Sobota 2. července

MALÁ KOPANÁ
Třetí ročník turnaje médií „RTA CUP 2011“ v Přepychách. Charitativního klání, které pořádá Regionální televizní agentura Východní Čechy, se zúčastní osm mužstev. Program zápasů ve skupinách začne v 9 hodin, finále je na programu v 15.30 hodin. Diváci se kromě fotbalu mohou těšit na doprovodný kulturní program a různé soutěže.

Čtvrtý ročník Memoriálu Tomáše Došela v Borohrádku. Turnaj, který pořádá Lumius team, se koná ve sportovním areálu TJ Lokomotiva Borohrádek. Zahájení fotbalového klání je v 8 hodin.

NOHEJBAL
XXVI. ročník Nohejbalového turnaje trojic v Ličně. Prezence v areálu TJ Sokol Lično: 7.30 – 8.30 hodin. Startovné je 150 korun za družstvo. Upozornění pro hráče: s sebou dvojí obuv na štěrkový povrch a umělou trávu. Přihlášky: telefon 736 633 172 nebo 603 937 582, e–mail: nohejbal.licno@seznam.cz.

Neděle 3. července

CYKLISTIKA
„Silniční časovka restaurace U Zvonečku Kvasiny“ – sedmý díl osmnáctého ročníku amatérského cyklistického Dobrušského poháru – Memoriálu Martina Hockého. Pořadatelem je MTB Team Rychnov nad Kněžnou. Dvacetikilometrová trasa vede z Kvasin do Deštného v Orlických horách – Luisina údolí. Prezence od 9 hodin v Restauraci U Zvonečku, start od 10 hodin. Podrobnější informace najdete na www.stalak–devoss.cz.

MALÁ KOPANÁ
Jubilejní XX. ročník turnaje v malé kopané Euro Houdkovice 2011. Startovné na turnaji, který pořádá místní Sbor dobrovolných hasičů, činí 600 korun. Počet startujících týmů je omezen maximálně na deset. Přihlášky: Václav Vaněček – tel.: 605 334 973.