V 7. kole čtenářské soutěže našeho Deníku se z výhry může radovat Kateřina Vaněčková z Houdkovic, která jako jediná na soutěžním tiketu pouze dvakrát chybovala.

Žádáme vítězku 7. kola Kateřinu Vaněčkovou, aby se přihlásila o výhru: tričko s novým logem soutěže a kupon v hodnotě 100 Kč opravňující k podání sázky v sázkové kanceláři Fortuna.

V čele průběžného pořadí se nadále drží rodina Šulcových z Rychnova nad Kněžnou. Miloslav a Božena Šulcovi už mají na svém kontě 73 bodů a svým soupeřům se vzdálili na povážlivých devět bodů.

Fortuna ligu už hraje 223 čtenářů Rychnovského deníku. Nejvíce nových hráčů se opět přihlásilo ve Vamberku. Momentálně zde Fortuna ligu hraje 44 čtenářů, což znamená, že Vamberk předstihl dosavadní baštu Fortuna ligy – Dobrušku (36 hráčů). Další pořadí měst: 3. Rychnov n. K. 19, 4. Týniště n. O. 16, 5. Houdkovice 11, 6. Čestice 8 atd.

Vyplňujte křížky jako ve Sportce

Prosíme hráče naší soutěže, aby svoje tipy na soutěžních kuponech vyplňovali pouze křížkováním do předtištěných okének podobně jako ve Sportce. Množí se nám případy, že hráči vyplňují čísla a pak např. uvedou jedničku do okénka pro dvojku, a my v redakci při zadávání kuponů do počítače nevíme, jaký tip chtěli vsadit.

Zadávejte jméno, příjmení i číslo

Stejně tak žádáme soutěžící, aby do papírových soutěžních kuponů vyplňovali jméno, příjmení a startovní číslo. V jednom z předchozích soutěžních kol nám například byly odevzdány dva tikety se shodným startovním číslem 75 ovšem bez jmen hráčů. Soutěžícího, který vyplnil druhý tiket, jsme tak nemohli natipovat, protože byl pro nás nezjistitelný.

Přejeme vám správný odhad při tipování fotbalových výsledků v dalších kolech.

V sedmém soutěžním dějství patnáct hráčů nad 10 bodů

Desetibodovou hranici se v sedmém podzimním dějství, v němž dvě utkání skončila nerozhodně, podařilo překročit patnácti soutěžícím. Ostatní hráči měli na svých tiketech čtyři a více chyb.

Výsledky a správné tipy 7. kola Fortuna ligy

1. Týniště n. O. – Horní Měcholupy (divize) 2:0 správný tip: 1
2. Doudleby – Rychnov n. K. (KP) 0:2 2
3. Přepychy – Trutnov (KP) 1:1 0
4. Hořice – Dobruška (I. A) 2:1 1
5. Chlumec n. C. – Kostelec n. O. (I. A) 3:2 1
6. Vamberk – Předměřice (I. B) 1:2 2
7. Albrechtice – Černíkovice (I. B) 4:1 1
8. Loko Hradec Králové – Ohnišov (I. B) 1:0 1
9. České Meziříčí – Častolovice (I. B) 1:1 0
10. Opočno – Borohrádek (II. třída) 2:0 1

