Úspěch dobrušské házené podtrhla mládežnická družstva. Mladší žáci a dorostenky obsadili na mistrovství ČR shodně druhá místa a získali stříbrné medaile.

I. liga žen

druhé finálové utkání play off

Sokol Tymákov – Sokol Dobruška 12:16 (4:7). Družstvo Dobrušky zajíždělo do Tymákova k druhému finálovému utkání plno odhodlání přivézt po 18 letech titul. Od začátku zápasu to bylo vidět i na hřišti. Úvod přinesl vyrovnanou házenou, potom Dobruška prohrávala o jednu branku (3:4). Domácí však už do přestávky, díky výborně hrající obraně hostí, nedokázali skórovat. První poločas proto skončil výsledkem 7:4 pro Dobrušku. Po přestávce hostující hráčky pokračovaly ve výborném výkonu a dostaly se postupně až do pětibrankového vedení (15:10). V závěru utkání domácí házenkářky už jen snížily na konečných 12:16. Dobrušská děvčata tak po zodpovědném, bojovném a kolektivním výkonu zvítězila i ve druhém finálovém utkání. Získala zlaté medaile a titul mistryň České republiky pro letošní rok.

Sestava a branky Dobrušky: Kubcová, (Martinková) – Molnárová, Štěpánová, D. Peřinová, (Sazimová), D. Flídrová) – Červinská 6, P. Laštovičková 6, A. Henclová 4, Valíčková, Králíčková, (N. Henclová, Němcová). Trenéři: B. Laštovičková, Sychrovský. Rozhodčí: Ivo Toman z Plzně a Tomáš Votava z Žatce. Diváci: 305. Hrálo se bez karet. Konečný stav série 2:0.

O zisk mistrovského titulu v celé sezoně 2011-12 se zasloužily tyto hráčky – brankářky: Lenka Kubcová, Veronika Kosinová, Michaela Martinková; obránkyně: Markéta Štěpánová – kapitánka družstva, Ivana Molnárová, Dagmar Peřinová, Dagmar Sazimová, Lucie Prátová, Michaela Krejčíková, Dominika Flídrová; útočnice: Petra Laštovičková, Veronika Červinská, Kateřina Valíčková, Nela Henclová, Andrea Henclová, Lenka Králíčková, Jitka Kadeřávková, Kateřina Němcová. Trenéři: Božena Laštovičková a Jiří Sychrovský.