Ve stejné kategorii dojela J. Štefková sedmá a  N. Zemanová osmnáctá. O rok mladší děvčata (rok narození 2000) K. Frydrychová a K. Kulhánková skončily na 26. respektive na 28. místě. Jediný skuhrovský zástupce mezi chlapci O. Martinec dojel na třinácté příčce.

V kombinovaném  závodě,   kdy se jedou obě techniky, jak klasika, tak bruslení, unikla Zuzce Holíkové medailová pozice pouze o jednu desetinu vteřiny a dojela si pro neoblíbenou „bramborovou" medaili. J. Štefková projela cílem patnáctá, N. Zemanová skončila na 22. místě, K. Kulhánková na 29. a K. Frydrychová na 32. místě. Mezi chlapci O. Martinec obsadil 17. místo.

Poslední den mistrovství České republiky děvčata ze Skuhrova absolvovala závod štafet. Družstvo ve složení Z. Holíková, J. Štefková a N. Zemanová vybojovalo vynikající páté místo.
Mladší děvčata K. Kulhánková a K. Frydrychová dojela ve složené štafetě Královéhradeckého kraje na devatenáctém místě. O. Martinec ve složené štafetě Královéhradeckého kraje skončil na patnácté příčce.