Sobota 29. srpna

DUATLON
X-Duatlon Běstviny – finálový závod Středečního multi sportovního poháru 2015 – Memoriálu Míly Holcmana. Trať v okolí Běstvin: 4 km běh – 18 km MTB kolo a 2 km běh. Prezence je od 9 hodin ve sportovním areálu Běstviny u Dobrušky, start v 10 hodin.

FOTBAL
Rampušák Cup – sedmý ročník turnaje přípravek (2007 a ml.) v Dobrušce. Turnaje na Městském stadionu Václava Šperla se zúčastní týmy FC Hradec, FK Kolín, FK Jaroměř, FK Náchod, MFK Chrudim, FC Spartak Rychnov, TJ Dobruška a další. Zahájení v 9 hodin, finále je plánováno na 16.00 hodin.

Neděle 30. srpna

ATLETIKA
Sedmnáctý ročník Rychnov classic marathonu a premiérový díl Rychnovského půlmaratonu. Závod pro širokou veřejnost na 42,195 km odstartuje z koupaliště ve Včelném, trať dále vede přes Javornici, Slatinu, Pěčín, Rokytnici v O. h., Nebeskou Rybnou a Jaroslav zpět do Rychnova nad Kněžnou, cíl je opět na koupališti. Trasa půlmaratonu vede z Rychnova do Javornice, Jaroslav a zpět na koupaliště. Přihlášky: e-mailem na jan.jelinek@3athlon.com. Prezence v prostoru startu a cíle na koupališti ve Včelném (8.30 – 9.45). Start v 10 hodin. Informace o závodě najdete na www.3athlon.com nebo jan.jelinek@3athlon.com, tel. +420 604 706 605.

CYKLISTIKA
Malý Stalak Bike Cup 2015 – devátý ročník cyklistického závodu pro děti do 15 let v Rychnově nad Kněžnou. Pro děti budou připravené tratě v délce od 100 metrů do 4 km. Závodit se bude na odrážedlech, tříkolkách, malých i velkých kolech. Každý závodník si odnese drobnou odměnu. Akce se koná od 14 hodin u hospody „U Mařenky". Informace a on-line přihlášky na: www.stalak-devoss.cz/deti.