1. Holice    ⋌2   0   190:91      4
2. Týniště   ⋌2   0   171:143   4
3. Josefov    ⋌1   1   150:137   3
4. Svitavy C  ⋌1   1   148:150   3
5. V. Mýto    ⋌1   1   136:141   3
6. Tesla B   ⋌1   1   144:179   3
7. Rychnov   ⋌0   2   120:141   2
8. Chrudim B  ⋌0   2      84:161   2
9. Hořice    ⋌0   0         0:0        0

NÁRODNÍ HÁZENÁ
I. liga žen –  5. kolo: Rokytnice – Dobruška 15:17, Modřany – Krčín 13:16, Tymákov – Příchovice 26:15, Blovice – Chomutov 15:19, Žatec – Přeštice 12:11, Studénka – Hlinsko 8:22.
1. Dobruška             ⋌⋌⋌    5   0   0    101:69   10
2. Tymákov        ⋌        4   0   1    102:68     8
3. Přeštice        ⋌        4   0   1      89:63      8
4. Krčín        ⋌    ⋌    3   0   2      76:66      6
5. Chomutov                                    3   0  2       92:84     6
6. Žatec                ⋌3   0   2       65:81     6
7. Hlinsko                                      2   1   2    103:89     5
8. Příchovice                          2   1   2       91:95     5
9. Rokytnice        ⋌        1   2   2       87:91     4
10. Studénka                 1   0   4       44:80     2
11. Modřany            ⋌    0   0   5       51:71     0
12. Blovice        ⋌        0   0   5      56:100   0

II. liga muži – skupina B: Vítkovice – Veselí na Moravě 23:23, Chropyně – Vracov 19:21, Albrechtičky – Osek nad Bečvou 16:14, Draken Brno – Jihlava 21:11, Moravská Slavia Brno – Dobruška 22:18, Podhorní Újezd – Humpolec 15:22.
1. Draken   Brno  ⋌5  0  1  118:93     10
2. Veselí n. M.  ⋌4  1  0     93:78    9
3. Humpolec  ⋌4  1  0     88:73    9
4. Vítkovice  ⋌2  3  0   103:85    7
5. Albrechtičky  ⋌3  0  2      84:76    6
6. Jihlava  ⋌2  1  2      87:94    5
7. MS Brno  ⋌2  0  3      94:96      4
8. Dobruška  ⋌2  0  4   100:108    4
9. P. Újezd  ⋌2  0  3     91:100    4
10. Osek n. B.  ⋌1  0  4      78:79      2
11. Vracov  ⋌1  0  4     87:104    2
12. Chropyně  ⋌0  0  5     80:117    0

Oblastní přebor – dorostenky: Dobruška – Krčín B 10:15. Starší žákyně: Dobruška – Krčín A 5:15.

ŠIPKY
Rychnov – I. liga – 1. kolo: Jolly Joker Rychnov nad Kněžnou – 45 DC Rychnov nad Kněžnou 4:14, Rampušák Team Dobruška – Rafani Kostelec nad Orlicí 3:15, RSK dartsteam Záchlumí – Rampušák Dobruška 11:7, SK Skořenice B – Bernard Team Kounov 11:7. ⋌(dr)