Dobruška potřetí do pohárového finále

Brno/Dobruška – Národní házenkáři z Rychnovska postoupili mezi nejlepší čtyři celky.

20.2.2010

Z utkání I. ligy v národní házené Dobruška - Krčín (muži) a Dobruška - Přeštice (ženy). Foto: Jaroslav Hampl

O medaile se bude hrát v březnu v Chomutově.

Házenkáři dobrušského Sokola postoupili do finále Českého poháru. V šestatřicetileté historii republikové pohárové soutěže se jim to povedlo teprve potřetí. Dobruška v semifinálovém turnaji ve brněnské sportovní hale Gity skončila na druhém postupovém místě. Bez ztráty bodu vyhrál domácí tým 1. NH Brno.
Předchozí dvě účasti ve finálovém turnaji dobrušští hráči v medaili proměnit nedokázali. Pokaždé skončili na nepopulárním čtvrtém místě. Dočkají se svěřenci trenéra Jelena cenného kovu letos na třetí pokus?

Ze druhého semifinále postoupily celky TJ DIOSSS Nýřany a TJ Plzeň-Újezd. Finálový turnaj se bude hrát v březnu v Chomutově za účasti nejlepších čtyř družstev v aktuální prvoligové tabulce.

Sestava a branky Dobrušky: Urban - Oubrecht, Moravec, Jan Tomáš, A. Lenfeld, Ulrych (20 branek), Josef Tomáš (14), Černý (14), Dubánek (4), Jan Morávek (2), Jakub Tomáš. Trenér Jelen. (jn, six)

20.2.2010 VSTUP DO DISKUSE

Panda se postarala o senzaci

Videosouhrn Deníku – středa 13. prosince 2017

Videosouhrn SPECIÁL: Česko zpívalo koledy. Podívejte se

Hlasujte O nejkrásnější gól roku!

Královéhradecký krajský fotbalový svaz ve spolupráci s Deníkem vyhlásil soutěž O nejkrásnější gól roku 2017. O prvenství se uchází šestice hráčů.

Tečku za utkáním udělal nesmyslný zákrok

Čestice - Oblastní liga pokračovala dalšími zápasy. Hokejisté HC Čestice po předčasně ukončeném duelu v Žamberku prohráli s béčkem Litomyšle na nájezdy.