VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fortuna liga: Vítěze jedenáctého kola neurčila ani Supertrefa

Rychnovsko - Deset fotbalových zápasů na soutěžním tiketu jedenáctého kola podzimní části čtenářské soutěže našeho Deníku Fortuna liga přineslo pět remízových výsledků, což způsobilo doslova bodovou katastrofu mezi sázejícími. Na dílčí vítězství stačilo pouhých osm bodů, jichž dosáhli jen dva hráči – dobrušský Matěj Moravec a Pavel Konvalinka z Vamberka. Oba hráči se shodně přiblížili Supertrefě (Konvalinka tipoval 26 gólů, Moravec 34). O vítězi jedenáctého kola proto musel rozhodnout los, jenž byl nakloněn vamberskému tipérovi.

22.10.2008
SDÍLEJ:

Fortuna Liga Foto: Archiv

V jedenáctém dějství čtenářské soutěže našeho Deníku zvítězil Pavel Konvalinka z Vamberka. Nasbíral osm bodů, stejně jako Matěj Moravec. Vítěze kola musel určit los.

Blahopřejeme Pavlu Konvalinkovi a žádáme ho, aby se přihlásil o výhru: tričko s novým logem soutěže a kupon v hodnotě 100 Kč opravňující k podání sázky v sázkové kanceláři Fortuna.

V čele průběžného pořadí se navzdory zisku pouhých dvou bodů udrželi Miloslav a Božena Šulcovi z Rychnova nad Kněžnou. Po jedenáctém kole jim na záda nadále dýchá s tříbodovým odstupem Slavomír Kotyza z Pekla nad Zdobnicí. Další tři body na čelo ztrácí další rychnovská hráčka Daniela Ludvíková.
Počet hráčů Fortuna ligy na Rychnovsku překročil magickou hranici tří stovek hráčů. Momentálně v průběžném pořadí figuruje 304 čtenářů Deníku (213 mužů a 91 žen). Nejvíce vyznavačů naší soutěže se rekrutuje jednoznačně z Vamberka (81 hráčů). V pořadí měst následuje Peklo nad Zdobnicí (46 tipérů), Dobruška (36 sázkařů), Rychnov nad Kněžnou (19), Týniště nad Orlicí (16), Houdkovice (11).

V jedenáctém kole bylo přijato 194 kuponů. Klasicky prostřednictvím papírového kuponu sázelo 105 čtenářů, prostřednictvím internetového hlasování 86 soutěžících a SMSkou z mobilního telefonu tipovali tři hráči.

Počet gólů rapidně klesl

Gólový propad přineslo 11. kolo podzimní Fortuna ligy. Padlo pouze 30 branek. Je to velký pokles, protože v 8. dějství bylo vstřeleno 44 gólů a kanonýři fotbalovým kořením nešetřili ani v následujících kolech – v 9. celkem 43 a v 10. dějství rekordních 45 branek!

Výsledky a správné tipy 11. kola Fortuna ligy

1. Kunice – Týniště n. O. (divize) 2:0 správný tip: 1
2. Přepychy – Černilov (KP) 5:1 1
3. České Meziříčí – Ohnišov (I. B) 1:0 1
4. Častolovice – Hronov (I. B) 0:0 0
5. Žďár nad Orlicí – Borohrádek (I. B) 1:1 0
6. Solnice – Opočno (II. třída) 1:3 2
7. Černíkovice B – Voděrady (II. třída) 3:3 0
8. Zdelov – Rokytnice (II. třída) 1:1 0
9. Kostelec B – Javornice (III. třída) 0:1 2
10. Častolovice B – Dobruška C (IV. třída) 3:3 0

