A-tým SK Dobré v sestavě Stachová, Macurová, Ulrychová zakončil základní část ve Vlašimi a v Brně proti Moravské Slavii. Pro zajištění prvního místa po základní části soutěže stačila jedna remíza. Úkol zněl, neponechat nic náhodě a hrát na vítězství.

Vlašimské hráčky se chtěly vyhnout se boji o záchranu v soutěži, proto nastoupily v nejsilnějším složení.

SKST Vlašim - SK Dobré 3:7. Body: Stachová 3,5, Macurová 2,5, Ulrychová 1.

Vlašimským hráčkám se chtěly vyhnout se boji o záchranu v soutěži, proto nastoupily v nejsilnějším složení. V sestavě SK Dobré chyběly Simona Šlehobrová a Daniela Rozínková, které se účastnily mezinárodního turnaje v Itálii. Ke stálým hráčkám Olesje Stachové a Andree Macurové byla nominována Hana Ulrychová. Na síle vedoucího týmu soutěže to však nebylo znát. Ulrychová hrála velmi dobře už ve Voděradech a i tentokrát nezklamala. Její porážky s bývalými extraligovými hráčkami Jírovou a Bayerovou nejsou žádnou ostudou. Trojku v sestavě domácích Beranovou porazila s přehledem.

Třetí bod domácích získala Jírová proti Macurové. Stachová ani jednou nezaváhala a tak celkové jasné vítězství pojistilo Dobrému první místo po základní části soutěže již v předposledním kole.

Moravská Slavia Brno - SK Dobré 1:9. Body: Stachová 3,5, Macurová 3,5, Ulrychová 2.

Doberské hráčky neponechaly nic náhodě. Zodpovědně se připravily a odehrály utkání v plném soustředění. Výsledkem byl pouze jeden prohraný zápas.
„Naším soupeřem v semifinále bude čtvrté Blansko. Druhou dvojici tvoří Havířov a Union Plzeň. Termíny semifinálových utkání budou známy během několika dní. Naše hráčky se začaly připravovat na vrchol sezony, v němž se pokusí úspěšně završit celoročního snažení,“ uvedl předseda doberského klubu Jan Rozínek.

Moravská Slavia Brno – SK Vršovan Voděrady 4:6. Body: Blanka Jakubcová 3,5, Hana Jakubcová 2,5, Kateřina Bachurová 0.

SKST Vlašim – SK Vršovan Voděrady 6:4. Body: Blanka Jakubcová 3,5, Hana Jakubcová 2,5, Kateřina Bachurová 0.

(jr, six)