradědem) 33.68, 9. A. Kaděrka (Ski Petříkov) 33.84, 10. J. Komárek (FreeSki Academy Brno) 33.98.

Předžákyně: 1. H. Semeráková (TJ Slavoj Teplice nad Metují) 31.47, 2. V. Komárková (FreeSki Academy Brno) 31.79, 3. N. Malcová (Ski klub Velké Meziříčí) 32.97, 4. A. Kolbe (TJ Sokol Deštné v O.h.) 33.04, 5. L. Hrušková (Ski klub České Petrovice) 33.25, 6. A. Šormová (TJ Sokol Deštné v O.h.) 33.55, 7. K. Jedličková (Tesla Pardubice) 33.96, 8. V. Hornová (Ski klub České Petrovice) 34.03, 9. N. Macková (TJ Sokol Deštné v O.h.) 34.22, 10. B. Mocek (Klub Narciarski Wrocław) 34.32.

Předžáci: 1. M. Bank (Ski klub Šumperk 30.69, 2. K. Chachulski (Klub Narciarski Wrocław) 31.73, 3. A. Knor (SDL Ski areál Olešnice v O.h.) 32.44, 4. T. Šitina (SK Rýchory Mladé Buky) 33.04, 5. L. Petr (Ski klub Ústí nad Orlicí) 33.31, 6. M. Černohous (Ski klub Ústí nad Orlicí) 33.50, 7. J. S. Zelený (Ski Skol) 33.75, 8. R. Čukan (SK Rýchory Mladé Buky) 34.19, 9. K. Mocek (Klub Narciarski Wrocław) 34.31, 10. J. Černický (Ok Ski Pardubice) 34.76.

Mladší žákyně: 1. W. Mieszała (KSM Łabski Szklarska Poreba) 30.88, 2. J. Mróz (ULKS Czarna Góra) 31.59, 3. V. Stuchlova (TC Praděd) 33.59, 4. S. Krbečková (Ski klub Velké Meziříčí) 33.77, 5. V. Prokýšková (SK Rýchory Mladé Buky) 34.26, 6. M. Bílá (TJ Sokol Předklášteří) 34.30, 7. L. Bělehrádková (FreeSki Academy Brno) 35.89, 8. V. Hejtmánková (Ski klub Šumperk) 35.93, 9. H. Krčálová (Ski klub Velké Meziříčí) 36.16, 10. V. Žáková (Ski Řetězárna) 36.68.

Mladší žáci: 1. P. Zítka (SK Nové Město na Moravě) 30.03, 2. B. Lelonkiewicz (Klub Narciarski Wrocław) 30.13, 3. O. Hlavoň (SKP Kometa Brno) 30.69, 4. V. Křenek (SK Rýchory Mladé Buky) 31.24, 5. D. Fiala (HB Ski Team) 32.00, 6. R. Morávek (TJ Sokol Deštné v O.h.) 32.02, 7. J. Kinal (MoreSport Team) 32.11, 8. M. Kawecki (ULKS Czarna Góra) 32.49, 9. O. Ježek (Ski Řetězárna) 32.80, 10. J. Mazák (Ski klub Šumperk) 33.08.

Starší žákyně: 1. K. Hrušková (Ski klub České Petrovice) 30.94, 2. A. Doksanská (TJ Sokol Deštné v O.h.) 31.15, 3. K. Hájková (Ski klub Česká Třebová) 31.54, 4. Z. Hicklová (Ski klub Česká Třebová) 31.55, 5. D. Veselá (TJ Sokol Deštné v O.h.) 31.88, 6. M. Davidová (SK Rýchory Mladé Buky) 31.96, 7. T. Bočková (Ski klub Velké Meziříčí) 32.16, 8. E. Morávková (TJ Sokol Deštné v O.h.) 32.92, 9. A. Jančaříková (TJ Sokol Deštné v O.h.) 32.99, 10. A. Králová (Ski klub České Petrovice) 33.59.

Starší žáci: 1. M. Tatka (MoreSport Team) 29.63, 2. J. Vlk (Ski klub České Petrovice) 30.13, 3. O. Taraba (Ski Petříkov) 30.21, 4. F. Górski (TJ Sokol Deštné v O.h.) 30.42, 5. O. Slezák (Ski Petříkov) 30.61, 6. P. Bedřich (FreeSki Academy Brno) 30.89, 7. M. Barták (Ski klub České Petrovice) 31.14, 8. A. Batko (KSM Łabski Szklarska Poreba) 31.96, 9. A. Weinlich (TJ Slovan Moravská Třebová) 32.49, 10. M. Urbaniak (Czarna Góra) 35.46.

Autor: Redakce

9.4.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Žáci rozezní židovskou památku

Jakub Řezníček u míče
10

Na Votroky se vysypal pytel sněhu i gólů

První sníh, kalamita a s obnaženou hrudí na Sněžku: prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v úterý 16. ledna 2018.

Ukradená kabelka může zlodějku přijít až na tři roky za mřížemi

Rychnov nad Kněžnou - V listopadu loňského roku řešili rychnovští kriminalisté krádež kabelky z nákupního košíku.

Úder přišel bleskově

Praha, Hradec Králové - Hokejová extraliga: V dohrávce 33. kola padl Hradec na Spartě po prodloužení.

AKTUALIZOVÁNO

Silnice v kraji ochromil sníh

Královéhradecko - Pomačkané plechy, statisícové škody. To je bilance úterního počasí na silnicích Královéhradeckého kraje.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT
>