Sobota 29. srpna

DUATLON

X-Duatlon Běstviny finálový závod Středečního multi sportovního poháru 2015 Memoriálu Míly Holcmana. Na závodníky čeká trať v okolí Běstvin, absolvují 4 kilometry běh 18 km MTB kolo a 2 km běh. Prezence je od 9 hodin ve sportovním areálu Běstviny u Dobrušky, závod odstartuje v 10 hodin. Finálový závod je bodovaný, po jeho skončení se uskuteční vyhlášení celkového pořadí Středečního triatlonového poháru.

FOTBAL

Rampušák Cup sedmý ročník turnaje přípravek (2007 a ml.) v Dobrušce. Turnaje na Městském stadionu Václava Šperla se zúčastní týmy FC Hradec, FK Kolín, FK Jaroměř, FK Náchod, MFK Chrudim, FC Spartak Rychnov, TJ Dobruška a další. Klání začne v 9 hodin a finále je plánováno na 16.00 hodin.

Neděle 30. srpna

ATLETIKA

Sedmnáctý ročník Rychnov classic marathonu a premiérový díl Rychnovského půlmaratonu. Otevřený běžecký závod pro širokou veřejnost na 42,195 km odstartuje z koupaliště ve Včelném, trať dále vede přes Javornici, Slatinu, Pěčín, Rokytnici v O. h., Nebeskou Rybnou a Jaroslav zpět do Rychnova nad Kněžnou, cíl je opět na koupališti. Trasa půlmaratonu vede z Rychnova do Javornice, Jaroslav a zpět na koupaliště. Přihlášky: e-mailem na jan.jelinek@3athlon.com">jan.jelinek@3athlon.com. Prezence je v prostoru startu a cíle na koupališti ve Včelném (8.30 9.45). Startovné 500 korun se platí v hotovosti při prezenci. Start v 10 hodin. Informace o závodě najdete na www.3athlon.com nebo jan.jelinek@3athlon.com">jan.jelinek@3athlon.com, tel. +420 604 706 605.

CYKLISTIKA

Malý Stalak Bike Cup 2015 devátý ročník cyklistického závodu pro děti do 15 let v Rychnově nad Kněžnou. Pro děti budou připravené tratě v délce od 100 metrů do 4 km. Závodit se bude na odrážedlech, tříkolkách, malých i velkých kolech. Uskuteční se i populární závod maminek malých závodníků. Pro děti je na závěr prázdnin připraven bohatý doprovodný program (kolotoč, skákací hrad, čtyřkolka). Každý závodník si odnese drobnou odměnu. Akce se koná od 14 hodin u hospody „U Mařenky". Informace a on-line přihlášky najdete na: www.stalak-devoss.cz/deti.