I. LIGA:
Škoda A – Teplárna 6:4 (1018:985), L. Urbánek 262 – Jung 263. Střechy Vaňous – DeVoss 8:2 (1027:967), Macháček 268 – Šabata 263. Hic parta – Marta Dobruška A 8:2 (1021:973), Falta 267 – P. Svoboda 257. Marta Dobruška A – Teplárna 6:4 (1043:1040), P. Svoboda 271 – Štverák 272. Hic Parta – Střechy Vaňous 6:4 (992:988), Falta 268 – Macháček 278. DeVoss – Škoda A 8:2 (1046:974), Šabata 277 – Hartman 255.

1. Škoda A 4  0  1  30:20  1038,60  8
2. Hic parta                  4  0  1  28:22    998,60  8
3. Střechy Vaňous        3  0  2  32:18  1023,80  6
4. Marta Dobruška A 2  0  3  22:28  1020,60  4
5. DeVoss                     1  0  4  20:30    996,40  2
6 Teplárna                    1  0  4  18:32    999,00  2

II. LIGA:
SKP A – ČS, a.s. 8:2 (999:942), L. Filip 268 – Seniura 250. Devítka Dobruška – Hasiči Roveň 8:2 (1001:976), Pohl 265 – Šimerda ml. 259. Závorovy ovečky – Hasiči Roveň 8:2 (955:921),  Muller 250 – Šimerda st. 239. Devítka Dobruška – SKP A 6:4 (1013:1008), Míšková 270 – Moravec 280. Šípek – ČS, a.s. 6:4 (995:966), Šípek 287 – Štícha 284. Šípek – Závorovy ovečky 10:0 (1027:915), Rolc 287 – Horáková 249.

1. Šípek                         4  0  1  32:18    992,60  8
2. Závoroby ovečky      3  0  2  28:22    973,80  6
3. ČS, a.s.                      2  1  2  23:27    960,00  5
4. SKP A 2  0  3  28:22  1000,60  4
5. Devítka Dobruška       2  0  3  20:30    966,00  4
6. Hasiči Roveň               1  1  3  19:31    962,20  3

III. LIGA:
Real Dobruška – Nováci 8:2 (980:958), A. Hrudík 268 – Tomáš 257. Eltax Olešnice v Orlických horách  – Lipiny 6:4 (959:952), Moláček 265 – Rücker 260. Norci – Eivida 6:4 (933:927), Šedivý 245 – Maryška 252. Real Dobruška – Lipiny 8:2 (1031:971), A. Hrudík 276 – Jirsová 264. Eltax Olešnice v Orlických horách – Norci 8:2 (1052:977), Lichý 285 – Zd. Šedivý 264. Eivida – Nováci 10:0 (984:948), Daníček ml. 269 – Velcl 268.

1. Real Dobruška               5  0  0  38:12  993,20   10
2. Eltax Olešnice v O. h.     3  0  2  30:20  978,40  6
3. Eivida                             3  0  2  28:22  956,20  6
4. Norci                              2  0  3  22:28  964,60  4
5. Nováci                            2  0  3  18:32  956,40  4
6. Lipiny                             0  0  5  14:36  961,60  0

Slavnostní vyhodnocení podzimní části Rychnovské ligy neregistrovaných v kuželkách se uskuteční ve čtvrtek 19. prosince. „Dokolné" v kuželně TJ Start Rychnov nad Kněžnou se tradičně zúčastní zástupci devíti družstev – vítězů jednotlivých lig. Zahájení akce je v 17 hodin.

IV. LIGA:
Kredo – Fab D 6:4 (854:850), Dušánek 256 – Hostinský 238. Kredo – Výpary 6:4 (914:929), Tobiška 259 – Faigl 262. Fab D – Křídla sovětů 8:2 (949:918), Hostinský 265 – Bárta 238. SKP C – Antik Doudleby 8:2 (931:863), M. Filip 251 – Ruprich 251.

