Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

KUŽELKY: Solnický tým si smlsl na pardubické Tesle

Rychnovsko - Start Rychnov se vrátil s prázdnou z Brna. Bodovali pouze Kamil Frydrych a Petr Holanec.

16.10.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: GetPhoto/Martin Salajka

Rychnovský Start ve II. lize neuspěl na půdě Moravské Slavie v Brně. Okresní derby Východočeského přeboru pro Dobrušku B.

II. liga
Skupina B

KK Moravská Slavia Brno B - TJ Start Rychnov n. K. 6:2 (3482-3347)

VRÁNEK 602 4:0 520 JUNG Radek
PALIAN 631 3:1 548 ŠÍPEK Vojtěch
KELLNER 494 0:4 570 FRYDRYCH K.
VEČERKA 575 1:3 598 HOLANEC Petr
ZAŤKO 588 3:1 556 PODZIMEK Martin
ŽÁČEK 592 3:1 555 KSANDR Dalibor

Další výsledky: Třebíč - Přemyslovice 8:0, Rýmařov - Blansko 4:4, Zábřeh - Kutná Hora 6:2, HKK Olomouc - Šumperk 6:2, Hodonín - Valašské Meziříčí 5:3.

II. liga – skupina B

1. Třebíč 3 1 0 24,0:8,0 7
2. Hodonín 3 1 0 22,0:10,0 7
3. Kutná Hora 3 0 1 20,0:12,0 6
4. Zábřeh 3 0 1 20,0:12,0 6
5. Valašské Meziříčí 2 0 2 17,0:15,0 4
6. Start Rychnov 2 0 2 17,0:15,0 4
7. Mor. Slavia Brno B 2 0 2 16,0:16,0 4
8. Přemyslovice 1 1 2 12,0:20,0 3
9. Šumperk 1 0 3 12,0:20,0 2
10. Blansko 0 2 2 11,0:21,0 2
11. Olomouc 1 0 3 11,0:21,0 2
12. Rýmařov 0 1 3 10,0:22,0 1

Východočeská divize

TJ Start Rychnov n. K. B - TJ Uragán Milovice 10:6 (2542-2506)

KRSEK Oldřich 408 0:2 411 SOUČEK M.
KEJZLAR Jaroslav 452 2:0 411 FUCHS
FRYDRYCH M. 427 2:0 414 SOUČEK V.
ČIHÁK Martin 406 0:2 439 DUŠEK
PÁCHA Jiří 432 2:0 410 VIK
GÁLUS Petr 417 0:2 421 HRUŠKA

SK Solnice - Tesla Pardubice 16:0 (2445-2286)

SONNEVEND Vl. 422 2:0 414 TALACKO
HRUBÝ Milan 405 2:0 367 ZEMÁNEK
KROBOT Michal 386 2:0 326 KOVAČÍK
KOČÍ Miroslav 406 2:0 386 VESELÝ
VANĚK Miroslav 414 2:0 400 VANĚK
PÍČ Pavel 412 2:0 393 ŠIC

Další výsledky: Dvůr Králové - Vysoké Mýto 12:4, Rokytnice n. J. - Rybník 10:6, Česká Třebová B - Hylváty 10:6, Hořice - Náchod C 4:12.

Vč. divize

1. Hořice 3 0 1 42:22 6
2. Rokytnice n. J. 3 0 1 41:23 6
3. SK Solnice 3 0 1 41:23 6
4. Start Rychnov B 3 0 1 36:28 6
5. Česká Třebová B 2 0 1 30:18 4
6. Náchod C 2 0 1 28:20 4
7. Vysoké Mýto 2 0 2 33:31 4
8. Rybník 2 0 2 31:33 4
9. Hylváty 1 0 3 23:41 2
10. Dvůr Králové 1 0 3 22:42 2
11. Tesla Pardubice 1 0 3 21:43 2
12. Milovice 0 0 4 20:44 0

Východočeský přebor
Skupina B

KK Zalabák Smiřice B - TJ České Meziříčí A 10:6 (2336-2322)

ŠOLC 403 2:0 360 VOŠVRDA Milan
HAŽVA 411 2:0 379 BROUČEK Jiří
ČERNILOVSKÝ 380 0:2 410 BROUČEK Milan
PARDUBSKÝ 387 0:2 411 RIND Jaroslav
JANEČEK 392 2:0 350 ŠTĚPÁN David
MACHAČ 363 0:2 412 BROUČEK Jindř.

TJ Sokol Dobruška B - SK Týniště n. O. 12:4 (2547-2400)

SLAVÍK Jiří 453 2:0 434 PROŠVIC Martin
ČERNÝ Jar. 429 2:0 385 KUBEC Petr
GÜTLER Jar. 380 0:2 408 PROŠVIC Josef
BALCAR Z. 428 2:0 385 VADLEJCH L.
GÜTLER Vl. 404 0:2 412 SVATOŠ Dušan
DYNTERA Karel 453 2:0 376 ŠATNÍK Jar.

