VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kostelecké „éčko“ si odvezlo z Voděrad všechny body

Rychnovsko - Stolní tenis. 

15.11.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/ Jan Ježdík

Regionální přebor 3. třídy A
5. kolo: TTC Hasiči Vrbice – TJ Start Olešnice v Orlických horách C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vejs Zdeněk 3:1, Myšák Josef 1:1, Hudousek Josef 3:1, Bečička Jaroslav 1:1, Janeček Pavel 0:2, Vídeňský Luděk 0:2, body hostů: Pola Dominik 1:3, Dufek Daniel 2:2, Pola Jiří 0:2, Novotný Jaromír st. 4:0, Ksandr Jiří 1:1), TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C – Sportovní klub Solnice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Unger Jaroslav 4:0, Štefanides Petr 4:0, Krystlík Vladimír 2:0, Matějů Petr 3:1, Korman Jan 1:1, body hostů: Kubec Jiří st. 2:2, Kříčenský Richard 0:4, Zezulka Kamil 0:4, Medvec František 0:4), TTC Kostelec nad Orlicí E – 1. FC Rokytnice v Orlických horách 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Merganc Tomáš 4:0, Procházka Stanislav 3:1, Beran Jan 2:2, Malík Jakub 2:0, Baše Petr 1:1, body hostů: Rücker Tomáš 0:4, Potužník Ondřej 2:2, Mareš Petr 2:2, Rykr Radomil 0:4), Sportovní klub Záměl B – Sportovní klub Kounov 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michera Martin 0:4, Kunc Jiří 2:2, Kulička Petr 0:4, Hájek Karel 0:4, body hostů: Janko Petr 4:0, Stejskal Jiří 3:1, Vymetálek Jan 4:0, Ruffer Pavel 3:1), Sportovní klub Týniště nad Orlicí C – TJ Sokol České Meziříčí B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šebor Jiří 0:4, Fišer Jiří 3:1, Ptáček Petr 2:2, Provazník Ladislav 1:3, body hostů: Zítko Pavel 2:2, Borůvka Petr 3:1, Tošovský Jaroslav 3:1, Nováček Jiří 2:2),
6. kolo: TJ Start Olešnice v Orlických horách C – TJ Sokol České Meziříčí B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Jaromír st. 2:2, Pola Dominik 1:3, Pola Jiří 1:1, Dufek Daniel 1:3, Ksandr Jiří 1:1, body hostů: Zítko Pavel 4:0, Borůvka Petr 4:0, Tošovský Jaroslav 1:3, Nováček Jiří 1:3), Sportovní klub Kounov – Sportovní klub Týniště nad Orlicí C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janko Petr 4:0, Stejskal Jiří 4:0, Ruffer Pavel 4:0, Vymetálek Jan 4:0, body hostů: Šebor Jiří 0:4, Provazník Ladislav 0:4, Ptáček Petr 0:4, Fišer Jiří 0:4), 1. FC Rokytnice v Orlických horách – Sportovní klub Záměl B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brůna Václav 4:0, Mareš Petr 3:1, Rücker Tomáš 2:0, Potužník Ondřej 3:1, Rykr Radomil 0:2, body hostů: Kunc Jiří 3:1, Michera Martin 0:4, Hájek Karel 0:4, Kulička Petr 1:3), Sportovní klub Vršovan Voděrady C – TTC Kostelec nad Orlicí E 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rohlenová Nela 0:4, Findejs Stanislav 0:4, Vaněčková Jana 0:4, Yaghob Filip 0:4, body hostů: Merganc Tomáš 4:0, Malík Jakub 4:0, Procházka Stanislav 4:0, Beran Jan 4:0), TTC Hasiči Vrbice – TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejs Zdeněk 1:3, Myšák Josef 0:4, Hudousek Josef 2:2, Bečička Jaroslav 1:3, body hostů: Rozum Martin 1:2, Štefanides Petr 4:0, Matějů Petr 4:0, Unger Jaroslav 3:1, Krystlík Vladimír 0:1).

1. Kostelec n. O.E ⋌6  5  0  1  0  78:30  16
2. Kounov ⋌5  5  0  0  0  73:17  15
3. Rychnov n. K. C ⋌6  4  1  1  0  69:39  15
4. Rokytnice v O. h. ⋌5  3  1  1  0  56:34  12
5. Voděrady C ⋌5  3  0  2  0  46:44  11
6. Záměl B ⋌6  2  1  3  0  40:68  11
7. Olešnice v O. h. C ⋌6  2  0  4  0  52:56  10
8. České Meziříčí B ⋌5  2  1  2  0  42:48  10
9. Vrbice⋌ 6  2  0  4  0  50:58  10
10. Týniště n. O. C ⋌5  0  0  5  0  24:66  5
11. Solnice C ⋌5  0  0  5  0  10:80  5

