Druholigoví muži z města F. L. Věka na „brněnské misi“ nejprve porazili Draken a v souboji s první Moravskou Slavií prohráli o tři branky. Oběma dobrušským celkům patří třetí místa v průběžných tabulkách.

I. liga žen

Nadstavbová část: TJ Přeštice – Sokol Dobruška 22:21 (14:13), TJ Žatec – TJ Stará Ves n. O. 12:19 (9:13), Sokol Krčín – Sokol Tymákov 14:20 (9:10), Sokol Tymákov – TJ Příchovice 17:14 (10:4), TJ Plzeň-Újezd – TJ Žatec 9:4 (3:4), TJ Sokol Podlázky – TJ Stará Ves n. O. 13:17 (5:6).

1. Tymákov 22  21  0   1  446:266  42  
2. Přeštice 21  16  0   5  396:320  32  
3. Dobruška 21  14  0   7  419:324  28  
4. Příchovice 21  12  1   8  348:326 23  –2
5. Krčín 21   7  0  14  356:409  14  
6. Plzeň-Újezd 20   8  1  11  290:312  17  
7. Stará Ves 20   5  1  14  276:336  11  
8. Podlázky 20   6  1  13  307:377 11  –2
9. Žatec 20   2  0  18  263:431   4  

II. liga mužů - skupina B

18. kolo: Draken Brno – Sokol Dobruška 18:20 (10:13), KNH Moravská Slavia Brno – TJ Sokol Podhorní Újezd 21:16 (13:8), TJ Sokol Osek nad Bečvou – Sokol Kokory 14:24 (7:12), SK Studénka – 1. NH Brno 18:17 (7:8), Jiskra Humpolec – TJ Stará Ves n. O. 14:11 (6:4), Sokol Ostopovice – Sokol Svinov 20:13 (11:5).

19 kolo: KNH Moravská Slavia Brno – Sokol Dobruška 21:18 (12:4), Draken Brno – TJ Sokol Podhorní Újezd 35:13 (18:5), SK Studénka – Sokol Kokory 23:17 (12:9), TJ Sokol Osek n. B. – 1. NH Brno 20:20 (13:12), Sokol Ostopovice – TJ Stará Ves n. O. 23:19 (12:11), Jiskra Humpolec – Sokol Svinov 15:16 (9:10).

 1. MS Brno 19  15  2   2  360:278  32
 2. Studénka 19  13  2   4  356:306  28
 3. Dobruška 19  13  2   4  375:315  28
 4. Ostopovice 19  13  0   6  328:311  26
 5. Draken Brno 19  10  3   6  371:324  23
 6. Kokory 19  11  0   8  318:302  22
 7. Svinov 19   9  2   8  335:349  20
 8. Stará Ves 19   6  1  12  331:355  13
 9. Podhorní Újezd 19   5  1  13  344:401  11
10. Humpolec 19   5  1  13  282:317  11
11. 1. NH Brno 19   3  2  14  290:364   8
12. Osek n. B. 19   2  2  15  322:390   6