Nejvyšší krajská soutěž futsalistů nabídla magnet, v němý se v přímém souboji o první místo střetlo vedoucí Flamengo B Hradec Králové a druhý F. C. Santus Dobruška. Po vyrovnaném průběhu se z těsného a šťastného vítězství radoval hradecký lídr.

Královéhradecký přebor futsalistů vyvrcholí první březnový víkend závěrečnými zápasy ve sportovní hale v Předměřicích nad Labem. Santus se v sobotu 4. března utká s FC Hespro Hradec a SK FOSP Řešetova Lhota, v neděli pak Dobrušku čeká Štroncek Cerekvice.

Královéhradecký přebor

F. C. Santus Dobruška – BFK Ledvinka Hradec Králové 7:0 (5:0). Branky: Hašek 3, Kříž, Majer, Slezák, Tošovský

F. C. Santus Dobruška – Flamengo Hradec Králové B 3:4 (2:0). Branky: Majer, Brich, M. Eimann – Eppich 2, Sulek, Hodoval.

V boji o první místo Santus dvakrát vedl a první poločas vyhrál 2:0. Bohužel, po změně stran soupeř během tří minut vyrovnal. Pět minut před koncem zápasu Martin Eimann poslal opět Santus do vedení 3:2, ale během tří minut Flamengo, posilněné o několik hráčů áčka, skóre otočilo na 3:4. V poslední minutě při hře bez brankáře Dobrušští nastřelili tyčku a jednou netrefili prázdnou branku…

Sestava F. C. Santus Dobruška: Skočdopole – M. Eimann, Hašek, Brich, Kříž, Majer, Slezák, Petr, Tošovský.

Další výsledky: Flamengo Hradec B – Reds Hradec 14:0, Reds Hradec – BFK Ledvinka HK 3:1, FC Hespro Hradec – Štroncek Cerekvice 1:4, SK FOSP Řešetova Lhota – FK Gibsy Brasil Hradec Ké 8:1, FC Hespro Hradec – SK FOSP Řešetova Lhota 2:9, FK Gibsy Brasil Hradec Ké – Štroncek Cerekvice 4:7, BFK Ledvinka Hradec – Flamengo Hradec B 6:5, FC Hespro Hradec – FK Gibsy Brasil Hradec Ké 1:8, BFK Ledvinka Hradec – FC Hespro Hradec 13:2, Flamengo Hradec B – Štroncek Cerekvice 4:2.

1. Flamengo HK B 13 10  2  1  73:28 32
2. F.C.S. Dobruška 11  8  1  2  56:24 25
3. Štroncek Cerekvice 12  8  1  3  50:31 25
4. FK FOSP Ř. Lhota 11  5  3  3  55:35 18
5. Reds HK 13  4  1  8  30:63 13
6. FK Gibsy Brasil 11  3  1  7  31:50 10
7. BFK Ledvinka HK 12  3  0  9  35:50  9
8. FC Hespro HK 13  2  1 10  31:80  7