1. SKP C                      4  0  1  36:14  922,00  8
2. AntikK Doudleby      3  0  2  26:24  932,20  6
3. Kredo                      3  0  2  26:24  919,40  6
4. Fab D                      2  0  3  26:24  916,00  4
5. Výpary                    2  0  3  21:29  922,80  4
6. Křídla sovětů            1  0  4  15:35  921,20  2

V. LIGA:
Prauzáci – Voltíci 6:4 (894:706), Petr 249 – T. Cens 255. Škoda G – Panas 6:4 (934:867), Koblása 253 – Klapal 239. Šmudlíci – Japan 6:4 (920:911), Novotný 260 – Kubíček 234.

1. Škoda G  5  0  0  38:12  993,00   10
2. Japan      3  0  2  30:20  932,00  6
3. Šmudlíci   3  0  2  28:22  917,60  6
4. Prauzáci   2  0  3  16:34  894,00  4
5. Panas       1  0  4  19:31  904,40  2
6. Voltíci        1  0  4  19:31  860,80  2

VI. LIGA:
Start – Fab CH 10:0 (1005:909), D. Urbánek 287 – Švikruha 240. Orebáci – Škoda F 6:4 (858:824), Mantlík 228 – Mihulka 225. Leo Team Dobruška – Reki Vamberk 10:0 (862:837), Hofman 258 – Motyčka 244.

1. Start                           5  0  0  48:2    948,00   10
2. Fab CH                        3  0  2  26:24  902,80  6
3. Leo Team Dobruška     2  0  3  24:26  897,60  4
4. Škoda F                       2  0  3  24:26  880,20  4
5. Orebáci                        2  0  3  18:32  855,60  4
6. Reki Vamberk               1  0  4  10:40  851,40  2

VII. LIGA:
Krasíkov – Baroni 8:2 (960:904), Beránek 250 – J. Trnka 258. Šedivky Dobruška – VOŠ a SPŠ RK 8:2 (948:812), Petera 257 – Kučera 240. Krasíkov – VOŠ a SPŠ RK 10:0 (944:853), Beránek 241 – Kučera 228. Jedlová – Baroni 7:3 (939:939), Zachariáš st. 274 – Peffek 258. Šedivky Dobruška – Baroni 6:4 (822:818), Jemelík 234 – Trnka 219.

1. Krasíkov                     5  0  0  38:12  967,20   10
2. Šedivky Dobruška      4  0  1  36:14  915,20  8
3. Marta Dobruška B       3  0  2  27:23  892,80  6
4. Jeslová                       2  0  3  19:31  882,60  4
5. Baroni                         1  0  4  23:27  889,80  2
6. VOŠ a SPŠ RK             0  0  5    7:43  830,80  0

VIII. LIGA:
Ideal team – Žízeň Lukavice C 6:4 (958:899), Marvanová 267 – Šotola 257. KNS Hroška – Draci 7:3 (909:895),  Hanuš 239 – Šreibr 239. KNS Hroška – Fab H 6:4 (925:874),  Hanuš 246 – Felix 254. Draci – Kostičky 7:3 (867:855), Dušek 256 – Cvejnová 237.

1. Ideal team          5  0  0  38:12  899,80   10
2. KNS Hroška        4  0  1  29:21  896,00  8
3. Draci                  3  0  2  28:22  884,80  6
4. Fab H                  2  0  3  26:24  853,60  4
5. Kostičky              1  0  4  17:33  834,00  2
6. Žízeň Lukavice C 0  0  5  12:38  831,20  0

IX. LIGA:
Míza Deštné v Orlických horách – Kuželky 10:0 (831:694), Hájek 248 – Slezák 194. Vaspo Vamberk – Havileda 8:2 (904:777), Fiedler 237 – Rázek 218. Žízeň Lukavice B – Matějáci 8:2 (875:731), Danda 258 – Petrlák 223.⋌(dr, lš)

1. Žízeň Lukavice B      4  0  1  35:15  832,60  8
2. Vaspo Vamberk        4  0  1  30:20  831,00  8
3. Míza Deštné v O. h.  3  0  2  33:17  825,00  6
4. Havileda                   3  0  2  22:28  771,60  6
5. Matějáci                    1  0  4  16:34  758,60  2
6. Kuželky                     0  0  5  14:36  735,00  0