Supertrefa: 30

Pouhé dva body udržely Šulcovým vedení

Průběžné pořadí po 11. kole

Liga mistrů
RK0016 Miloslav Šulc, Rychnov n.K. 2 96
RK0047 Božena Šulcová, Rychnov n.K. 2 96
RK0048 Slavomír Kotyza, Peklo n. Zd. 2 93
RK0062 Daniela Ludvíková, Rychnov n.K. 2 90
RK0082 Miroslav Dostálek, Rychnov n.K. 5 87
RK0045 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Zd. 5 87
RK0084 Libuše Dostálková, Rychnov n.K. 2 84
RK0127 Petra Jehličková, Rychnov n.K. 2 84
RK0165 Karolína Konvalinková, Vamberk 2 84
RK0030 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 2 84
Pohár UEFA
RK0018 Dušan Jánský, Houdkovice -1 82
RK0039 Vladimír Jiruška, Čestice -1 82
RK0121 Renáta Holubářová, Slatina 5 81
RK0083 Ludmila Podolská, Dobruška -4 81
RK0009 Josefa Suchánková, Potštejn -4 81
RK0067 Vlastimil Dvořáček, Doudleby n.O. -1 79
RK0029 Václav Vaněček, Houdkovice -4 78
RK0075 Milena Koblicová, Vamberk 0 76
RK0031 Josef Vilímek, Olešnice 0 76
RK0079 Miloš Šenkýř, Dobruška 5 75
I. liga
RK0126 Radek Jehlička, Rychnov n.K. 2 75
RK0113 Petr Mitlehner, Týniště n.O. 2 75
RK0023 Ladislav Plachetka, Houdkovice 2 75
RK0097 Josef Albrecht, Týniště n.O. -1 75
RK0028 Josef Plachetka, Houdkovice -1 75
RK0021 Marcela Plachetková, Houdkovice -1 75
RK0002 Milan Říčař, Rychnov n.K. -1 75
RK0019 Sláva Dvořák, Čestice -4 75
RK0086 Josef Podolský, Dobruška -4 75
RK0041 Jan Pohl, Rychnov n.K. -4 75
II. liga
RK0096 Alexandr Rašek, Dobruška -1 73
RK0128 František Jehlička, Rychnov n.K. 2 72
RK0008 Vladislav Kuchař, Rychnov n.K. 2 72
RK0108 Josef Šesták, Č. Meziříčí 2 72
RK0080 Jaroslav Knapek, Dobruška -1 72
RK0053 Bořek Krejčí, Solnice -1 72
RK0007 Aleš Kupka, Čanka -1 72
RK0137 Jiří Rudolf, Olešnice v O.h. -1 72
RK0095 Simír Smutný, Solnice -1 72
RK0110 Iva Šestáková, Č. Meziříčí -1 72
Česká liga
RK0081 Vladimír Gütler, Dobruška -4 72
RK0069 Milda Bartoš, Kostelec n.O. -7 72
RK0120 Marie Charvátová, Čestice 5 69
RK0094 Pepa Bobek, Dobruška 2 69
RK0093 Milan Mazura, Doudleby n.O. 2 69
RK0044 Alča Dohnalová, Kostelec n.O. -1 69
RK0085 Josef Hanyk, Vamberk -1 69
RK0035 David Lehmden, Houdkovice -1 69
RK0105 Zdeněk Sýkora, Týniště n.O. -4 69
RK0065 Radek Dvořáček, Doudleby n.O. 5 67
Divize
RK0049 Josef Černý, Jílovice 5 66
RK0112 Milan Koleno, Dobruška 5 66
RK0032 Marie Vaněčková, Houdkovice 5 66
RK0173 Tonda Dělák, Týniště n.O. -1 66
RK0003 Radek Hartman, Skuhrov -1 66
RK0124 Miroslav Charvát ml., Čestice -1 66
RK0092 Jiří Klossowski, Dobruška -1 66
RK0131 Miroslav Kratochvíl, Opočno -1 66
RK0109 Ladislav Provazník, Týniště n.O. -1 66
RK0074 Miloš Dohnálek, Rychnov n.K. -4 66
Krajský přebor
