1. liga žen - východ

21. kolo: FBC Dobruška – Florbal Vsetín 4:3 (2:0, 1:2, 1:1). Branky (asistence) domácích: 8. M. Bašová (Remešová), 12. M. Bašová (Vávrová), 30. Růžičková (Poláčková), 58. Peterová (Poláčková). Sestava Dobrušky: Flídrová – Březovská, Remešová, M. Bašová, V. Bašová, Flidrová, Zeisková, Peterová, Růžičková, Poláčková, Vávrová, Ulbrichová.

Dobruška dobře vstoupila do zápasu, když po první části vedla 2:0. Ve druhé už se prosadil i Vsetín a začal dotahovat, což se mu povedlo na začátku třetí dvacetiminutovky. Rozhodující bylo vyloučení hostí tři minuty před koncem, Dobruška proměnila početní výhodu a poté už uhájila těsné vedení.

Další výsledky: SK Jihlava – itelligence Bulldogs Brno 1:10, IBK Hradec Králové – FTC Vysoké Mýto 1:5, PRAMOS Šitbořice FbC Aligators – FBŠ Jihlava 23:2.

22. kolo: FTC Vysoké Mýto – FBC Dobruška 8:4 (2:2, 3:1, 3:1). Branky (asistence) hostů: 13. Peterová (Poláčková), 14. Růžičková (V. Bašová), 28. V. Bašová (Ulbrichová), 59. Imlaufová. Sestava Dobrušky: Flídrová – Březovská, Remešová, M. Bašová, V. Bašová, Zeisková, Peterová, Růžičková, Imlaufová, Poláčková, Vávrová, Ulbrichová.

Vysokomýtské florbalistky si „vyšláply“ na tým z města F. L. Věka a na konto si připsaly desátou výhru v sezoně.

Další výsledky: Florbal Vsetín – SK Jihlava 4:5p, itelligence Bulldogs Brno – Pramos Šitbořice FbC Aligators 4:3, FBŠ Jihlava – IBK Hradec Králové 1:10.

Tabulka:
1. Brno 22 18 1 0  3 156:71  56
2. Vsetín 22 14 0 1  7 138:97  43
3. Šitbořice 22 13 0 3  6 176:136 42
4. Dobruška 22 10 0 1 11 108:108 31
5. Hradec Králové 22  9 2 0 11 117:120 31
6. SK Jihlava 22  9 1 0 12 141:122 29
7. Vysoké Mýto 22  9 1 0 12 119:130 29
8. FBŠ Jihlava 22  1 0 0 21  46:217  3

1. liga dorostenek

Skupina 4A: FBC Dobré – FbC Skuteč 2:1, FBC Dobruška – FbK Orlicko-Třebovsko 1:15, FbC Skuteč – FBC Dobruška 10:4, FbK Orlicko-Třebovsko – FBC Dobré 11:0.

Liga starších žáků

Skupina 4A - 3. koš: FBC Dobruška A – Orel Rtyně v Podkrkonoší 11:2, FbK TJ Svitavy – FBC Dobruška A 1:3. Finále: FbC Skuteč – FBC Dobruška A 2:5.

Liga starších žáků

Skupina 4A - 4. koš: FbC Titáni Pardubice – FBC Dobruška C 8:2, FBC Dobruška C – FBC SION-DDM Nová Generace 1:3. O 5. místo: DDM Holice – FBC Dobruška C 8:4.   (dr, mp)