MISTR SVĚTA. Jedním slovem fenomén. Automobilový závodník z Kostelce nad Orlicí Jan Kopecký dokázal vyhrát domácí šampionát už pošesté. Navíc už čtyři roky nenašel doma přemožitele. K tomu letos přidal korunku, když ovládl seriál WRC2 a stal se mistrem světa.

TRÁPENÍ RYCHNOVA. V uplynulé sezoně se Rychnov sotva zachránil. Jenže zlepšení nepřišlo ani v té nové. Týmu se na podzim vůbec nedařilo, když získal devět bodů a je poslední. Na rok 2018 budou chtít fotbalisté Spartaku rychle zapomenout.

STŘÍBRO. Výbornou sezonu prožívají stolní tenistky SK Dobré. Nejenže jim v extralize patří čtvrté místo, ale v poháru skončil tým na skvělém druhém místě. Fialky dokazují, že patří mezi domácí špičku. Vždyť dokázaly porazit mistrovský Hodonín. Rok 2018 se v Dobrém vydařil.

TRIATLONOVÁ KRÁLOVNA. Náchodská triatlonistka Vendula Frintová v roce 2018 znovu dokazovala, že se stále může měřit ze světovou špičkou. Výborných výsledků dosahovala v seriálu mistrovství světa. K tomu Frintová přidala i titul z domácího světového poháru v Karlových Varech. Po sezoně byla zaslouženě oceněna, když se znovu stala triatlonovou královnou.

Zdena Blašková se zúčastnila letní olympiády mládeže!

DOUBLE. Fotbalisté Náchoda jasně vyhráli krajský přebor. Kromě titulu a postupu zpět do divize se svěřenci trenéra Jaroslava Panenky radovali i z vítězství v Poháru hejtmana KHK. Ve finále porazili na hřišti ve Velkém Poříčí nepříjemné Libčany a získali zasloužený double. Pro Náchod rozhodně veleúspěšný rok.