RK0025 Anna Vilímková, Olešnice 0 64
RK0172 Václav Vágner, Dobruška -1 64
RK0020 Pavel Dohnanský, Olešnice v O.h. 5 63
RK0015 Jaroslav Suchánek, Potštejn 2 63
RK0052 Petr Cejnar, Dobruška -1 63
RK0061 Antonín Závodní, Týniště n.O. -1 63
RK0058 Jan Krejčí, Solnice -4 63
RK0119 Jirka Smola, Dobruška -4 63
RK0046 Lenka Hofmanová, Dobruška 5 61
RK0040 Lukáš Jiruška, Čestice 2 61
Krajská I. A třída
RK0145 Roman Kubíček, Solnice 2 61
RK0164 Pavel Konvalinka, Vamberk 8 60
RK0101 Jaroslav Macek, Dobruška 2 60
RK0057 Monika Brendlová, Týniště n.O. 0 60
RK0125 Miroslav Charvát, Čestice -1 60
RK0077 Martin Sosna, Dobruška -1 60
RK0103 Miroslav Nuska, Týniště n.O. -4 60
RK0026 Jana Vaněčková, Houdkovice -7 60
RK0068 Miroslav Filip, Rychnov n.K. 2 58
RK0116 Milan Hofmanová, Dobruška 2 58
Krajská I. B třída
RK0155 Jiří Pavelka, Vamberk 2 58
RK0012 Lukáš Spáčil, Ostrava 2 58
RK0179 Martin Tobiška, Týniště n.O. 0 58
RK0033 Václav Vaněček st., Houdkovice 2 57
RK0091 Matěj Mazura, Doudleby n.O. -1 57
RK0152 Milan Vanžura, Dobré -1 57
RK0071 Jaromír Novotný st., Olešnice -4 57
RK0134 Jiřina Kratochvílová, Opočno -7 57
RK0111 Pavel Provazník, Kostelec n.O. 2 56
RK0138 Jiří Tauz, Solnice 2 55
Okresní přebor – II. třída
RK0027 Josef Vilímek ml., Olešnice 0 55
RK0153 Josef Ficenec, Dobruška -1 55
RK0076 Jiří Ksandr, Olešnice v O. h. -7 55
RK0088 Petr Hellinger, Dobruška 5 54
RK0100 Olga Macková, Dobruška 2 54
RK0150 Milan Bartoš, Křovice -1 54
RK0148 Marek Bednář, Dobruška -1 54
RK0144 Jirka Dohnal, Kostelec n.O. -1 54
RK0038 Květa Dvořáková, Čestice -1 54
RK0167 Pavla Konvalinková, Vamberk -1 54
Okresní III. třída
RK0060 Zdeněk Lohnický, Týniště n.O. -1 54
RK0051 Vlasta Kotyzová, Peklo n. Zd. -4 54
RK0107 Ládík Tintítko, Týniště n.O. -4 54
RK0147 Petr Ficenec, Chábory 2 52
RK0056 Martina Brendlová, Týniště n.O. 0 51
RK0123 Pavel Bartoš, Semechnice -1 51
RK0104 Milan Kolenec, Opočno -1 51
RK0055 Stanislava Krejčová, Solnice -1 51
RK0102 Vladimír Lichý, Dobruška -1 51
RK0170 Hana Novotná, Olešnice -4 51
Okresní IV. třída
RK0072 Ludmila Dohnálková, Rychnov n.K. 0 50
RK0073 Jaroslav Novotný, Olešnice 0 49
RK0139 Pavel Dvořák, Kostelec n.O. 5 48
RK0132 Zbyněk Kubový, Lipovka 5 48
RK0149 Václav Mervart, Dobruška -1 48
RK0130 Jan Řepa, Dobruška -1 48
RK0106 Josef Šesták ml., Č. Meziříčí -4 48
RK0063 Eva Dvořáková, Doudleby n.O. -1 46
RK0136 Kateřina Filipová, Rychnov n.K. -1 46
RK0118 Josef Hejhal, Kostelec n.O. -1 46
Kandidáti postupu
RK0050 Lenka Janská, Houdkovice -1 46
RK0001 Jaroslav Šitina, Byzhradec -4 46
RK0089 Michala Mazurová, Doudleby n.O. 2 45
RK0059 František Brendl, Týniště n.O. 0 45
