„Cíl pro nadcházející sezonu je jasný – chceme se minimálně probojovat do čtvrtfinále play off a zopakovat dvě předešlá umístění," řekl před zahájením bojů vedoucí mužstva Milan Jedlička.

Hráči týmu Bomby k tyči Vamberk vstoupí do své třetí sezony v elitní soutěži dnes v Praze, kde  se střetnou s Chemcomexem Praha a jedním z nováčků soutěže Novým Borem. Další  utkání sehrají 10. listopadu  v Poličce, kde jim bude soupeřem další z nováčků tým  Varnsdorfu a Jilemnice. V sobotu 24. listopadu zajíždí Vamberečtí do Českých Budějovic, kde je čekají Klatovy a Větřní.

První prosincovou sobotu Bomby k tyči přivítají v domácím prostředí sportovní haly v Rokytnici v O. h. Slavičín a Zlín. Následující prosincovou sobotu zajíždějí k dalšímu nováčkovi do Brna, kde je čeká rovněž zápas s Poličkou, v sobotu 15. prosince se utkají v Poličce s Chemcomexem  Praha a Novým Borem. Po Novém roce pojedou do Jilemnice, kde je bude čekat Varnsdorf a domácí tým.

V sobotu 12. ledna opět v Rokytnici přivítají  od 14 hodin Větřní a Klatovy, 19. ledna zajíždějí do Slavičína k duelům s domácím mužstvem a Zlínem. Základní část Vamberk završí 2. února v domácím prostředí s Poličkou a Brnem.

V případě postupu do čtvrtfinále  hraném na dva vítězné zápasy se utkají nejdříve lépe postavená mužstva po základní  části s hůře postavenými  (1 – 8, 2 – 7, 3 – 6, 4 – 5).

Soupiska Bomby k tyči

brankáři: Morong Tomáš, Vych Luboš, Rücker Miroslav,
hráči: Bělka Vojtěch, Dostál Josef, Hamerský David, Chochola Aleš, Kaplan Kamil, Klapal Petr, Kuhn Aleš, Michalčák Lukáš, Mráz Ondřej, Potužník Pavel, Souček Jan, Valášek Martin, Páral Radim, Dostál Ondřej, Hůlka David, Klouda Michal, Mládek Radek, Volný Lukáš.