Regionální přebor 3.třídy A

Stolní tenis

10. kolo: Olešnice v Orlických horách C – Rokytnice v Orlických horách A 5:13, Voděrady C – Kounov A 2:16, Solnice C – České Meziříčí B 2:16, Vrbice A – Týniště nad Orlicí C 12:6, Rychnov nad Kněžnou C – Záměl B 12:6.

11. kolo: Kostelec nad Orlicí E – Olešnice v Orlických horách C 16:2, Týniště nad Orlicí C – Rychnov nad Kněžnou C 9:9,

České Meziříčí B – Vrbice A 13:5, Kounov A – Solnice C 18:0,

Rokytnice v Orlických horách A – Voděrady C 14:4.

 1. Kounov A ⋌ 10  0  0  0  155:25  30

 2. Kostelec n. O. E 8  1  1  0  134:46  27

 3. Rychnov n. K. C  6  3  1  0  113:67  25

 4. Rokytnice v O. h. A 7  1  2  0  114:66  25

 5. Záměl B  5  1  4  0 

89:91  21

 6. Voděrady C⋌

5  0  5  0 

81:99  20

 7. Č. Meziříčí B⋌ 4  1  5  0 

84:96  19

 8. Vrbice A ⋌ 3  0  7  0  76:104  16

 9. Olešnice v O. h. C ⋌ 2  0  8  0  65:115  14

10. Týniště n. O. C⋌

1  1  8  0  61:119  13

11. Solnice C⋌

0  0  10  0  18:162  10

Regionální přebor 3.třídy B

10. kolo: Kostelec nad Orlicí F – Solnice B 6:12,

Tutleky-Lupenice B – Častolovice D 5:13,

Rokytnice v Orlických horách B – Vamberk D 5:13, Rychnov nad Kněžnou D – Doudleby nad Orlicí B 0:18, Slatina nad Zdobnicí B – Olešnice v Orlických horách B 7:11.

11. kolo: Olešnice v Orlických horách B – Kostelec nad rlicí F 9:9, Doudleby nad Orlicí B – Slatina nad Zdobnicí B 16:2,

Vamberk D – Rychnov nad Kněžnou D 7:11, Častolovice D – Rokytnice v Orlických horách B 17:1, Solnice B – Voděrady D 14:4.

 1. Doudleby n. O. B ⋌ 10  0  0  0  151:29  30

 2. Solnice B ⋌ 8  1  1  0  120:60  27

 3. Častolovice D ⋌ 8  0  2  0  120:60  26

 4. Tutleky-Lup. B ⋌ 5  2  3  0 

90:90  22

 5. Olešnice v O. h. B ⋌ 4  4  2  0  108:72  22

 6. Rychnov n. K. D ⋌ 4  0  6  0 

85:95  18

 7. Slatina n. Z. B ⋌ 3  1  6  0  71:109  17

 8. Voděrady D ⋌ 3  1  6  0 85:95  17

 9. Kostelec n. O. F ⋌ 2  2  6  0  75:105  16

10. Vamberk D ⋌ 2  1  7  0  70:110  15

11. Rokytnice v O. h. B ⋌ 0  0  10  0  15:165  10

BASKETBAL

Východočeská liga žen – 11. kolo: SK Týniště nad Orlicí – BK Přelouč 56:33, Sokol Hradec Králové B – BK Studánka Pardubice B 83:19, SŠB Pardubice – Sokol Nová Paka 45:86, TJ Pardubičky – BSK Continental TJ Jičín 47:66.

12. kolo: Sokol Hradec Králové B – BK Přelouč 68:38, SK Týniště nad Orlicí – BK Studánka Pardubice B 71:60, TJ Pardubičky – Sokol Nová Paka 50:83, SŠB Pardubice – BSK Continental TJ Jičín 41:81.

1. Hradec B 12 12   0  812:499 24

2. Nová Paka 12 9   3 853:609 21

3. Týniště n. O. 12 8   4 738:614 20

4. Jičín 12 8   4 759:637 20

5. Přelouč 12 4   8 582:711 16

6. Pardubice 12 4   8 577:705 16

7. Studánka B 12 3   9 603:829 15

8. Pardubičky 12   0 12 539:859 12

Přebor mužů – 11. kolo: TJ Jiskra Heřmanův Městec – BSK Continental TJ Jičín 61:74, SK Botas Skuteč – Sokol Nová Paka B 98:40, BC Elephants Dobruška – BK Přelouč B 67:65, TJ Sokol Pardubice – TJ Jiskra Nový Bydžov 88:73.

12. kolo: SK Botas Skuteč – BSK Continental TJ Jičín 77:71, TJ Jiskra Heřmanův Městec – Sokol Nová Paka B 76:58, TJ Sokol Pardubice – BK Přelouč B 65:76, BC Elephants Dobruška – TJ Jiskra Nový Bydžov 70:59.

1. Jičín 12 11   1 992:666 23

2. Skuteč 12 10   2 970:676 20

3. H. Městec 12 8   4   819:746 20

4. Nová Paka B 12 6   6   765:854 18

5. Nový Bydžov 12 4   8   949:871 16

6. Přelouč B 12 4   8   693:859 16

7. Pardubice 12   2 10   677:940 14

8. Dobruška 12 3 9   606:859 14

ŠIPKY

Rychnov I. liga – 9. kolo: 45 DC Rychnov nad Kněžnou – Sršní hnízdo Týniště nad Orlicí 6:12, Bernard Team Kounov - Rytíři paní Danuše Zdelov 4:14, PA Šerák Záchlumí – Rampušák Team II Dobruška 6:12, Rampušák Team I Dobruška – RSK dartsteam Záchlumí 1:17, ŠK Skořenice B – Jolly Joker Rychnov nad Kněžnou 6:12. Pořadí: 1. Rytíři paní Danuše Zdelov 26 bodů (skóre 122:41), 2. Sršní hnízdo Týniště n. O. 24 (119:43), 3. 45 DC Rychnov nad Kněžnou 19 (100:63), 4. Jolly Joker Rychnov nad Kněžnou 18 (92:70), 5. RSK dartsteam Záchlumí 15 (100:64), 6. ŠK Skořenice B 12 (79:85), 7. Rampušák Team II Dobruška12 (70:92), 8. PA Šerák Záchlumí 6 (45:117), 9. Bernard Team Kounov 3 (48:114), 10. Rampušák Team I Dobruška 0 (38:124).⋌(dr)