Supertrefa: 27

Šulcovi v čele pořadí zvýšili náskok

Dvojice z Rychnova nad Kněžnou odskočila soupeřům o 9 bodů

Průběžné pořadí po 7. kole

Liga mistrů
RK0016 Miloslav Šulc, Rychnov n.K. 11 73
RK0047 Božena Šulcová, Rychnov n.K. 11 73
RK0048 Slavomír Kotyza, Peklo n. Zd. 11 64
RK0029 Václav Vaněček, Houdkovice 11 64
RK0083 Ludmila Podolská, Dobruška 5 64
RK0030 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 14 61
RK0062 Daniela Ludvíková, Rychnov n.K. 8 61
RK0084 Libuše Dostálková, Rychnov n.K. 11 58
RK0045 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Zd. 11 58
RK0031 Josef Vilímek, Olešnice 8 58
Pohár UEFA
RK0086 Josef Podolský, Dobruška 5 58
RK0067 Vlastimil Dvořáček, Doudleby n.O. 8 56
RK0041 Jan Pohl, Rychnov n.K. 5 55
RK0009 Josefa Suchánková, Potštejn 5 55
RK0093 Milan Mazura, Doudleby n.O. 2 55
RK0039 Vladimír Jiruška, Čestice 5 53
RK0018 Dušan Jánský, Houdkovice 2 53
RK0069 Milda Bartoš, Kostelec n.O. 8 52
RK0082 Miroslav Dostálek, Rychnov n.K. 8 52
RK0008 Vladislav Kuchař, Rychnov n.K. 8 52
I. liga
RK0035 David Lehmden, Houdkovice 8 52
RK0028 Josef Plachetka, Houdkovice 8 52
RK0127 Petra Jehličková, Rychnov n.K. 5 52
RK0075 Milena Koblicová, Vamberk 5 52
RK0021 Marcela Plachetková, Houdkovice 5 52
RK0105 Zdeněk Sýkora, Týniště n.O. 5 52
RK0079 Miloš Šenkýř, Dobruška 2 52
RK0096 Alexandr Rašek, Dobruška 11 50
RK0044 Alča Dohnalová, Kostelec n.O. 8 49
RK0137 Jiří Rudolf, Olešnice v O.h. 8 49
II. liga
RK0095 Simír Smutný, Solnice 8 49
RK0110 Iva Šestáková, Č. Meziříčí 8 49
RK0019 Sláva Dvořák, Čestice 5 49
RK0081 Vladimír Gütler, Dobruška 5 49
RK0126 Radek Jehlička, Rychnov n.K. 5 49
RK0085 Josef Hanyk, Vamberk 2 49
RK0007 Aleš Kupka, Čanka 2 49
RK0002 Milan Říčař, Rychnov n.K. 2 49
RK0173 Tonda Dělák, Týniště n.O. 8 46
RK0165 Karolína Konvalinková, Vamberk 8 46
Česká liga
RK0113 Petr Mitlehner, Týniště n.O. 8 46
RK0032 Marie Vaněčková, Houdkovice 8 46
RK0025 Anna Vilímková, Olešnice 8 46
RK0097 Josef Albrecht, Týniště n.O. 5 46
RK0074 Miloš Dohnálek, Rychnov n.K. 5 46
RK0091 Matěj Mazura, Doudleby n.O. 5 46
RK0119 Jirka Smola, Dobruška 5 46
RK0108 Josef Šesták, Č. Meziříčí 5 46
RK0057 Monika Brendlová, Týniště n.O. 2 46
RK0092 Jiří Klossowski, Dobruška 2 46
Divize
RK0026 Jana Vaněčková, Houdkovice 2 46
RK0138 Jiří Tauz, Solnice 11 43
RK0121 Renáta Holubářová, Slatina 8 43
RK0023 Ladislav Plachetka, Houdkovice 8 43
RK0153 Josef Ficenec, Dobruška 5 43
RK0116 Milan Hofmanová, Dobruška 5 43
RK0124 Miroslav Charvát ml., Čestice 5 43
RK0053 Bořek Krejčí, Solnice 5 43
RK0145 Roman Kubíček, Solnice 5 43
RK0094 Pepa Bobek, Dobruška 2 43
Krajský přebor
RK0076 Jiří Ksandr, Olešnice v O. h. 2 43
RK0131 Miroslav Kratochvíl, Opočno -1 43
RK0172 Václav Vágner, Dobruška 0 41
RK0144 Jirka Dohnal, Kostelec n.O. 11 40
RK0056 Martina Brendlová, Týniště n.O. 8 40
RK0046 Lenka Hofmanová, Dobruška 8 40
RK0080 Jaroslav Knapek, Dobruška 5 40
RK0058 Jan Krejčí, Solnice 5 40
RK0015 Jaroslav Suchánek, Potštejn 5 40
