Tečku za jarní částí Rychnovské ligy neregistrovaných udělá dnešní "dokolná". Vítězové jednotlivých lig převezmou od pořadatelů populárního klání poháry a pak změří tradičně síly na drahách.

I. LIGA:
Teplárna Rychnov – SKP A 10:0 (1048:953), Rais 289 – Moravec 251. Marta Dobruška A – Střechy Vaňous Česká Třebová 8:2 (1068:1016), V. Svoboda 278 – Kopecký 265. Škoda Auto A – Hasiči Roveň 10:0 (1091:1043), Dusbaba 285 – Dostál 267. Marta Dobruška A – SKP A 6:4 (1009:1014), Sedláček 270 – Moravec 271.
1. Marta Dobruška  ⋌4  0  1  34:16  8
2. Škoda Auto A ⋌4  0  1  31:19   8
3. Střechy Vaňous ⋌3  0  2  31:19   6
4. Teplárna ⋌2  0  3  22:28  4
5. SKP A ⋌1  0  4  18:32  2
6. Hasiči Roveň  ⋌1  0  4  14:36  2

II. LIGA:
Devítka Dobruška – Eltax Olešnice v Orlických horách 8:2 (974:898), Macek 264 – Kočnar 244. Real Dobruška – Eltax Olešnice v O. h. 10:0 (982:885), Hájek 257 – Lichý 254. Česká spořitelna – Eltax Olešnice v O.h. 8:2 (944:914), Velcl 251 – Moláček 248.
1. DeVoss ⋌5  0  0  38:12  10
2. Hic parta ⋌4  0  1  30:20 8
3. ČS ⋌3  0  2  24:26 6
4. Devítka Dobruška  ⋌2  0  3  24:26 4
5 Real Dobruška  ⋌1  0  4  24:26 2
6. Eltax Olešnice  ⋌0  0  5  10:40 0

III. LIGA:
Lipiny – SKP B 7:3 (1007:906), Jirsa 274 – Dušánek 246. Šípek – Antik Doudleby 8:2 (1023:946), Šípek 271 – Lepka 2633. Závorovy ovečky – SKP B 10:0 (1035:920), Nešický 275 – Dušánek 242.
1. Závorovy ovečky ⋌5  0  0  36:14   10
2. Šípek ⋌4  0  1  36:14  8
3. Nováci ⋌2  0  3  24:26  4
4. Lipiny ⋌2  0  3  23:27  4
5. SKP B ⋌2  0  3  19:31  4
6. Antik Doudleby  ⋌0  0  5  12:38  0
IV. LIGA:
Norci – Fab D 6:4 (961:906), Šedivý 254 – Hostinský 240. Výpary – Japan 10:0 (986:869), Pril 278 – Kubíček 230. Eivida – Škoda Auto G 9:1 (995:889), Daníček ml. 268 – Mihulka 226.
1. Norci ⋌4  0  1  32:18  8
2. Eivida ⋌3  0  2  32:18  6
3. Výpary ⋌2  0  3  26:24  4
4. Fab D ⋌2  0  3  22:28  4
5. Japan ⋌2  0  3  19:31  4
6. Škoda Auto G ⋌2  0  3  19:31  4

V. LIGA:
SKP C – Křídla sovětů 6:4 (946:927), M. Rücker 270 – Trejtnar 265.
1. SKP C ⋌ 5  0  0  35:15   10
2. Křídla sovětů ⋌4  0  1  30:20  8
3. Voltíci  ⋌3  0  2  32:18  6
4. Prauzáci ⋌2  0  3  24:26  4
5. Fab CH ⋌1  0  4  20:30  2
6. Škoda Auto F  ⋌0  0  5    9:41  0

VI. LIGA:
Leo Team Dobruška – Šmudlíci 8:2 (930:893), Mervart 267 – Hanuš 245. Orebáci – Fab G 6:4 (883:857), Jaroměřská 250 – Netuková 231.
1. Panas ⋌5  0  0  40:10   10
2. Šmudlíci ⋌3  0  2  30:20  6
3. Orebáci ⋌3  0  2  26:24  6
4. Leo Team   ⋌2  0  3  24:26  4
5. Fab G ⋌1  0  4  16:34  2
6. Baroni  ⋌1  0  4  14:36  2
VII. LIGA:
Start – Fab H 10:0 (914:849), Abel 241 – Felix 221. VOŠ a SPŠ  – Marta B 6:4 (866:841), Serbousek 235 – Jandová 219.
1. Start ⋌5  0  0  38:12  10
2. Reki Vamberk  ⋌3  0  2  24:26 6
3. VOŠ a SPŠ RK  ⋌2  0  3  24:26 4
4. Marta Dobruška B ⋌2  0  3  22:28 4
5. Fab H ⋌2  0  3  18:32 4
6. KNS Hroška  ⋌1  0  4  24:26 2

VIII. LIGA:
Šedivky Dobruška – Draci 6:4 (903:926), Řehák 236 – Dušek 253.
1. Jedlová ⋌4  0  1  32:18  8
2. Šedivky Dobruška  ⋌3  1  1  25:25  7
3. Draci  ⋌3  0  2  28:22  6
4. Ideal team ⋌2  1  2  27:23  5
5. Žízeň Lukavice B ⋌2  0  3  22:28  4
6. Míza Deštné ⋌0  0  5  16:34  0

IX. LIGA:
Žízeň Lukavice C – Kuželky 6:4 (769:748), Hartman st. 203 – Slezák 210. Kostičky – Matějáci 8:2 (849:736), Gálusová 230 – Matějů 214. Vaspo Vamberk – Havileda 6:4 (851:742), Richter 250 – Kubíček 194. ⋌(dr, lš)
1. Kostičky ⋌5  0  0  40:10   10
2. Žízeň Lukavice C ⋌4  0  1  32:18  8
3. Vaspo Vamberk  ⋌3  0  2  28:22  6
4. Matějáci ⋌2  0  3  22:28  4
5. Havileda ⋌1  0  4  14:36  2
6. Kuželky ⋌0  0  5  14:36  0