VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Dvojnásobný triumf AC Gamaspolu Jeseník

Dobruška – Dvojnásobným triumfem týmů AC Gamaspol Jeseník skončil jubilejní 25. ročník futsalového turnaje Dobrušský pohár.

21.7.2015
SDÍLEJ:

JEDINÝ GÓL rozhodl finálový duel, v němž hráči AC Gamaspol Jeseník (tmavé dresy) zdolali Polib hrocha Choceň. Foto: Leoš Dragúň

Futsalistky z Jeseníku obhájily loňské prvenství, když ve finále porazily Kopačky Osek nad Bečvou 2:0. Na vítězný triumf navázali jejich mužští kolegové, kteří ve finálovém duelu zdolali Polib hrocha Choceň 1:0. Mužský tým AC Gamaspol Jeseník se tak stal se čtyřmi vítězstvími nejúspěšnějším týmem v celé historii Dobrušského poháru. V duelu o bronzovou příčku hráči Wayne´s team Nové Město nad Metují těsně porazili Bukvice Vysoké Mýto 1:0.

Turnaj vítězů DoPo – U40 ovládli hráči Realu Dobruška, kteří stejně jako Orel Zbečník nepoznali hořkost porážky, ale o jejich prvenství rozhodlo lepší skóre.

Pořadatelé z FC Santus Dobruška, kteří letos slaví 35 let od založení klubu, přivítali v areálu Městského stadionu Václava Šperla celkem 67 týmů, které přispěly k bezproblémovému průběhu jubilejního 25. ročníku Dobrušského poháru.

Jubilejní futsalový Dobrušský pohár 2015 ve výsledcích

TURNAJ MUŽŮ

Skupina A: Legendy STS Chvojkovice – Thunderboys Liberec 0:2, – FC Santus Dobruška 1:5, – Legia HK 0:2, – Drink Ostrava 5:0 k., Thunderboys Liberec – FC Santus Dobruška 0:1, – Legia HK 2:2, – Drink Ostrava 5:0 k., FC Santus Dobruška – Legia HK 0:0, – Drink Ostrava 5:0, Legia HK – Drink Ostrava 5:0 k. Pořadí: 1. FC Santus Dobruška 10 (11:1), 2. Legia Hradec Králové 8 (9:2), 3. Thunderboys Liberec 7 (9:3), 4. Legendy STS Chvojkovice 3 (6:9), 5. Drink Ostrava 0 (0:20).
Skupina B: Mambo HK – Alpina Slaný 0:2, – Bobr team Praha 10:0, – FK Rapid Ústí n. L. B 0:2, – Atletico Chuligán Dobruška 1:1, Alpina Slaný – Bobr team Praha 9:2, – FK Rapid Ústí n. L. B 3:1, Atletico Chuligán Dobruška 0:0, Bobr team Praha – FK Rapid Ústí n. L. B 0:9, – Atletico Chuligán Dobruška 1:8, FK Rapid Ústí n. L. B – Atletico Chuligán Dobruška 4:6. Pořadí: 1. Alpina Slaný 10 (14:3), 2. Atletico Chuligán Dobruška 8 (15:6), 3. FK Rapid Ústí n. L. B 6 (16:9), 4. Mambo HK 4 (11:5), 5. Bobr team Praha 0 (3:36).
Skupina C: Fans Dobruška – Bamboocha Velký Dřevíč 1:4, – Škopek team Děčín 5:0, – Bukvice Vysoké Mýto 0:5, – FC Relax Prostějov 1:4, Bamboocha Velký Dřevíč – Škopek team Děčín 4:1, – Bukvice V. Mýto 2:3, – FC Relax Prostějov 2:6, Škopek team Děčín – Bukvice V. Mýto 1:4, – FC Relax Prostějov 0:12, Bukvice Vysoké Mýto – FC Relax Prostějov 4:4. Pořadí: 1. FC Relax Prostějov 10 (26:7), 2. Bukvice Vysoké Mýto 10 (16:7), 3. Bamboocha Velký Dřevíč 6 (12:11), 4. Fans Dobruška 3 (7:13), 5. Škopek team Děčín 0 (2:25).
Skupina D: AC Gamaspol Jeseník – FG Kočičí packy Semechnice 1:1, – Santorini Zábřeh 3:1, – Zlej se(n) Pardubice 8:0, – Barcelonská odveta Vamberk 5:0 k., FG Kočičí packy Semechnice – Santorini Zábřeh 1:5, – Zlej se(n) Pardubice 2:1, – Barcelonská odveta Vamberk 5:0 k., Santorini Zábřeh – Zlej se(n) Pardubice 2:0, – Barcelonská odveta Vamberk 5:0 k., Zlej se(n) Pardubice – Barcelonská odveta Vamberk 5:0 k. Pořadí: 1. AC Gamaspol Jeseník 10 (17:2), 2. Santorini Zábřeh 9 (13:4), 3. FG Kočičí packy Semechnice 7 (9:7), 4. Zlej se(n) Pardubice 3 (6:12), 5. Barcelonská odveta Kostelec n. O. 0 (0:20).
Skupina E: Flamengo HK – FC Pulice 4:1, – CA Boca Juniors Ústí n. L. 1:1, – Broadway Zábřeh 5:0 k., – AC Derby Ostrava 2:0, FC Pulice – CA Boca Juniors Ústí n. L. 1:4, – Broadway Zábřeh 5:0 k., – AC Derby Ostrava 0:7, CA Boca Juniors Ústí n. L. – Broadway Zábřeh 5:0 k., – AC Derby Ostrava 0:0, Broadway Zábřeh – AC Derby Ostrava 0:5 k. Pořadí: 1. Flamengo HK 10 (12:2), 2. CA Boca Juniors Ústí n. L. 8 (10:2), 3. AC Derby Ostrava 7 (12:2), 4. FC Pulice 3 (7:15), 5. Broadway Zábřeh 0 (0:20).
Skupina F: Captain Morgan Dobruška – SK Frantic Dogs HK 5:0 k., – FC Holosmetky Praha 0:2, – Vitamíni Vitamínov 1:1, – STS Chvojkovice 2:3, SK Frantic Dogs HK – FC Holosmetky Praha 0:5 k., – Vitamíni Vitamínov 0:5 k., – STS Chvojkovice 0:5 k., FC Holosmetky Praha – Vitamíni Vitamínov 6:0, – STS Chvojkovice 4:0, Vitamíni Vitamínov – STS Chvojkovice 4:1. Pořadí: 1. FC Holosmetky Praha 12 (17:0), 2. Vitamíni Vitamínov 7 (10:8), 3. STS Chvojkovice 6 (9:10), 4. Captain Morgan Dobruška 4 (8:6), 5. SK Frantic Dogs HK 0 (0:20).
Skupina G: Wayne´s team Nové Město n. M. – Union Kostelec 4:2, – Fauling Slaný 10:0, – Ať to teče Nové Město n. M. 3:0, – FK Rapid Ústí n. L. A 1:2, Union Kostelec – Fauling Slaný 11:2, – Ať to teče Nové Město n. M. 3:5, – FK Rapid Ústí n. L. A 2:5, Fauling Slaný – Ať to teče Nové Město n. M. 0:3, – FK Rapid Ústí n. L. A 0:13, Ať to teče Nové Město n. M. – FK Rapid Ústí n. L. A 0:1. Pořadí: 1. FK Rapid Ústí n. L. A 12 (21:3), 2. Wayne´s team Nové Město n. M. 9 (18:4), 3. Ať to teče Nové Město n. M. 6 (8:7), 4. Union Kostelec 3 (18:16), 5. Fauling Slaný 0 (2:37).
Skupina H: Komax Kunčice pod Ondřejníkem – Olympia Bruntál 5:0 k., – Pozdní sběr Brno 3:2, – FC Rozjetý mířidla Pelhřimov 5:0 k., – FC Cobra Ostrava 6:0, Olympia Bruntál – Pozdní sběr Brno 0:5 k., – FC Rozjetý mířidla Pelhřimov 0:5 k., – FC Cobra Ostrava 0:5 k., Pozdní sběr Brno – FC Rozjetý mířidla Pelhřimov 7:0, – FC Cobra Ostrava 6:12, FC Rozjetý mířidla Pelhřimov – FC Cobra Ostrava 0:4. Pořadí: 1. Komax Kunčice pod Ondřejníkem 12 (19:2), 2. FC Cobra Ostrava 9 (21:12), 3. Pozdní sběr Brno 6 (20:15), 4. FC Rozjetý mířidla Pelhřimov 0 (5:16), 5. Olympia Bruntál 0 (0:20).
Skupina I: FC Louka Košťany – AFK Rozdělov Kladno 0:1, – HS Hany 7:1, – Řekni rasismu ne 5:0 k., – Relax Ústí n. L. 2:2, AFK Rozdělov Kladno – HS Hany 1:0, – Řekni rasismu ne 5:0 k., – Relax Ústí n. L. 1:1, AFK Rozdělov Kladno – HS Hany 1:0, – Řekni rasismu ne 5:0 k., – Relax Ústí n. L. 1:1, HS Hany – Řekni rasismu ne 5:0 k., – Relax Ústí n. L. 1:5, Řekni rasismu ne – Relax Ústí n. L. 0:5 k. Pořadí: 1. AFK Rozdělov Kladno 10 (8:1), 2. Relax Ústí n. L. 8 (13:4), 3. FC Louka Košťany Č.O.S. 7 (14:4), 4. HS Hany 3 (7:13), 5. Řekni rasismu ne 0 (0:20).
Skupina J: Komáři Filipov – Kamna Lábemfurt Ď 5:0 k., – Rangers Brno 1:1, – Bumiko Děčín 0:1, – Černá Štika Choceň 5:0, Kamna Lábemfurt Ď – Rangers Brno 0:5 k., – Bumiko Děčín 0:5 k., – Černá Štika Choceň 0:5 k., Rangers Brno – Bumiko Děčín 0:3, – Černá Štika Choceň 1:3, Bumiko Děčín – Černá Štika Choceň 2:1. Pořadí: 1. Bumiko Děčín 12 (11:1), 2. Komáři Filipov 7 (11:2), 3. Černá Štika Choceň 6 (9:8), 4. Rangers Brno 4 (7:7), 5. Kamna Lábemfurt Ď 0 (0:20).
Skupina K: FC Jirkov 2000 – MCE Slaný 0:4, – Sexmeralda Prostějov 1:0, – Čevapi veliký 88 Praha 7:0, – Kopáči brambor Rychnov n. K. 3:1, MCE Slaný – Sexmeralda Prostějov 2:2, – Čevapi veliký 88 Praha 7:0, – Kopáči brambor Rychnov n. K. 4:0, Sexmeralda Prostějov – Čevapi veliký 88 Praha 2:1, – Kopáči brambor Rychnov n. K. 4:5, Čevapi veliký 88 Praha – Kopáči brambor Rychnov n. K. 2:3. Pořadí: 1. MCE Slaný 10 (17:2), 2. FC Jirkov 2000 9 (11:5), 3. Kopáči brambor RK 6 (9:13), 4. Sexmeralda Prostějov 4 (8:9), 5. Čevapi veliký 88 Praha 0 (3:19).
Skupina L: Indiana Plumlov – Polib hrocha Choceň 1:1, – FC Paskov 1:1, – Bezgólová výhra Ostrava 3:0, – Vyhozený prachy Praha 4:1, Polib hrocha Choceň – FC Paskov 0:1, – Bezgólová výhra Ostrava 6:0, – Vyhozený prachy Praha 4:3, FC Paskov – Bezgólová výhra Ostrava 1:1, – Vyhozený prachy Praha 1:1, Bezgólová výhra Ostrava – Vyhozený prachy Praha 2:3. Pořadí: 1. Indiana Plumlov 8 (9:3), 2. Polib hrocha Choceň 7 (11:5), 3. FC Paskov 6 (4:3), 4. Vyhozený prachy Praha 4 (8:11), 5. Bezgólová výhra Ostrava 1 (3:13).
Postupové skupiny
Červená: FC Santus Dobruška – Boca Juniors Ústí n. L. 0:0, – Louka Košťany 0:2, – AFK Rozdělov Kladno 2:0, Boca Juniors Ústí n. L. – Louka Košťany 4:1, – AFK Rozdělov Kladno 0:0, Louka Košťany – AFK Rozdělov Kladno 2:1. Pořadí: 1. Louka Košťaty 6 (5:5), 2. Boca Juniors Ústí n. L. 5 (4:1), 3. FC Santus Dobruška 4 (2:2), 4. AFK Rozdělov Kladno 1 (1:4).
Modrá: Alpina Slaný – Bumiko Děčín 3:0, – Pozdní sběr Brno 2:4, – Vitamíni Vitamínov 5:0, Bumiko Děčín – Pozdní sběr Brno 1:1, – Vitamíni Vitamínov 4:0, Pozdní sběr Brno – Vitamíni Vitamínov 0:2. Pořadí: Alpina Slaný 6 (10:4), 2. Bumiko Děčín 4(5:4), 3. Pozdní sběr Brno 4 (5:5), 4. Vitamíni Vitamínov 3 (2:9).
Zelená: Relax Prostějov – Wayne´s team Nové Město n. M. 1:0, – MCE Slaný 0:2, – Černá štika Choceň 6:0, ayne´s team Nové Město n. M. – MCE Slaný 3:1, – Černá štika Choceň 2:0, MCE Slaný – Černá štika Choceň 3:1. Pořadí: 1. Relax Prostějov 6 (7:2), 2. Wayne´s team Nové Město n. M. 6 (5:2), 3. MCE Slaný 6 (6:4), 4. Černá štika Choceň 0 (1:11).
Žlutá: AC Gamaspol Jeseník – Indiana Plumlov 3:0, – AC Derby Ostrava 4:0, – Cobra Ostrava 5:0, Indiana Plumlov – AC Derby Ostrava 1:0, – Cobra Ostrava 3:0, AC Derby Ostrava – Cobra Ostrava 8:0. Pořadí: 1. AC Gamaspol Jeseník 9 (12:0), 2. Indiana Plumlov 6 (4:3), 3. AC Derby Ostrava 3 (8:5), 4. Cobra Ostrava 0 (0:16).
