Uplynulý týden byl týdnem kvalitních výkonů. Jednotlivci sedmadvacetkrát překonali hranici 250 kuželek.

Nejlepší výkony předvedli Zd. Vítek – 278 kuželek (Eivida) a M. Filip – 274 kuželek (SKP C). V nižších ligách zaujal St. Koráb (Panas – VII. liga) výkonem 270 kuželek. Mezi ženami byla nejlepší J. Jaroměřská (Vibraacoustic – X. liga) výkonem 250 shozených kuželek.

V následujícím týdnu bude dohrána 2. a 3.liga, ostatní ligy budou postupně dohrávány v dalších týdnech.

I. liga

EIVIDA – NEZMAŘI 6:4 (1000:960) Vítek 278 – Štverák 254

SKP A – ČS RK 8:2 (982:925) Šípek 253 V. – Šípek L. 265

ŠKODA A – SKP A 7:3 (959:957) Tobiška 249 – Moravec 253

NEZMAŘI – ČS RK 10:0 (993:930) Falta 267 – Seniura 265

KORADO Č.TŘEBOVÁ – EIVIDA 10:0 (1003:950) Macháček 259 – Vítek 245

KORADO Č.TŘEBOVÁ – ŠKODA A 8:2 (1016:998) Kopecký 260 – Tobiška 258

1. KORADO Č.TŘEBOVÁ 5 0 0 42: 8 10
2. ŠKODA A 4 0 1 34: 16 8
3. SKP A 2 0 3 27: 23 4
4. NEZMAŘI 2 0 3 25: 25 4
5. EIVIDA 2 0 3 16: 34 4
6. ČS RK 0 0 5 6: 44 0

II. liga

SKUHROVÁCI – TEPLÁRNA 6:4 (965:923) Špringr P. 258 – Rais 252

SKP C – DeVOSS 8:2 (954:904) Filip 274 – Šaršáň 241

MARTA A – ELTAX 6:4 (964:930) Hájek 254 – Moláček 250

1. SKUHROVÁCI 3 0 1 22:18 6
2. TEPLÁRNA 2 0 2 24:16 4
3. MARTA A 2 0 2 20:20 4
4. ELTAX 2 0 2 19:21 4
5. DeVOSS 2 0 2 17:23 4
6. SKP C 1 0 3 18:22 2

VI. liga

HASIČI ROVEŇ B – DEVÍTKA DOBRUŠKA 7:3 (964:943) Šimerda st. 257 – Veselý 250

1. KRASÍKOV 3 0 0 26:4 6
2. DEVÍTKA DOBRUŠKA 2 0 1 19:11 4
3. HASIČI ROVEŇ B 2 0 1 13:17 4
4. OKRESNÍ SMĚSKA 1 0 2 14:16 2
5. ŠKODA D 1 0 2 12:18 2
6. FAB G 0 0 3 6:24 0

VII. liga

FAB E – PANAS 6:4 (874:881) Ret 232 – Koráb 270

1. FAB E 3 0 0 24:6 6
2. NORCI 2 0 1 24:6 4
3. PANAS 2 0 1 18:12 4
4. VÝPARY 2 0 1 16:14 4
5. METRÁČCI 0 0 3 4:26 0
6. SKP B 0 0 3 4:26 0

X. liga

SPŠS – ŠKODA C 8:2 (859:812) Krunčík 220 – Schůt 218

VIBRACOUSTIC – SOPTÍCI 10:0 (900:827) Jaroměřská 250 – Štěrba 225

KNS HROŠKA – SPŠS 8:2 (897:832) Hanuš 244 – Kučera 219

ŠKODA C – STRABAG 6:4 (833:827) Schůt 240 – Cvejn 217

Tabulka družstev
1. VIBRACOUSTIC 3 0 0 24:6 6
2. KNS HROŠKA 2 0 1 18:12 4
3. SPŠS 2 0 1 18:12 4
4. SOPTÍCI 1 0 2 12:18 2
5. ŠKODA C 1 0 2 10:20 2
6. STRABAG 0 0 3 8:22 0

XI. liga

ŠEDIVKY – FAB J 6:4 (796:753) Braun 206 – Šmídová 218

KŘÍDLA SOVĚTŮ – FAB F 6:4 (818:809) Trejtnar 215 – Felixová 213

MARTA B – SNAHA MARNÁ 8:2 (887:850) Sedláčková 248 – Zemánek 220

1. MARTA B 3 0 0 23:7 6
2. FAB F 2 0 1 16:14 4
3. SNAHA MARNÁ 2 0 1 14:16 4
4. KŘÍDLA SOVĚTŮ 1 0 2 13:17 2
5. ŠEDIVKY 1 0 2 12:18 2
6. FAB J 0 0 3 12:18 0

XII. liga

VASPO VAMBERK – MARNÁ SNAHA 6:4 (820:796) Bolehovský 216 – Štulík 216

REKI VAMBERK – SIMPSONI 8:2 (788:754) Motyčka 215 – Hlobil 194

1. REKI VAMBERK 3 0 0 22:8 6
2. SIMPSONI 2 0 1 18:12 4
3. VASPO VAMBERK 2 0 1 18:12 4
4. HAVILEDA 1 0 1 8:12 2
5. MARNÁ SNAHA 0 0 3 12:18 0
6. MATĚJÁCI 0 0 2 2:18 0