Házenkářky Dobrušky zvládly jarní premiéru doma a stále neztratily ani bod.

I. liga – ženy

Dobruška – Studénka 16:10
Domácí družstvo bylo oslabeno o tři defenzivní hráčky (Štěpánovou, Jelínkovou a Peřinovou), přesto obranná řada podala výborný výkon i v nezvyklém složení. Dobrušské družstvo od první minuty kráčelo za jednoznačným vítězstvím, přestože rozdíl ve skóre měl být s předposledním týmem soutěže podstatně vyšší.

Sokol Dobruška - Studénka 16:10 (10:14). Branky: Laštovičková 13, Martincová 2, Červinská 1. Sestava Dobrušky: Kosinová, Kubcová - Klučáková, Kastnarová, Prátová - Králíčková, Červinská, Laštovičková, Martincová.

Další výsledky: TJ Spoje Praha - TJ Šr. Žatec 20:17, TJ Přeštice - SKNH Klášterec n. O. 20:14, Sokol Tymákov - SK Chomutov 15:17, TJ Sp. Modřany - HK Hlinsko 4:13, Sokol Krčín - TJ S. Rokytnice 15:11.

Dobruška – Pod. Újezd 15:17
V dalším východočeském derby podal domácí tým jeden z nejhorších výkonů v soutěži vůbec a po mizerném výkonu prohrál. Přitom domácí po většinu utkání vedli (ve druhé půli dokonce až o tři branky). Nepochopitelný střelecký výpadek proti slabé obraně soupeře ve druhém poločase a naprosto netakticky zahraný závěr utkání stálo domácí zbytečně dva body. Nelze než doufat, že podobně špatný výkon nelze zopakovat dvakrát po sobě a v nadcházejících dvou utkáních na Moravě se podaří bodovou ztrátu odčinit.

Sokol Dobruška – Podhorní Újezd 15:17 (10:8). Branky: Tomáš Josef 9, Bašek 5, Černý 1. Sestava Dobrušky: Doubek, Malošík - Holada, Netík, Moravec, Koza, Tomáš Jan - Lenfeld, Tomáš Josef, Bašek, Dubánek, Černý.

Další výsledky: Draken Brno - SK Veselí n. M. 28:21, Sokol Nové Město nad Metují - TJ S. Opatovice nad Labem 17:16, TJ Stará Ves nad Ondřejnicí - SSK Vítkovice 19:13, Sokol Albrechtičky - TJ Sokol Rokytnice 15:18, Pustějov - Sokol Kokory 21:17.

1. Stará Ves 11 1 1 258:192⋌23
2. Draken Brno 9 1 4 233:212⋌19
3. Veselí n. Mor. 8 1 4 245:239⋌17
4. Opatovice 6 4 3 261:227⋌16
5. Rokytnice 8 0 5 255:240⋌16
6. DOBRUŠKA 5 3 5 237:211⋌13
7. Vítkovice 6 1 6 200:202⋌13
8. Podh. Újezd 6 1 6 203:219⋌13