RK0054 Miki Brendl, Týniště n.O. 0 45
RK0010 Marie Kuchařová, Rychnov n.K. -1 45
RK0176 Jiří Zelingr, Dobruška -4 45
RK0156 Soňa Pavelková, Vamberk -1 44
RK0178 Matěj Moravec, Dobruška 8 43
RK0194 Petr Bažant, Lípa n. O. 5 42
RK0204 Simona Doležalová, Vamberk 2 42
RK0193 Jan Plašil, Javornice 2 41
RK0154 Michal Pavelka, Vamberk -7 40
RK0202 Oldřich Doležal, Vamberk 2 39
RK0203 Hanka Doležalová, Vamberk 2 39
RK0005 František Bříza, Potštejn -4 39
RK0189 František Kroš, Javornice -4 39
RK0151 Radim Sobotka, Opočno -4 39
RK0004 Petra Lukášková, Trnov 2 37
RK0141 Dagmar Střihavková, Voděrady 0 37
RK0171 Michal Prause, Spáleniště 2 36
RK0175 Marek Berounský, Týniště n.O. 0 36
RK0190 Marie Filipová, Jaroslav -1 36
RK0011 Petr Jelínek, Habrová -1 36
RK0161 Jakub Mervart, Dobruška -1 36
RK0160 Jiří Prause, Spáleniště -1 36
RK0196 Hanka Potužníková, Vamberk 2 35
RK0191 Josef Plašil, Javornice -1 35
RK0117 Josef Sedláček, Olešnice -1 35
RK0078 Iva Dohnálková, Rychnov n.K. 0 34
S úsměvem jde všechno líp
RK0166 Ladislav Procházka, Jílovice -1 34
RK0115 Zd. Rektor, Týniště n.O. 0 33
RK0177 Martin Vázquez, Dobruška 0 33
RK0098 Václav Jirčík, Dobruška -1 33
RK0174 Václav Mervart ml., Dobruška -1 33
RK0169 Lukáš Hrubý, Val -4 33
RK0037 Petr Rudolf, Olešnice v O.h. -7 33
RK0034 Ondřej Dostál, Vamberk 2 31
RK0158 František Michera, Vamberk 2 30
RK0168 Zdeňka Procházková, Jílovice 2 30
RK0133 Martina Smolová, Dobruška 2 30
RK0143 Vladimír Střihavka, Voděrady 0 30
RK0017 Radka Gottwaldová, Olešnice v O.h. -1 30
RK0188 Hanka Hamerská, Vamberk 2 29
RK0163 Jan Konvalinka, Vamberk -1 28
RK0043 Vítězslav Sršeň, Častolovice 0 27
RK0042 Lucie Jirušková, Čestice 2 25
RK0157 Jarmila Pavelková, Vamberk -1 25
RK0114 Jan Hellinger, Dobruška 5 24
RK0099 Jiří Mazač, Dobruška -7 24
RK0022 Tomáš Lukáš, Olešnice v O.h. 5 23
RK0142 Martina Střihavka, Voděrady 0 23
RK0140 Tereza Střihavková, Křivice 0 23
RK0006 Radka Břízová, Potštejn -4 23
RK0192 Marie Plašilová, Javornice -4 23
RK0014 Jaroslav Suchánek, Choceň 5 22
RK0064 Martina Filipová, Rychnov n.K. 2 22
RK0211 Emílie Motlová, Vamberk 2 22
RK0226 Darja Klimovičová, Vamberk 0 21
RK0197 Maruška Foglová, Vamberk -4 21
RK0207 Marta Piskorová, Vamberk 5 19
RK0122 Vlaďka Kašparová, Č. Meziříčí -1 18
RK0162 Lukáš Prause, Spáleniště -4 18
RK0237 Ladislav Jedlinský, Peklo n. Z. 0 17
RK0066 Michaela Filipová, Rychnov n.K. -1 16
RK0220 Zdeňka Jedlinská, Vamberk -1 16
RK0222 Vladimír Klár, Vamberk -4 16
RK0186 Jana Klárová, Vamberk -4 16
RK0013 Jiří Lacina, Dobruška 0 15
RK0213 Petr Bartoš, Vamberk -1 15
RK0087 Jana Mazurová, Doudleby n.O. -1 15