RK0107 Ládík Tintítko, Týniště n.O. 5 40
Krajská I. A třída
RK0052 Petr Cejnar, Dobruška 2 40
RK0109 Ladislav Provazník, Týniště n.O. 2 40
RK0065 Radek Dvořáček, Doudleby n.O. -1 38
RK0167 Pavla Konvalinková, Vamberk 8 37
RK0059 František Brendl, Týniště n.O. 5 37
RK0005 František Bříza, Potštejn 5 37
RK0038 Květa Dvořáková, Čestice 5 37
RK0147 Petr Ficenec, Chábory 5 37
RK0125 Miroslav Charvát, Čestice 5 37
RK0128 František Jehlička, Rychnov n.K. 5 37
Krajská I. B třída
RK0103 Miroslav Nuska, Týniště n.O. 5 37
RK0077 Martin Sosna, Dobruška 5 37
RK0179 Martin Tobiška, Týniště n.O. 5 37
RK0061 Antonín Závodní, Týniště n.O. 5 37
RK0134 Jiřina Kratochvílová, Opočno 2 37
RK0060 Zdeněk Lohnický, Týniště n.O. 2 37
RK0071 Jaromír Novotný st., Olešnice 2 37
RK0154 Michal Pavelka, Vamberk 2 37
RK0150 Milan Bartoš, Křovice -1 37
RK0003 Radek Hartman, Skuhrov -1 37
Okresní přebor – II. třída
RK0012 Lukáš Spáčil, Ostrava 11 35
RK0040 Lukáš Jiruška, Čestice 5 35
RK0027 Josef Vilímek ml., Olešnice 8 34
RK0049 Josef Černý, Jílovice 5 34
RK0051 Vlasta Kotyzová, Peklo n. Zd. 5 34
RK0055 Stanislava Krejčová, Solnice 5 34
RK0130 Jan Řepa, Dobruška 5 34
RK0123 Pavel Bartoš, Semechnice 2 34
RK0054 Miki Brendl, Týniště n.O. 2 34
RK0088 Petr Hellinger, Dobruška 2 34
Okresní III. třída
RK0104 Milan Kolenec, Opočno 2 34
RK0132 Zbyněk Kubový, Lipovka 2 34
RK0101 Jaroslav Macek, Dobruška 2 34
RK0152 Milan Vanžura, Dobré 2 34
RK0111 Pavel Provazník, Kostelec n.O. 8 33
RK0063 Eva Dvořáková, Doudleby n.O. 8 32
RK0156 Soňa Pavelková, Vamberk 5 32
RK0141 Dagmar Střihavková, Voděrady 0 32
RK0155 Jiří Pavelka, Vamberk 8 31
RK0148 Marek Bednář, Dobruška 5 31
Okresní IV. třída
RK0120 Marie Charvátová, Čestice 5 31
RK0010 Marie Kuchařová, Rychnov n.K. 5 31
RK0020 Pavel Dohnanský, Olešnice v O.h. 2 31
RK0112 Milan Koleno, Dobruška 2 31
RK0089 Michala Mazurová, Doudleby n.O. 2 31
RK0106 Josef Šesták ml., Č. Meziříčí 2 31
RK0033 Václav Vaněček st., Houdkovice -1 31
RK0143 Vladimír Střihavka, Voděrady 0 30
RK0175 Marek Berounský, Týniště n.O. 11 28
RK0073 Jaroslav Novotný, Olešnice 5 28
Kandidáti postupu
RK0100 Olga Macková, Dobruška 2 28
RK0191 Josef Plašil, Javornice 8 27
RK0043 Vítězslav Sršeň, Častolovice 0 27
RK0072 Ludmila Dohnálková, Rychnov n.K. 5 26
RK0068 Miroslav Filip, Rychnov n.K. 5 26
RK0118 Josef Hejhal, Kostelec n.O. 5 26
RK0011 Petra Jelínek, Habrová 8 25
RK0170 Hana Novotná, Olešnice 8 25
RK0135 Lilia Ščerbakova, Opočno 8 25
RK0004 Petra Lukášková, Trnov 2 25
RK0115 Zd. Rektor, Týniště n.O. -1 25
RK0192 Marie Plašilová, Javornice -1 24
RK0050 Lenka Janská, Houdkovice 2 23
RK0001 Jaroslav Šitina, Byzhradec 2 23
RK0177 Martin Vázquez, Dobruška 2 23
RK0142 Martina Střihavka, Voděrady 0 23
RK0140 Tereza Střihavková, Křivice 0 23
RK0151 Radim Sobotka, Opočno 8 22
RK0099 Jiří Mazač, Dobruška 5 22
RK0149 Václav Mervart, Dobruška 5 22
RK0102 Vladimír Lichý, Dobruška 2 22
RK0161 Jakub Mervart, Dobruška 2 22
RK0164 Pavel Konvalinka, Vamberk -1 22
RK0189 František Kroš, Javornice -1 22