Regionální přebor 3. třídy B
5. kolo: 1. FC Rokytnice v Orlických horách B – TTC Kostelec nad Orlicí F 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpánek Roman 0:2, Rajnoha David 0:4, Toncr Libor 0:4, Novák Jan 1:3, Kubinec Pavel 0:2, body hostů: Bartoš Petr 4:0, Malý František 4:0, Ďoubek Josef 3:1, Čermák Josef 4:0), TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D – TJ Sokol Tutleky – TJ Sokol Lupenice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Václav 3:1, Hylas Pavel 1:3, Jasanský Jiří 2:2, Vašata Stanislav 1:3, body hostů: Petelík Pavel ml. 1:3, Forche Karel 1:3, Karhan Zdeněk 3:1, Provazník Josef 4:0), TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B – Sportovní klub Vršovan Voděrady D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Flégl Lukáš 1:3, Plašil Jan 2:2, Hrabák Jiří 2:2, Hrabák Dušan 3:1, body hostů: Chmelař Marek 3:1, Rathouský Lukáš 4:0, Žabokrcký Petr 0:4, Rathouský Jan 1:3), TJ Start Olešnice v Orlických horách B – Sportovní klub Solnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Josef 0:4, Tamáš Lukáš 3:1, Komůrka Václav ml. 2:2, Krivčík Anton 3:1, body hostů: Rohlena Jaroslav 2:2, Kubec Jiří ml. 3:1, Novák Petr 2:2, Brich Jiří 1:3), TJ Baník Vamberk D – TJ Sokol Častolovice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Souhrada Vladimír 4:0, Přibyl Luboš 0:4, Panocha Jiří 1:3, Martinek Josef 1:3, body hostů: Podolský Martin 1:3, Zemánek Petr 3:1, Kubrt Petr 3:1, Koblása Luboš 3:1).
6. kolo: TTC Kostelec nad Orlicí F – TJ Sokol Častolovice D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Petr 2:2, Malý František 1:3, Čermák Josef 0:4, Ďoubek Josef 0:4, body hostů: Zemánek Petr 4:0, Podolský Martin 2:2, Myšák Radek 4:0, Koblása Luboš 3:1), Sportovní klub Solnice B – TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubec Jiří ml. 3:1, Brich Jiří 0:4, Novák Petr 1:3, Rohlena Jaroslav 2:2, body hostů: Suchomel Jaroslav 2:2, Petřík Michal 3:1, Merganc Jiří 4:0, Ketner Karel 1:3), Sportovní klub Vršovan Voděrady D – TJ Start Olešnice v Orlických horách B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Říčář Jan 0:2, Rathouský Lukáš 1:2, Botlík Martin 1:2, Chmelař Marek 2:1, Žabokrcký Petr 0:1, WO 5:0, body hostů: Sedláček Josef 2:2, Tamáš Lukáš 2:2, Krivčík Anton 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Tutleky – TJ Sokol Lupenice B – TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Josef 1:3, Forche Karel 2:2, Karhan Zdeněk 1:3, Provazník Josef 4:0, body hostů: Flégl Lukáš 1:3, Lebruška Jaroslav 1:3, Hrabák Dušan 3:1, Plašil Jan 3:1), 1. FC Rokytnice v Orlických horách B – TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubinec Pavel 0:2, Štěpánek Roman 0:4, Toncr Libor 0:4, Holenda Tomáš 0:4, Novák Jan 0:2, body hostů: Jasanský Jiří 4:0, Richter Václav 4:0, Vašata Stanislav 4:0, Hylas Pavel 4:0). ⋌(dr)

1. Častolovice D ⋌6  5  0  1  0  70:38  16
2. Tutleky-Lup. B ⋌6  5  0  1  0  66:42  16
3. Doudleby n. O.B ⋌5  5  0  0  0  70:20  15
4. Solnice B ⋌6  4  1  1  0  70:38  15
5. Voděrady D ⋌6  3  1  2  0  64:44  13
6. Kostelec n. O. F ⋌6  2  0  4  0  46:62  10
7. Olešnice v O. h. B⋌ 5  1  2  2  0  47:43  9
8. Slatina B ⋌5  2  0  3  0  32:58  9
9. Rychnov n. K. D⋌ 5  1  0  4  0  44:46  7
10. Vamberk D ⋌5  0  0  5  0  25:65  5
11. Rokytnice v O. h. B ⋌5  0  0  5  0  6:84  5

Autor: Leoš Dragúň

15.11.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Křovice slaví zisk titulu podzimního mistra

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

O vítězi nebylo pochyb. Trpkost prohry okusily TOP 09 a STAN

Královéhradecko - O vítězi sněmovních voleb nebylo pochyb. V Královéhradeckém kraji, stejně jako jinde, s velkým náskokem vyhrálo hnutí ANO (31,77 %) vedené Klárou Dostálovou.

Novým ředitelem muzea se stal Petr Grulich

Hradec Králové - To, o čem si Hradec povídá už dva týdny, se stalo skutečností. Rada Královéhradeckého kraje schválila novým ředitelem Muzea východních Čech historika z hradecké univerzity Petra Grulicha. Rada ho vybrala ze sedmi adeptů, kteří se o místo ucházeli.

Magnet kola ovládla Javornice

Rychnovsko - Okresní přebor II. třídy ve fotbale: Výhru Ohnišova nad Kosteleckou Lhotou zařídil Jan Macek čtyřmi brankami.

Úspěšní i neúspěšní: Něco končí a něco nového začíná

Královéhradecko - Zatímco ANO získalo ve volbách pět mandátů, zbylé strany, které v hlasování rovněž uspěly, mohou do sněmovny poslat jen po jednom zástupci. Na mnohé známé tváře tak místo nezbylo. Štěstí naopak přálo některým dosud málo známým politikům.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení