Východočeská divize
TJ Start Rychnov n. K. B - TJ Jiskra Hylváty 14:2 (2551-2400) - dohrávka 16. kola.
FRYDRYCH K. 413 2:0 395 STEJSKAL
GÁLUS Petr 420 2:0 375 PLAŇANSKÝ
ČIHÁK Martin 414 0:2 435 DUŠEK
KRSEK Oldřich 406 2:0 383 SYCHRA
PÁCHA Jiří 433 2:0 415 JEDLIČKA
HANZLÍK Miroslav 465 2:0 397 MACH
TJ Start Rychnov n. K. B - Spartak Rokytnice n. J. 14:2 (2598-2466).
ČIHÁK Martin 443 2:0 383 TREPERA
KRSEK Oldřich 426 0:2 442 MAŘAS
PÁCHA Jiří 437 2:0 413 NOVOTNÝ
GÁLUS Petr 428 2:0 407 VALÁŠEK
FRYDRYCH Kamil 413 2:0 383 KUČERA
HANZLÍK Mir. 451 2:0 438 STEJSKAL
SKK Primátor Náchod C - TJ České Meziříčí 6:10 (2580-2596).
DOUCHA 424 0:2 440 VOŠVRDA Milan
TICHÝ 445 2:0 391 RIND Jaroslav
BROŽEK 447 2:0 413 BROUČEK Milan
VOLESKÝ 403 0:2 457 BROUČEK Jindř.
HORN 447 2:0 425 ŠTĚPÁN David
BAĎURA 414 0:2 470 BROUČEK Jiří
SKK Hořice B - SK Solnice 12:4 (2658-2552).
WEIGL 422 2:0 406 KROBOT Michal
KOŠŤÁL 456 2:0 415 HRUBÝ Milan
HORÁK 471 2:0 424 CHOVANEC Jar.
VOKÁČ 432 0:2 457 PÍČ Pavel
BARTONÍČEK 443 2:0 409 BARTONÍČKOVÁ Ivana
FIKAR 434 0:2 441 VANĚK Miroslav

Další výsledky: Vysoké Mýto - Milovice 14:2, Přelouč - Jilemnice 4:12, Rybník - Tesla Pardubice A 12:4, Č. Třebová B - Hylváty 6:10.

Východočeský přebor
Skupina B
TJ Jiskra Ústí n. O. B - TJ Start Rychnov n. K. C 6:10 (2454-2480).
KOLÁŘ 397 0:2 434 KEJZLAR Jar. ml.
WEBR 417 2:0 391 SENIURA Jakub
PRAŽÁK 406 0:2 417 FRYDRYCH M.
KOBLÍŽEK 407 2:0 388 KEJZLAR Jar.
JOHN 407 0:2 431 DUŠÁNEK Pavel
VARGA 420 2:0 419 ZEMAN Jan
KK Zalabák Smiřice - SK Solnice B 10:6 (2335-2314)
CHLEBNÍČEK 379 0:2 381 SEJKORA J.
VOKŘÁL 405 0:2 406 KUCHAŘ Vladislav
HANZLÍČEK 402 2:0 382 BALOUS V.
URGELA 388 2:0 380 CHOVANEC Jar.
RICHTERA 350 0:2 407 KRASSEK Petr
HAŽVA 411 2:0 358 TOBIŠKA Zdeněk
SKK Náchod D - TJ Sokol Dobruška A 3:13 (2458-2478).
MADARASZ 379 0:2 394 JAŠKO M.
DOUCHA ml. 443 1:1 443 KUPKA Josef
HURDÁLEK 377 0:2 418 JANDA Ivo
ADAMŮ 452 2:0 395 ČERNÝ Jaroslav
DLOHOŠKA 401 0:2 404 GÜTLER Jar.
HEJNYŠ 406 0:2 424 GÜTLER Vladimír
TJ Tesla Pardubice B - SK Týniště n. O. 12:4 (2493-2375).
NOVÁK 389 2:0 363 PRAUS Jiří
ŠIŠKA 388 0:2 404 GLAZUNOV Leoš
SYNEK 411 2:0 382 KUBEC Petr
RICHTER 454 2:0 400 VADLEJCH L.
SYROVÁTKA 446 2:0 404 PROŠVIC J.
HOLÝ 405 0:2 422 ZAHÁLKA Zdeněk
TJ Sokol Dobruška B - KK Vysoké Mýto B 14:2 (2360-2283).
BALCAR Michal 358 0:2 376 DLOUHÝ
DĚKAN Martin 402 2:0 399 BERÁNEK
BRANDEJS P. 376 2:0 375 BARTHELDI
TOMEŠ Mir. 414 2:0 370 PERCHLÍK
KRÁLÍČEK Jan 403 2:0 392 DLOUHÝ
DYNTERA Karel 407 2:0 371 DOLEŽAL
Další výsledky: Smiřice B - Josefov 4:12, Třebechovice - Svitavy-Lány 10:6.

Východočeská soutěž
Skupina A
SKK Vrchlabí D - TJ České Meziříčí B 12:4 (2452-2398).
VOŠVRDA 400 2:0 366 PLEŠINGEROVÁ
NOVÁK 362 0:2 372 ŘÍČAŘOVÁ
HORÁČEK 375 2:0 357 SLOVÍK
ŠRÁMEK 407 2:0 388 JANKTO
BROUČEK Jan 418 2:0 403 ŘÍČAŘOVÁ
LORENC 413 2:0 363 NAVRÁTIL


Východočeská soutěž
Skupina B
KK Vysoké Mýto C - TJ Start Rychnov n. K. D 4:6 (1583-1601).
KOLBABA 411 2:0 409 MORAVCOVÁ V.
HANUS 394 0:2 410 SÝKOROVÁ Ilona
HYLÁK 363 0:2 396 FRYDRYCHOVÁ M.
CHLEBOUN 415 2:0 386 BIDRMANOVÁ I.
KK Zalabák Smiřice C - TJ Sokol Dobruška C 4:6 (1396-1476).
PROKOP 402 2:0 310 HAVLÍK Petr
RICHTERA Pavel 352 0:2 375 FRINTA J.
MOCHAN Jiří 432 2:0 421 JAŠKO M.
NOSEK Stanislav 210 0:2 370 DÍTĚ M.

Další výsledky: Přelouč C - Svitavy-Lány B 7:3, Josefov B - Tesla Pardubice D 10:0, Rybník B - Rybník C 6:4, Tesla Pardubice C - Třebechovice B 2:8. (six)