RK0230 Karel Pavlišta, Vamberk 0 14
RK0195 Pavel Vacek, Rychnov 0 14
RK0295 Jaroslava Vašátko, Vamberk 5 13
RK0208 Mirek Piskora, Vamberk 2 13
RK0187 Hanka Dlabková, Vamberk 0 13
RK0182 Ondřej Mach, Záhornice 0 13
RK0215 František Žirovnický, Vamberk 0 12
RK0214 Ondřej Hafera, Vamberk -1 12
RK0129 Roman Izák, Opočno -1 12
RK0252 Maruška Arnoštová, Peklo n. Zd. 0 11
RK0223 Jirka Felcman, Vamberk 0 11
RK0284 Rudolf Futter, Vamberk 0 11
RK0257 Roman Hanyk, Peklo n. Zd. 0 11
RK0249 Mirek Sedláček, Peklo n. Z. 0 11
RK0258 Vlasta Štěpánová, Peklo n. Zd. 0 11
RK0231 Michaela Morongová, Vamberk -1 11
RK0250 Jiří Krsek, Peklo n. Z. 5 10
RK0228 Jana Kotyzová, Vamberk 2 10
RK0205 Tonda Šafránek, Vamberk 2 10
RK0217 Milan Hejlek, Vamberk 2 9
RK0180 Zdeňka Šatrová, Peklo n. Z. -1 9
RK0135 Lilia Ščerbakova, Opočno -1 9
RK0268 Petr Dušek, Peklo n. Zd. 0 8
RK0227 Josef Dvořák, Vamberk 0 8
RK0263 Pavel Hejlek, Peklo n. Zd. 0 8
RK0221 František Holoubek, Vamberk 0 8
RK0275 Maruška Janštová, Peklo n. Zd. 0 8
RK0271 Franta Kapucián, Peklo n. Zd. 0 8
RK0304 Jiří Kubíček, Vamberk 0 8
RK0289 Dušan Kučera, Vamberk 0 8
RK0305 Milan Matyáš st., Vamberk 0 8
RK0282 Karel Rykala, Vamberk 0 8
RK0247 Radana Sedláčková, Peklo n. Zd. 0 8
RK0255 Petr Štěpán, Peklo n. Zd. 0 8
RK0276 Pavel Wimer, Peklo n. Zd. 0 8
RK0219 Honza Netík, Vamberk -1 8
RK0245 Pavel Marek, Rychnov -4 8
RK0234 Pavel Šponar, Peklo n. Z. -4 8
RK0218 Luboš Netík, Vamberk -7 8
RK0251 Růža Krsková, Peklo n. Zd. 2 7
RK0265 Vašek Hrdina, Peklo n. Zd. 0 7
RK0199 Tonda Jánský, Vamberk 0 7
RK0240 Vlastimil Arnošt, Peklo n. Z. -4 7
RK0210 Taťána Zakusilová, Vamberk 0 6
RK0024 Tomáš Emil, Olešnice v O.h. -4 6
RK0090 Dominik Hellinger, Dobruška -4 6
RK0239 Stanislav Barvínek, Vamberk 0 5
RK0285 Jaroslav Brodina, Vamberk 0 5
RK0296 Jiří Doležal, Vamberk 0 5
RK0269 Katka Dušková, Peklo n. Zd. 0 5
RK0294 Zdeněk Fabiánek, Vamberk 0 5
RK0184 Aleš Hašek, Dobruška 0 5
RK0291 Jindřich Janeček, Vamberk 0 5
RK0224 Věra Jirsová, Vamberk 0 5
RK0264 Jiří Katzer, Peklo n. Zd. 0 5
RK0272 Alena Katzerová, Peklo n. Zd. 0 5
RK0229 Eva Kotlářová, Vamberk 0 5
RK0262 Miloslav Lenfeld, Peklo n. Zd. 0 5
RK0246 Anna Luňáčková, Peklo n. Zd. 0 5
RK0281 Josef Martínek, Vamberk 0 5
RK0287 Yvona Mrázová, Vamberk 0 5
RK0300 Václav Preclík, Merklovice 0 5
RK0248 Pepča Sedláček, Peklo n. Z. 0 5
RK0298 Richard Sokol, Vamberk 0 5
RK0301 Josef Šleziger, Merklovice 0 5
RK0235 Martin Šponar, Peklo n. Z. 0 5
RK0280 Mirka Šustrová, Vamberk 0 5
RK0209 Blanka Mihalíková, Vamberk -1 5
RK0216 František Cerps, Vamberk 0 4
RK0233 Jiří Mazúch, Peklo n. Z. 0 4
