Mladí hráči SK Dobré vykročili do nové sezony na turnajích v Hluku a Hostinném.

Hluk
Družstvo ve složení Rozínková Monika, Bačinová Pavla a Bačinová Lucie nepatřilo k favoritům, ale svým nasazením a výkony vzbuzovalo respekt. Ve skupině měla doberská děvčata za soupeře týmy STO Valaliky, KST Hluk a Nové Zámky. Dvě prohry a jedna výhra znamenala účast v soutěži útěchy, ve které se probojovaly až do finále. „Fialky" v rozhodujícím utkání nestačily na ostravský tým, ale svým vystoupením ve vyšší věkové kategorii mile překvapily.
Ve dvouhrách doberským hráčkám příliš nepřál los. Monika Rozínková prohrála se Slovenskou Belopotočanovou a extraligovou hráčkou Tušlovou (MSK Břeclav) a vyhrála s Novákovou (KST Rybník). V kadetkách měla stejnou bilanci dvou proher a jedné výhry Pavla Bačinová. V mladších žákyních se více dařilo Elišce Koďouskové, která po skvělých výkonech postoupila ze skupiny a v osmifinále podlehla po boji první nasazené Lacenové ze Slovenska 1:3 a celkově skončila na 9. – 16. místě. Lucii Bačinové zhatily šance na postup ale dvakrát smolně nezvládnuté koncovky pátých setů.

Hostinné
Na Memoriálu Pepíka Šína se sešla slabší konkurence, ale o to více si v systému každý s každým hráči zahráli. Méně početnou startovní listinu skvěle využil Vojtěch Viesner a v kategorii staršího žactva dominoval. Po zásluze si domů odvezl zlatou medaili pro nejlepšího hráče. Michl Jakub a Denisa Macurová mu sekundovali v počtu odehraných bojů, do výsledkové listiny pak příliš nepromluvili. ⋌(dr, jr)