Východočeská divize


TJ České Meziříčí - SKK Primátor Náchod C 4:12 (2545-2648).
VOŠVRDA Milan 408 0:2 439 PECOLD
LORENC Lad. 389 0:2 466 VOLESKÝ
BROUČEK M. 465 2:0 398 BAĎURA
BROUČEK Jind. 445 0:2 488 HORN
ŠTĚPÁN David 389 0:2 431 TICHÝ
BROUČEK Jiří 449 2:0 426 DOUCHA
SK Solnice - SKK Hořice B 10:6 (2352-2351).
BALOUS Václav 378 2:0 376 KUČEROVÁ
KROBOT Michal 387 0:2 404 WEIGL
HRUBÝ Milan 378 0:2 406 VOKÁČ
KRASSEK Petr 404 0:2 413 HORÁK
PÍČ Pavel 392 2:0 350 FIKAR
VANĚK Miroslav 413 2:0 402 ANTON
Spartak Rokytnice n. J. - Start Rychnov n. K. B neodehráno kvůli výpadku elektrického proudu.

Další výsledky: Milovice - Vysoké Mýto 4:12, Jilemnice - Přelouč 10:6, Tesla Pardubice - Rybník 16:0, Hylváty - Č. Třebová B 14:2.


Východočeský přebor
Skupina B
Do čela Východočeského přeboru se vrátilo Týniště (deklasovalo Teslu B 14:2). Týnišťským pomohlo áčko Dobrušky zdoláním vedoucího Náchoda D.
Start Rychnov n. K. C - Jiskra Ústí nad Orlicí B 14:2 (2383-2315).
SENIURA Jakub 394 2:0 389 KOLÁŘ
KEJZLAR Jar. ml. 438 2:0 370 VARGA
FRYDRYCH Mir. 327 0:2 413 STEJSKAL
KEJZLAR Jaroslav 407 2:0 387 KOBLÍŽEK
DUŠÁNEK Pavel 416 2:0 387 BEČKA
ZEMAN Jan 401 2:0 369 WEBR
TJ Sokol Dobruška A - SKK Náchod D 12:4 (2441-2334).
SLAVÍK Jiří 428 2:0 382 MADARASZ
TOMEŠ Miroslav 406 2:0 375 MARTINEC
GÜTLER Vl. 423 2:0 393 HURDÁLEK
KUPKA Josef 389 0:2 394 HEJNYŠ
BALCAR Zdeněk 389 0:2 402 DOUCHA
GÜTLER Jar. 406 2:0 388 DLOHOŠKA
SK Týniště nad Orlicí - Tesla Pardubice B 14:2 (2374-2220).
SVATOŠ Dušan 407 2:0 367 RUBIŠAROVÁ
GLAZUNOV Leoš 399 2:0 347 SYNEK
VADLEJCH Lukáš 372 2:0 364 KUBÍK
PROŠVIC Josef 380 0:2 388 SYROVÁTKA
PROŠVIC Martin 398 2:0 389 HOLÝ
PRAUS Jiří 418 2:0 365 RICHTER
KK Vysoké Mýto B - Sokol Dobruška B 16:0 (2698-2495).
DLOUHÝ Petr 448 2:0 407 JANDA Milan
BERÁNEK 447 2:0 418 TOMEŠ Miroslav
PERCHLÍK 417 2:0 398 BRANDEJS Petr
ZVEJŠKA 445 2:0 432 BALCAR Michal
DLOUHÝ Vl. 474 2:0 429 DĚKAN Martin
DOLEŽAL 467 2:0 411 KRÁLÍČEK Jan
SK Solnice B - KK Zalabák Smiřice kvůli nemoci hostujícího družstva odloženo na na 28. 10.

Další výsledky: Josefov - Smiřice B 8:8, Svitavy-Lány - SKK Třebechovice 4:12.

Východočeská soutěž

Skupina A
Lokomotiva Trutnov E - TJ České Meziříčí B 4:12 (2306-2422).
LEŠINGEROVÁ 351 0:2 389 NOVÁK Jar.
ŘÍČAŘOVÁ 385 0:2 414 ŠRÁMEK Jar.
NAVRÁTIL 395 2:0 378 NOVÁK Miroslav
KILLAROVÁ 379 0:2 426 BROUČEK Jan
ŘÍČAŘOVÁ 395 2:0 386 HORÁČEK Michal
JANKTO 401 0:2 429 LORENC Ladislav

Další výsledky: Jilemnice C - Nová Paka B 6:10, Hořice D - Dvůr Králové B 12:4, Rokytnice n. J. C - Březovice A 8:8, Poříčí - Červený Kostelec D 14:2, Přelouč B - Milovice B 10:6.

Skupina B
Start Rychnov n. K. D - KK Vysoké Mýto C 8:2 (1539-1446).
SÝKOROVÁ Ilona 406 2:0 391 KOLBABA
MORAVCOVÁ V. 376 2:0 364 LEDAJAKS
BIDRMANOVÁ I. 404 2:0 320 HYLÁK
FRYDRYCHOVÁ M. 353 0:2 371 HEMERKA
TJ Sokol Dobruška C - KK Zalabák Smiřice C nehlášeno.

Další výsledky: Svitavy-Lány B - Přelouč C 4:6, Tesla Pardubice D - Josefov B 2:8, Rybník C - Rybník B 0:10, Třebechovice B - Tesla Pardubice C 6:4.