RK0200 Miloš Jánský, Vamberk 0 3
RK0070 Břetislav Brož, Kostelec n.O. -1 3
RK0278 Miroslav Berger, Vamberk 0 2
RK0236 Karel Derner, Peklo n. Z. 0 2
RK0274 Milan Janšta, Peklo n. Zd. 0 2
RK0277 Květa Krpačová, Vamberk 0 2
RK0299 Dagmar Luňáčková, Vamberk 0 2
RK0302 Helena Menclová, Vamberk 0 2
RK0292 Jan Míka, Vamberk 0 2
RK0244 Hana Nováková, Peklo n. Z. 0 2
RK0273 Josef Pavlišta, Peklo n. Zd. 0 2
RK0266 Květa Pavlištová, Peklo n. Zd. 0 2
RK0242 Jaroslav Sedláček, Peklo n. Z. 0 2
RK0243 Marie Sedláčková, Peklo n. Z. 0 2
RK0303 Josef Šejna, Vamberk 0 2
RK0254 František Štěpán, Peklo n. Zd. 0 2
RK0232 Jiří Vídeňský, Vamberk 0 2
RK0259 Václav Zeman, Peklo n. Zd. 0 2
RK0260 Josef Zeman, Peklo n. Zd. 0 2
RK0181 Petr Mach, Záhornice 0 1
RK0201 Maruška Jánská, Vamberk -1 1
RK0293 Olda Krsek, Vamberk -4 1
RK0297 Zdena Pavelková, Vamberk -4 1
RK0146 Aleš Mervart, Pohoří 0 0
Naděje umírá poslední
RK0198 Iva Bergerová, Vamberk 0 -1
RK0261 Oldřich Krsek, Peklo n. Zd. 0 -1
RK0238 Václav Krsek, Peklo n. Z. 0 -1
RK0279 Jiří Pinkas, Vamberk 0 -1
RK0241 Věra Sedláčková, Peklo n. Z. 0 -1
RK0286 Roman Skalický, Vamberk 0 -1
RK0288 Jan Souček, Vamberk 0 -1
RK0307 Martin Velecký, Vamberk 0 -1
RK0270 Karel Vavřinec, Peklo n. Zd. 2 -2
RK0183 Martin Mach, Záhornice 0 -2
RK0212 Alena Kopecká, Vamberk 0 -3
RK0225 Petr Kremzar, Vamberk 0 -3
RK0206 Hanka Sýkorová, Vamberk 0 -3
RK0290 Pavel Chocholouš, Vamberk 0 -4
RK0256 Zdeněk Kheil, Peklo n. Zd. 0 -4
RK0159 Radek Mládek, Vamberk 0 -4
RK0267 Pepík Pavlišta, Peklo n. Zd. 0 -7
RK0253 Eva Jedlinská, Peklo n. Zd. 0 -8
RK0185 Viktor Směták, Dobruška -7 -8

Autor: Miroslav Sixta

22.10.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Panda se postarala o senzaci

Videosouhrn Deníku – středa 13. prosince 2017

Videosouhrn SPECIÁL: Česko zpívalo koledy. Podívejte se

Hlasujte O nejkrásnější gól roku!

Královéhradecký krajský fotbalový svaz ve spolupráci s Deníkem vyhlásil soutěž O nejkrásnější gól roku 2017. O prvenství se uchází šestice hráčů. 

Tečku za utkáním udělal nesmyslný zákrok

Čestice - Oblastní liga pokračovala dalšími zápasy. Hokejisté HC Čestice po předčasně ukončeném duelu v Žamberku prohráli s béčkem Litomyšle na nájezdy.

Bratři Ebenové si obují holiny

Vamberk - V Městském klubu Sokolovna se bude ve čtvrtek od 19 hodin konat koncert populárního bratrského uskupení - Kryštofa, Davida a Marka Ebenových.

Na východě Čech je spokojenost

Východní Čechy - K volbě Martina Malíka novým předsedou Fotbalové asociace České republiky se vyjádřili i první dva muži východočeského fotbalu.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT