1. utkání o bronz

Krčín – Dobruška 19:18

Dobrušský tým začal dobře a vedl v polovině úvodního poločasu 6:3. Pak se ke slovu dostaly domácí házenkářky a dokázaly skóre otočit ve svůj prospěch. V 18. minutě už vedly 8:7 a do přestávky náskok zvýšily na hrozivých 14:9. Do druhé části hry dobrušské trenérské duo Králíčková – Sychrovský provedlo změny v obraně, které přinesly zlepšení. Náskok soupeře se podařilo stáhnout na rozdíl jediné branky, jejž Krčínské uhájily až do konce utkání. Nejtěsnější prohra znamenala pro Dobrušku nadějnou pozici před rozhodující odvetou na domácí půdě.
Sokol Krčín – Sokol Dobruška 19:18 (14:9). Branky: P. Laštovičková 11, Červinská 6, J. Králíčková 1. Utkání řídili rozhodčí Jan Václavek z Horního Maršova a Jan Adámek z Přeštic, sledovalo ho 155 diváků, hráno bez karet.

2. utkání o bronz

Dobruška - Krčín 22:20

V dramatické odvetě, která měla rozhodnout o nových majitelkách bronzových medailí, se od úvodního hvizdu urputně bojovalo o každý míč. Dobrušský celek si po celý úvodní poločas udržoval vedení. Ve 12. minutě dokonce odskočil na rozdíl tří branek. Jenže soupeřky z nedalekého Krčína do konce první části hry stáhly ztrátu na rozdíl jediného gólu. Ihned po přestávce hostující tým vyrovnal a několikrát vedl až o dvě branky. Domácí házenkářky těsně před koncem skóre opět otočily ve svůj prospěch. O potřebném dvoubrankovém vítězství rozhodla až po závěrečném hvizdu Červinská z pokutového hodu. Dobrušské házenkářky se tak po loňském zisku stříbrných medailí mohly tentokrát radovat ze zisku bronzu.
Sokol Dobruška - Sokol Krčín 22:20 (13:12). Branky: Červinská 12, J. Králíčková 7, P. Laštovičková. Rozhodčí Jan a Josef Málkové z Raspenavy, 200 diváků, ŽK 1:0, ČK 1:0.
Sestava Dobrušky: Kubcová, Kosinová - Štěpánová, Prátová, Kastnarová, (Šaravcová, Chaloupková) - J. Králíčková, P. Laštovičková, Červinská, N. Henclová, (A. Henclová, L. Králíčková). Trenéři: B. Laštovičková, Sychrovský.

Play off I. ligy národních házenkářek

Finálová série:
Sokol Tymákov – SK Chomutov NH 14:13 (8:6)
SK Chomutov NH – Sokol Tymákov 16:15 (9:9)
Poznámka: o mistryních České republiky rozhodl větší počet vstřelených branek na hřišti soupeře.