Prvoligové béčko „fialek" hrálo v Praze, druholigový ,,C" tým se představil v domácím prostředí proti soupeřům z Turnova a Děčína a ,,D" tým odcestoval do Pardubic a Chrudimi v oslabené sestavě, když ze studijních důvodů nemohla s družstvem odcestovat Michaela Rozínková. Namísto ní nastoupila Katka Pleskotová, která bude v letošní sezoně v této soutěži sbírat zkušenosti.

I. liga žen

2. KOLO: Slavoj Praha A – SK Dobré B  6:4

Body: Hošková Denisa 3, Kaba Radka 2, Diblíková Klára 0 – Ulrychová Hana 2, Hlávková Hana 1, Rozínková Kateřina 1.

Další výsledky

Slavoj Bohnice A – SVS Hradec Králové A 7:3  (body Hradce:  Jakubcová Hana 2, Bachurová Kateřina 1, Kozáková Tereza 0)
SKST Hodonín B – SKST Vlašim B 7:3
Moravská Slavia Brno A – ČKD GMC Blansko A 6:4
Union Plzeň A – SF SKK El Nino Praha A 5:5
Sokol Nusle Praha A – SKST Děčín A 7:3

3. KOLO: Slovan Bohnice A – SK Dobré B  8:2

Body: čtyřhry 1:0, Veselá Jaroslava 3, Běhalová Kateřina 2, Včeláková Jiřina 2 – Ulrychová Hana 2, Hlávková Hana 1, Rozínková Kateřina 1.

Další výsledky

Slavoj Bohnice A –  Hradec Králové A 5:5 (čtyřhry 1:0, body Hradce:  Drábková Lucie 2, Jakubcová Hana 2, Bachurová Kateřina 1)
Hodonín B – Blansko A 7:3
Brno A – Vlašim B 4:6
Union Plzeň A – Děčín A 5:5
Nusle A –  El Nino Praha A 7:3

Tabulka

1. Bohnice A 3  0  0     23:7    9
2. Nusle A 3  0  0   20:10  9
3. Hodonín B     3  0  0   20:10  9
4. Vlašim B         2  0  1     16:14  7
5. Hradec A 1     1     1     16:14  6
6. El Nino  A 1     1    1   15:15  6
7. Slavoj A 1   1    1   13:17  6
8. Brno A 1   0  2     14:16  5
9. Plzeň A 0  2  1   14:16  5
10. Děčín A 0  1   2     11:19  4
11. Blansko A 0  0  3    10:20  3
12. Dobré B       0  0  3        8:22  3

II. liga žen – skupina B

2. KOLO: SK Dobré C – Sokol Turnov A 4:6

Body: A. Sedloňová 2, Monika Rozínková  1, A. Doucková 1. Lokomotiva Pardubice A –  SK Dobré D 7:3. Body: P. Šitinová  2, T. Cacková 1, K. Pleskotová 0.

Další výsledky

Chrudim A – Ústí n. O. A 2:8
Jirkov A  – Vlašim C 7:3
Slaný A – Kolín A 4:6
Ústí n. O. B – Děčín B 7:3

3. KOLO: SK Dobré C – SKST Děčín B 5:5

Body: Monika Rozínková 2, A. Sedloňová 2, A. Doucková 1. 

Linea Chrudim A –  SK Dobré  D  9:1

Body: P. Šitinová 1, T. Cacková 0, K. Pleskotová 0.

Další výsledky

Pardubice A – Ústí n. O. A 9:1
Jirkov A  – Kolín A 7:3
Slaný A – Vlašim C 0:10
Ústí n. O. B –  Turnov A 5:5.   (dr, jr)

Tabulka

1. Pardubice A 3  0  0     24:6    9
2. Jirkov A 3  0  0     21:9    9
3. Turnov A 2  1  0   17:13  8
4. Vlašim C           2  0  1    23:7  7
5. Ústí n. O. A 2  0  1   16:14  7
6. Dobré C          1  1  1   15:15  6
7. Ústí n. O. B      1  1  1   16:14  6
8. Chrudim A 1  0  2   13:17  5
9. Kolín A 1  0  2     9:21  5
10. Děčín B          0  1  2   12:18  4
11. Slaný A 0  0  3     7:23  3
12. Dobré D        0  0  3     7:23  3