Bílá: 1. Relax Ústí n. L. – Flamengo HK 3:2, – Legia HK 2:1, – Thunderboys Liberec 5:0 k., Flamengo HK – Legia HK 2:1, – Thunderboys Liberec 6:0, Legia HK– Thunderboys Liberec 1:0. Pořadí: 1. Relax Ústí n. L. 9 (10:3), 2. Flamengo HK 6 (10:4), 3. Legia HK 3 (3:4), 4. Thunderboys Liberec 0 (0:12).
Hnědá: Holosmetky Praha – Kočičí pracky Semechnice 3:1, – Komáři Filipov 1:0, – Atletico Chuligán Dobruška 5:0 k., Kočičí pracky Semechnice – Komáři Filipov 1:0, – Atletico Chuligán Dobruška 4:0, Komáři Filipov – Atletico Chuligán Dobruška 5:0 k. Pořadí: 1. Holosmetky Praha 9 (9:1), 2. Kočičí pracky Semechnice 6 (6:3), 3. Komáři Filipov 3 (5:2), 4. Atletico Chuligán Dobruška 0 (0:14).
Černá: Rapid Ústí n. L. A – Bukvice V. Mýto 2:0, – Rapid Ústí n. L. B 6:3, – FC Jirkov 2000 2:1, Bukvice V. Mýto – Rapid Ústí n. L. B 2:1, – FC Jirkov 2000 1:3, Rapid Ústí n. L. B – FC Jirkov 2000 3:0. Pořadí: 1. Rapid Ústí n. L. A 9 (10:4), 2. Bukvice Vysoké Mýto 6 (5:4), 3. Rapid Ústí n. L. B 3 (7:8), 4. FC Jirkov 2000 0 (2:8).
Fialová: Polib hrocha Choceň – Santorini Zábřeh 1:1, – Bamboocha Velký Dřevíč 2:1, – Komax Kunčice pod Ondřejníkem 3:1, Santorini Zábřeh – Bamboocha Velký Dřevíč 2:1, – Komax Kunčice pod Ondřejníkem 1:1, Bamboocha Velký Dřevíč – Komax Kunčice pod Ondřejníkem 3:0. Pořadí: 1. Polib hrocha Choceň 7 (6:3), 2. Santorini Zábřeh 5 (4:3), 3. Bamboocha Velký Dřevíč 3 (5:4), 4. Komax Kunčice pod Ondřejníkem 1 (2:7).
Osmifinále: Louka Košťany – Santoriny Zábřeh 2:2, pen. 3:2, Alpina Slaný – Bukvice V. Mýto 0:1, Relax Prostějov – Kočičí packy Semechnice 1:1, pen. 2:1, AC Gamaspol Jeseník – Flamengo HK 2:0, Relax Ústí n. L. – Indiana Plumlov 0:0, pen. 1:3, Holosmetky Praha – Wayne´s team Nové Město n. M. 1:1, pen. 0:1, Rapid Ústí n. L. A – Bumiko Děčín 5:0, Polib hrocha Choceň – Boca Juniors Ústí n. L. 2:1.
Čtvrtfinále: Louka Košťany – Bukvice V. Mýto 0:0, pen. 2:3, Relax Prostějov – AC Gamaspol Jeseník 0:1, Indiana Plumlov – Wayne´s team Nové Město n. M. 0:4, Rapid Ústí n. L. A – Polib hrocha Choceň 2:2, pen. 6:7.
Semifinále: Bukvice Vysoké Mýto – AC Gamaspol Jeseník 1:3, Wayne´s team Nové Město n. M. – Polib hrocha Choceň 0:1.
Utkání o 3. místo: Bukvice Vysoké Mýto – Wayne´s team Nové Město nad Metují 0:1.
Finále: AC Gamaspol Jeseník – Polib hrocha Choceň 1:0
Individuální ocenění
Nejužitečnější hráč: Jakub Gerčák (Bukvice V. Mýto).
Nejlepší brankář: Martin Růžička (Gamaspol Jeseník).
Nejlepší střelec: Denis Valenta (Rapid Ústí n. L.) – 13 gólů.
Cena fair play: Rapid Ústí nad Labem.
TURNAJ VÍTĚZŮ DOPO – U40:

