Cyklisté z Rychnovska se v mezinárodní konkurenci neztratili a umístili se na lichotivých pozicích, když dokázali dojet v prvních skupinách.

GP Bradlo (1. závod) 122 km, prům. rychlost: 41,27 km/hod.
V úvodním závodě obsadil první pozici Ján Valach (Slovákia) časem 2:57:23 hodiny. Na dalších medailových pozicích se umístili Jovanovič Nebojsa (AC Sparta Praha) +00:00 a Peter Sagan (Dukla Trenčín) +00:41.
Cyklisté z našeho regionu v dresech týmu DT – Specialized obsadili v konkurenci 109 závodníků následující pozice: 24. Jakub Ehrenberger +04:13, 29.Marek Zaoral +04:13, 31. Jiří Brázdil +04:13, 78.Nikolas Maršálek +19:15

GP Bradlo (2. závod) 143 km, prům. rychlost: 39,33 km/hod.
Ve druhém závodě se mohl z vítězství radovat Patrik Tybor (Dukla Trenčín) v čase 3:38:10 hod. Druhou pozici opět obsadil Jovanovič Nebojsa (AC Sparta Praha) +00:07. Jako bronzový dojel Matěj Jurčo (Slovakia) +00:07
Z kosteleckého týmu byl opět nejlepší Jakub Ehrenberger, který obsadil celkově 26. místo +00:51. Další závodníci z Rychnovska se umístili následovně: 29. Marek Zaoral +00:53, 34. Jiří Brázdil +01:17, 78. Nikolas Maršálek +08:29. V druhé etapě startovalo celkem 103 závodníků.