Chemcomex Praha – Bomby k tyči Vamberk 7:1 (3:1)

Branky: 26. a 29. Blabla, 3. Šnídl, 6. Pulkert, 15. Sop, 31. Ohnsorg, 39. Fichner – 8. Hůlka. Rozhodčí: Uhlár- Štechmuller. ŽK: 2:1.

Pro Vamberk je výsledek až příliš krutý, protože podal sympatický a bojovný výkon. Bohužel hráči neproměnili řadu šancí. Chemcomex si postupně utvářel hru ke svému obrazu. V brance Vamberku se určitě nenudil skvěle chytající Tomáš Morong.

FK Adria Nový Bor – Bomby k tyči Vamberk 4:3 (2:2)

Branky: 4., 11. a 28. Strouhal, 29. Kloubek – 14. Valášek, 17. Hůlka, 37. Volný. Rozhodčí: Mikoška – Uhlár. ŽK: 0:1.

Nový Bor se ujal vedení ve 4. minutě brankou J. Strouhala, který zvýšil i na 2:0, Vamberku se podařilo stejně jako v předešlém utkání snížit na 2:1 Valáškem a na poločasové skóre 2:2 srovnal D. Hůlka. Deset minut před koncem po samostatné akci završil hattrickem J. Strouhal a o minutu později doraženou střelou T. Kloubek zvýšil na 4:2 pro Nový Bor. Závěrečný tlak Vamberku vyústil ve třetí branku, ale to bylo vše.

Sestava Bomby k tyči: Morong – Bělka, Klapal, Valášek, Páral, Hůlka, Volný.

„K úvodním zápasům nového ročníku celostátní ligy jsme nastoupili v okleštěné sestavě. K dispozici jsme měli jen sedm hráčů, ostatní členové kádru si plnili fotbalové povinnosti. Snad to bude příští sobotu, kdy hrajeme v Poličce s Varnsdorfem a Jilemnicí, o poznání lepší co do počtu hráčů, tak výsledků," řekl vedoucí mužstva Milan Jedlička.