FC Santus Dobruška A – FC Santus Dobruška B 3:5, – Real Dobruška 0:2, – FC Orel Zbečník 0:1, – Milano Jaroměř 0:2, FC Santus Dobruška B – Real Dobruška 0:3, – FC Orel Zbečník 0:1, – Milano Jaroměř 3:0, Real Dobruška – FC Orel Zbečník 2:2, – Milano Jaroměř 3:1, FC Orel Zbečník – Milano Jaroměř 2:0. Pořadí: 1. Real Dobruška 10 (10:3), 2. Orel Zbečník 10 (6:2), 3. FC Santus Dobruška B 6 (8:7), 4. Milano Jaroměř 3 (3:8), 5. FC Santus Dobruška 0 (3:10).

TURNAJ ŽEN

Skupina A: AC Gamaspol Jeseník – Cuba Libre Ladies HK 2:0, – SPS Sázava 3:1, – Rumové víly Choceň 5:1, – Estrogenovej nářez Hlinsko 6:0, Cuba Libre Ladies HK – SPS Sázava 2:4, – Rumové víly Choceň 1:0, – Estrogenovej nářez Hlinsko 2:1, SPS Sázava – Rumové víly Choceň 0:0, – Estrogenovej nářez Hlinsko 2:0, Rumové víly Choceň – Estrogenovej nářez Hlinsko 4:2.
Skupina B: Olympia Bruntál – Juniorka 2012 HK 2:0, – AC Šlágr Praha 3:0, – Kopačky Osek nad Bečvou 1:3, – Duracellky Trutnov 2:1, Juniorka 2012 HK – AC Šlágr Praha 4:1, – Kopačky Osek nad Bečvou 1:0, – Duracellky Trutnov 3:2, AC Šlágr Praha – Kopačky Osek nad Bečvou 0:0, – Duracellky Trutnov 1:1, Kopačky Osek nad Bečvou – Duracellky Trutnov 2:1.
Čtvrtfinále: AC Gamaspol Jeseník – AC Šlágr Praha 4:1, Juniorka 2012 Hradec – Cuba Libre Ladies Hradec 1:2, Olympia Bruntál – Rumové víly Choceň 3:0, SPS Sázava – Kopačky Osek nad Bečvou 0:1.
Semifinále: AC Gamaspol Jeseník – Cubra Libre Ladies Hradec Králové 2:0, Olympia Bruntál – Kopačky Osek nad Bečvou 1:2.
Utkání o 3. místo: Cubra Libre Ladies Hradec Králové – Olympia Bruntál 2:1.
Finále: AC Gamaspol Jeseník – Kopačky Osek nad Bečvou 2:0.
Individuální ocenění
Nejlepší brankářka: Pavla Švajdová (Olympia Bruntál).
Nejlepší střelkyně: Dominika Plhová (AC Gamaspol Jeseník) 8 branek.⋌(dr, six)

Autor: Leoš Dragúň, Miroslav Sixta

21.7.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

OBŽALOVANÝ tvrdí, že příbuzní si obvinění vymysleli.

Dětem vyhrožoval a bil je, dívku zneužil Dostal šest let

Petr Grulich.
AKTUALIZOVÁNO

Novým ředitelem muzea se stal Petr Grulich

Stalo se o víkendu: Vražda v parku? Kriminalisté pátrají po totožnosti muže

Královéhradecko /KRÁTKÉ ZPRÁVY/ - V zámeckém parku byla v pátek nalezena mrtvola, a to při kontrole podzemních rezervoárů s vodou.

Svůj hlas vložil do obálky jen pár vteřin před uzavřením volební místnosti

Královéhradecko, Náchodsko - Petr Cvikýř dorazil do božanovského okrsku jen pár chvil před vypršením volebního času. Vhodil svůj hlas do volební urny a hned poté došlo na sčítání hlasů.

„Potřebujeme srdíčkáře," říká Havlíček. Ale kde je sehnat?

Hradec Králové /ROZHOVOR/ - Není čas změnit předsezonní plány? Fotbalový Hradec je v průměru druhé ligy, o útoku na návrat mezi českou elitu nejde mluvit.

Vyhrálo ANO. Máme celkem jedenáct poslanců

Královéhradecko, Rychnovsko - ANO první ve všech okresech. V Královéhradeckém kraji drtivě zvítězilo hnutí ANO. Na úkor jeho nových poslanců i nováčků z České pirátské strany a SPD tratila v kraji ČSSD, TOP 09 i komunisté. Voliči v našem regionu opět patří svou volební účastí k nejaktivnějším v zemi.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT