Kopecký vyhrál stylem start – cíl

Skuhrov n. B. – Více než 120 závodníků se postavilo na start 19. ročníku silničního Běhu údolím řeky Bělé, který uspořádal lyžařský oddíl SKI a Obecní úřad Skuhrov nad Bělou. Desetikilometrovou trať nejrychleji absolvovali Jan Kopecký (Hvězda SKP Pardubice) a Táňa Metelková (TJ Sokol Hradec Králové).

29.8.2014

Ilustrační fotografie.Foto: archiv pořadatelů

Hlavní závod vedl ze Skuhrova nad Bělou po silnici směrem na Deštnou v Orlických horách. V osadě Klečkov se běžci otočili do protisměru a běželi mírným klesáním zpět do Skuhrova nad Bělou, kde byl cíl. Hned od startu se v čele startovního pole usadil Jan Kopecký (Hvězda SKP Pardubice) a Martin Moravec (Vencl Tým Ústí nad Orlicí). Jan Kopecký si již v první polovině závodu vypracoval nepatrný náskok, který po vteřinách navyšoval. Cílem proběhl v čase 33:37,7 min. před druhým Martinem Moravcem (34:11,4). Třetí byl Michal Majoroš z Police nad Metují (34:37,2).

Mezi ženami tradičně zvítězila Táňa Metelková (TJ Sokol Hradec Králové) v čase 35:46,2. Na druhém místě doběhla nestárnoucí Blanka Paulů z Maratonstavu Úpice (40:33,2) a na třetím místě Anna Krátká (Hvězda SKP Pardubice – 41:32,4).

Ve vloženém závodě na 3 km byla nejrychlejší domácí závodnice ze SKI Skuhrov n. B. Zuzana Holíková (10:54,8). Druhý doběhl Ondřej Metelka z Hradce Králové (10:56,5) a třetí skončil další domácí závodník Jan Maryška (11:14,9).

29.8.2014 VSTUP DO DISKUSE
Michael Mayo, pozoruhodný zpěvák a skladatel z Kalifornie.

Michael Mayo, pozoruhodný zpěvák a skladatel z Kalifornie

Nové Město nad Metují - Lázně Bělohrad
8

Krajský přebor: Náchod uniká, přehrál i Vysokou

Jak vyzrát na zimní nemoci? Poradí přednáška

Dobruška - Přestože v minulých dnech vrcholilo babí léto a modrá obloha ani sluníčko nevěstily žádné zdravotní „katastrofy“, je dobré se řídit heslem, že štěstí přeje připraveným.

Zeman se stal zdelovským hrdinou

Zdelov - Magnetem desátého kola nejvyšší okresní fotbalové soutěže byl souboj nedávných účastníků I. B třídy, ve kterém Zdelov hostil Černíkovice.