Celostátní liga sálového fotbalu – futsal měla na programu poslední letošní turnaje. Hráčům týmu Bomby k tyči Vamberk v domácím prostředí sportovní haly v Rokytnici v Orlických horách nepřálo střelecké štěstí a vyšli bodově naprázdno. Nejvíce se dařilo Bělovsi, která si odvezla šest bodů a výrazně si vylepšila postavení v tabulce.

Bomby k tyči Vamberk – SK Strabag Lubryco Prachatice 0:1 (0:1).
O výsledku utkání se rozhodlo v 11. minutě, kdy domácí udělali chybu, kterou hosté potrestali brankou. Vamberk po inkasovaném gólu zvýšil aktivitu, ale výsledkem byla jen nastřelená tyč. Snaha o vyrovnání pokračovala i ve druhém poločase. Blízko gólu byli Vamberští v 28. minutě, ale velkou šanci překombinovali. Ve 32. minutě nevyužili výhodu tresného kopu a tak utkání skončilo těsným vítězstvím Prachatic.

Bomby k tyči Vamberk - Bombarďáci Větřní 3:5 (3:3). Branky: Dostál, Kaplan, Bělka. Skore utkání otevřeli hráči Větřní již ve 4. minutě, kdy po úniku zakončili akci střelou do šibenice. Domácí odpověděli vzápětí gólem Dostála, který zakončil kombinaci střelou do prázdné branky. Druhý gól přidal Kaplan, jenž si položil brankáře a bez problémů skóroval. Na 3:1 zvýšil tvrdou střelou do horního rohu branky Bělka. Hosté však do poločasu stačili vyrovnat. Po změně stran se patnáct minut nemohlo žádné mužstvo prosadit. Nakonec to byli hosté, kteří dvěma góly strhli vítězství na svoji stranu.
Sestava Bomby k tyči Vamberk: Vych, Bělka, Páral, Kaplan, Potužník, Kuhn, Chochola, Souček, Dostál, Kánský.

Příští turnaj sehraje Vamberk v sobotu 8. ledna v Poličce, kde jeho soupeřem bude VSP Novabrik Polička a FS Sádek.

Další výsledky zápasů v Rokytnici v Orlických horách: SK Goll Běloves – SK Strabag Lubryco Prachatice 4:1, SK Goll Běloves – Bombarďáci Větní 3:1.
Výsledky zápasů v Poličce a Jilemnici: FS Sádek – FS SMR Plus Zlín 1:3, FS Sádek – SC Premium Stonava 0:0, VPS Novabrik Polička – FS SMR Plus Zlín 2:2, VPS Novabrik Polička – SC Premium Stonava 0:2, FK Adria Nový Bor – Chemcomex Praha 0:7, FK Adria Nový Bor – SF Trivel Klatovy 1:5, SK Sico Jilemnice – Chemcomex Praha 0:3, SK Sico Jilemnice – SF Trivel Klatovy 3:1. (dr, mj)

1. Chemcomex 13  0  1   62:17 39
2. SMR Plus Zlín 10  2  2   51:26 32
3. SC Stonava 10  2  2  42:23 32
4. SK Jilemnice 8  1  5  39:27 25
5. VPS Polička 8  1  5   29:29 25
6. SF Klatovy 6  2  6  50:44 20
7. Vamberk 6  0  8  34:44 18
8. SK Běloves 5  2  7  40:42 17