RK0037 Petr Rudolf, Olešnice v O.h. -1 22
RK0117 Josef Sedláček, Olešnice -4 22
RK0193 Jan Plašil, Javornice 2 21
RK0160 Jiří Prause, Spáleniště 0 21
RK0042 Lucie Jirušková, Čestice 2 20
RK0166 Ladislav Procházka, Jílovice 0 20
S úsměvem jde všechno líp
RK0194 Petr Bažant, Lípa n. O. 11 19
RK0133 Martina Smolová, Dobruška 8 19
RK0204 Simona Doležalová, Vamberk 5 19
RK0176 Jiří Zelingr, Dobruška 5 19
RK0139 Pavel Dvořák, Kostelec n.O. 2 19
RK0190 Marie Filipová, Jaroslav 2 19
RK0098 Václav Jirčík, Dobruška 2 19
RK0174 Václav Mervart ml., Dobruška -1 19
RK0171 Michal Prause, Spáleniště 0 18
RK0006 Radka Břízová, Potštejn -2 18
RK0064 Martina Filipová, Rychnov n.K. 2 17
RK0163 Jan Konvalinka, Vamberk 2 17
RK0169 Lukáš Hrubý, Val 5 16
RK0034 Ondřej Dostál, Vamberk 2 16
RK0202 Oldřich Doležal, Vamberk -1 16
RK0013 Jiří Lacina, Dobruška 0 15
RK0162 Lukáš Prause, Spáleniště 0 15
RK0178 Matěj Moravec, Dobruška 8 14
RK0136 Kateřina Filipová, Rychnov n.K. -1 14
RK0157 Jarmila Pavelková, Vamberk 2 13
RK0182 Ondřej Mach, Záhornice 0 13
RK0114 Jan Hellinger, Dobruška -1 13
RK0122 Vlaďka Kašparová, Č. Meziříčí -1 13
RK0087 Jana Mazurová, Doudleby n.O. -1 13
RK0168 Zdeňka Procházková, Jílovice -1 13
RK0196 Hanka Potužníková, Vamberk -1 12
RK0223 Jirka Felcman, Vamberk 11 11
RK0218 Luboš Netík, Vamberk 11 11
RK0186 Jana Klárová, Vamberk 7 11
RK0014 Jaroslav Suchánek, Choceň 5 11
RK0197 Maruška Foglová, Vamberk 8 10
RK0090 Dominik Hellinger, Dobruška 5 10
RK0203 Hanka Doležalová, Vamberk 2 10
RK0180 Zdeňka Šatrová, Peklo n. Z. 2 10
RK0078 Iva Dohnálková, Rychnov n.K. -1 10
RK0195 Pavel Vacek, Rychnov -1 10
RK0022 Tomáš Lukáš, Olešnice v O.h. 0 9
RK0221 František Holoubek, Val 8 8
RK0220 Zdena Kohoutová, Vamberk 8 8
RK0205 Tonda Šafránek, Vamberk 5 8
RK0158 František Michera, Vamberk 2 7
RK0024 Tomáš Emil, Olešnice v O.h. 0 7
RK0129 Roman Izák, Opočno -1 7
RK0017 Radka Gottwaldová, Olešnice v O.h. -4 7
RK0210 Taťána Zakusilová, Vamberk 0 6
RK0224 Věra Jirsová, Vamberk 5 5
RK0222 Vladimír Klár, Vamberk 5 5
RK0215 František Žabokrtský, Vamberk 5 5
RK0207 Marta Piskorová, Vamberk 2 5
RK0184 Aleš Hašek, Dobruška 0 5
RK0188 Hanka Hamerská, Vamberk 2 3
RK0214 Ondřej Hafera, Vamberk 0 3
RK0216 František Cerps, Vamberk 2 2
RK0217 Milan Hejlek, Vamberk 2 2
RK0219 Honza Netík, Vamberk 2 2
RK0066 Michaela Filipová, Rychnov n.K. -1 2
RK0209 Blanka Mihalíková, Vamberk -1 2
RK0181 Petr Mach, Záhornice 0 1
RK0187 Hanka Dlabková, Vamberk 5 0
RK0146 Aleš Mervart, Pohoří 0 0
Naděje umírá poslední
RK0198 Iva Bergerová, Vamberk 0 -1
RK0185 Viktor Směták, Dobruška 0 -1
RK0183 Martin Mach, Záhornice 0 -2
RK0213 Petr Bartoš, Vamberk 0 -3
RK0212 Alena Kopecká, Vamberk 0 -3
RK0206 Hanka Sýkorová, Vamberk 0 -3
RK0070 Břetislav Brož, Kostelec n.O. 2 -4
RK0211 Emílie Motlová, Vamberk -7 -4
RK0208 Mirek Piskora, Vamberk -1 -7
RK0201 Maruška Jánská, Vamberk 0 -10
RK0200 Miloš Jánský, Vamberk 0 -10
RK0199 Tonda Jánský, Vamberk 0 -10
RK0159 Radek Mládek, Vamberk -7 -11