SK Kuželky Přelouč A - SK Solnice B 16:0 (2621-2329)

SKALA . 400 2:0 353 HLOUŠEK Eduard
MILÁČEK 510 2:0 385 SEJKORA Josef
KASA .394 2:0 360 KRASSEK Petr
RYŠAVÝ 441 2:0 397 KUCHAŘ Vl.
LANG 446 2:0 416 BALOUS Václav
SKALA 430 2:0 418 CHOVANEC Jar.

TJ Lokomotiva Č. Třebová C - TJ Start Rychnov n/K C 6:10 (2335-2463)

MAŠKA 403 0:2 420 GÁLUS Lukáš
PIHLÍK 409 2:0 380 SENIURA Jakub
ŢEMLIČKA 403 2:0 400 SÝKOROVÁ Ilona
DOSTÁLKOVÁ 351 0:2 413 MORAVCOVÁ Věra
CHOVANEC 423 2:0 421 BIDRMANOVÁ Irena
SEDLÁK 346 0:2 429 FRYDRYCHOVÁ Marie

KK Vysoké Mýto B - TJ Sokol Dobruška A 14:2 (2625-2515)

DLOUHÝ P. 432 2:0 373 ŘEPA Jan
DLOUHÝ Vl. 452 2:0 431 JANDA Milan
LEDAJAKS 411 0:2 432 DĚKAN Martin
PERCHLÍK 416 2:0 410 VÁCLAVEK R.
JANDERA 446 2:0 444 KRÁLÍČEK Jan
DOLEŽAL 468 2:0 425 BRANDEJS Petr

Další výsledek: Třebechovice - Svitavy-Lány 14:2.

Vč. přebor – skupina B

1. Dobruška B 4 1 0 57:23 9
2. Vysoké Mýto B 4 0 0 54:10 8
3. Přelouč 3 0 1 48:16 6
4. Třebechovice 3 0 1 40:24 6
5. Týniště n. O. 2 0 1 26:22 4
6. Smiřice B 2 0 2 30:34 4
7. Solnice B 2 0 2 28:36 4
8. České Meziříčí 1 0 3 30:34 2
9. Rychnov C 1 0 3 24:40 2
10. Dobruška A 1 0 4 25:55 2
11. Svitavy-Lány 0 1 2 12:36 1
12. Česká Třebová C 0 0 4 10:54 0

Východočeská soutěž
Skupina B

TJ České Meziříčí B - SKK Náchod D 4:12 (2301-2376)

HORÁČEK Michal 386 0:2 391 MADARASZ
LEJP Josef 385 0:2 412 TESAŘ
BROUČEK Jan 414 2:0 365 MARTINEC
VOŠVRDA Kamil 368 0:2 374 DOUCHA
ŠRÁMEK Jaroslav 400 2:0 396 DLOHOŠKA
NOVÁK Jiří 348 0:2 438 HEJNYŠ

Výsledky: Červený Kostelec D - Ústí n. O. B 6:10, Josefov B - Smiřice C 12:4, Tesla Pardubice B - Přelouč C 14:2, Přelouč B - Tesla Pardubice C 14:2, Rybník B - Josefov 14:2.

Vč. soutěž – skupina B

1. Josefov B 4 0 0 56:8 8
2. Smiřice C 3 0 1 44:20 6
3. Náchod D 3 0 1 43:21 6
4. Přelouč B 3 0 1 40:24 6
5. Rybník B 2 0 1 29:19 4
6. Ústí n. O. B 2 0 1 26:22 4
7. Tesla Pardubice B 2 0 2 38:26 4
8. Josefov 2 0 2 24:40 4
9. Vysoké Mýto C 1 0 2 20:28 2
10. Čer. Kostelec D 1 0 2 20:28 2
11. České Meziříčí B 0 0 3 14:34 0
12. Přelouč C 0 0 3 6:42 0
13. Tesla Pardubice C 0 0 4 8:56 0

Autor: Miroslav Sixta

16.10.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Tip liga - Ilustrační snímek.

Deváté kolo podzimní fotbalové Tip ligy čtenářů Deníku vyhrál Jan Koblic

Pohřeb Adolfa Klepše
8

Lidé se loučili s náčelníkem krkonošské Horské služby Adolfem Klepšem

Jednali o problémech průmyslové zóny

Rychnov nad Kněžnou - V rychnovském hotelu Havel se v úterá odpoledne konalo setkání k problematice průmyslové zóny Kvasiny.

Derby zlomila neproměněná penalta

Rychnovsko - Krajská fotbalová I. B třída: Častolovice vzdorovaly lídrovi z České Skalice pouze první poločas.

Z dodávky si udělali autobus

Hradec Králové - Policisté odhalili další přeplněnou dodávku, ve které "cestovalo" 26 pasažérů.

První loupež se povedla, druhá skončila fiaskem. Dostal sedm let

Hradec Králové - Sedm let vězení udělil soud 30letému Lukáši Tichému za dvě loupeže u náchodského Kauflandu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení